Centrum Medyczne T&T Medical

4,4 / 5  - 1518 opinii
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical

Opis placówki

Centrum Medyczne T&T Medical powstało w 2010 roku we Wrocławiu. Mieści się w nowoczesnym budynku, a pacjentom oferuje eleganckie gabinety oraz kompleks pomieszczeń zabiegowych, wykorzystywanych do przeprowadzania zabiegów diagnostycznych i operacji w trybie jednodniowym. Zapewniamy swoim pacjentom doskonałą opiekę zdrowotną w komfortowych warunkach.

Jesteśmy placówką rodzinną oferującą szeroki zakres usług medycznych przeprowadzanych według najwyższych światowych standardów medycznych. W skład naszego Centrum wchodzi zespół lekarzy specjalistów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem w pracy ambulatoryjnej i szpitalnej, a także dietetyk i psycholog kliniczny.

W ofercie Centrum znajdują się konsultacje i zabiegi z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej. Wykonujemy ambulatoryjnie biopsje cienkoigłowe (BAC) i biopsje chirurgiczne węzłów chłonnych – z badaniem histopatologicznym. Wycinamy znamiona barwnikowe, łagodne guzki w piersi oraz inne zmiany skórne. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne w zakresie przepuklin pachwinowych z wszczepieniem siatki, operujemy ginekomastię. W ramach chirurgii naczyniowej zajmujemy się m.in. diagnostyką naczyń szyjnych i kończyn dolnych (USG Doppler) oraz leczeniem żylaków metodą skleroterapii piankowej lub poprzez chirurgiczne usuwanie zmian sposobem Babcoka (stripping). Zespół chirurgów CM oferuje również wizyty domowe w zakresie konsultacji lekarskich, a także drobnych zabiegów chirurgicznych, leczenia odleżyn i przewlekłych ran oraz wszczepiania Esperalu (implantacja disulfiramu).

CM T&T Medical zaprasza na konsultacje i porady urologiczne. Oferujemy precyzyjną diagnostykę, w skład której wchodzi pełen zakres badań USG układu moczowego, biopsja stercza oraz cystoskopia i ureteroskopia (wziernikowanie pęcherza i moczowodu). W trybie jednodniowym leczymy operacyjnie m.in. stulejkę, wodniaka jądra, a także nietrzymanie moczu metodą TVT oraz TOT. Przezcewkowo usuwamy kamienie z pęcherza i moczowodu (również laserowo) oraz guzy pęcherza moczowego. Wykonujemy także elektroresekcję prostaty. Operujemy żylaki powrózka nasiennego.

W naszej poradni ortopedyczno-traumatologicznej specjaliści diagnozują i leczą pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu. Przeprowadzają kontrole poszpitalne, kwalifikują do zabiegów operacyjnych i wykonują iniekcje dostawowe. W zakresie chirurgii jednego dnia leczą m.in. zespół cieśni nadgarstka i palce strzelające. Usuwają również gangliony.

W naszym ośrodku oferujemy fachową opiekę na każdym etapie terapii, w tym konsultacje dla pacjentów przed i w trakcie leczenia onkologicznego. Kładziemy nacisk na profilaktykę i badania przesiewowe – zwłaszcza u osób genetycznie obciążonych.

Centrum Medyczne zapewnia kompleksową diagnostykę i leczenie chorób internistycznych, gastroenterologicznych i endokrynologicznych. Oferujemy pełen zakres badań laboratoryjnych, w tym funkcji wątroby, hormonów tarczycy oraz toksykologię. Wykonujemy USG jamy brzusznej, tarczycy i szyi, echo serca oraz zabiegi diagnostyczne pod kontrolą USG – biopsje cienkoigłowe tarczycy. Nasz nefrolog specjalizuje się w leczeniu chorób układu moczowego i nerek, w szczególności nefropatii cukrzycowej. Przeprowadzamy operacje wytworzenia nefrostomii. Diagnostyką i leczeniem chorób zwyrodnieniowych i zapalnych stawów, schorzeń tkanki łącznej oraz mięśni zajmuje się reumatolog. Kwalifikuje do rehabilitacji i leczenia sanatoryjnego, a także leczy obrzęki i bóle stawowe.

W Centrum Medycznym T&T Medical prowadzimy konsultacje i leczenie psychiatryczne, obejmujące m.in. depresję, zaburzenia nastroju oraz uzależnienia. Oferujemy pacjentom terapię indywidualną. Współpracujemy także z psychologiem oraz dietetykiem.

Świadczymy całodobowe wizyty domowe w nagłych zachorowaniach, terapię schorzeń przewlekłych oraz konsultacje specjalistyczne i opiekę poszpitalną. Zapewniamy pacjentom również usługi pielęgniarskie i transport karetką w razie potrzeby. Prowadzimy całodobowe stacjonarne i wyjazdowe odtrucia alkoholowe.

Oferujemy naszym pacjentom krótkie terminy wizyt.

Udogodnienia dla pacjentów

Staramy się, by nasi pacjenci byli w pełni usatysfakcjonowani z jakości usług medycznych oferowanych w Centrum T&T Medical. W celu zapewnienia leczącym się u nas osobom komfortu i bezpieczeństwa oraz fachowej opieki przygotowaliśmy następujące udogodnienia:

 • Nowoczesna klinika – Centrum Medyczne znajduje się w nowym budynku w spokojnej dzielnicy Wrocławia. Konsultacje i zabiegi przeprowadzane są w eleganckich gabinetach oraz salach zabiegowych wyposażonych w nowoczesną i zaawansowaną technologicznie aparaturę medyczną;
 • Interdyscyplinarna kadra – w naszym CM wszystkie konsultacje i zabiegi wykonują specjaliści z dużym doświadczeniem klinicznym. Prócz tego wykwalifikowany personel dba o przyjazną atmosferę;
 • Pełna diagnostyka – oferujemy dostęp do szerokiej gamy badań diagnostycznych i laboratoryjnych, w tym alergicznych, hormonalnych lub toksykologicznych;
 • Umawianie się na wizytę przez internet – pacjenci mają dostęp do e-rejestracji, pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u lekarza w dogodnym dla siebie terminie;
 • Porady on-line – w wybranych godzinach nasi specjaliści są do dyspozycji pacjentów za pośrednictwem komunikatorów GG i Skype;
 • e-konsultacje – zapewniamy pacjentom możliwość uzyskania profesjonalnych konsultacji lekarskich drogą mailową, bez wychodzenia z domu;
 • pomoc całodobowa – placówka ma możliwość świadczenia usług pomocy całodobowej w zakresie nagłych schorzeń chirurgiczno- urologicznych i internistycznych po telefonicznej konsultacji i ustaleniu terminu wizyty;
 • diagnostyka laboratoryjna – w CM istnieje możliwość wykonania pełnej diagnostyki lab. (punkt pobrań krwi jest czynny od 10:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku). 

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne T&T Medical we Wrocławiu.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne T&T Medical jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne T&T Medical

Oferujemy szeroką gamę procedur urologicznych, chirurgicznych oraz ortopedycznych. Wykonujemy zabiegi i operacje w znieczuleniu miejscowym i ogólnym, a także ambulatoryjnie (w trybie jednodniowym). Świadczymy usługi internistyczne, gastroenterologiczne i endokrynologiczne.

Prowadzimy pacjentów nefrologicznych, reumatologicznych i onkologicznych. Zapewniamy również pomoc psychiatry, psychologa oraz dietetyka.

Pełną listę świadczonych przez nas usług znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne T&T Medical została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.4 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1518 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,4

1518 ocen
(z 3 źródeł)
4,5 / 5  (65 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,1 / 5  (77 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (1377 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Centrum Medyczne T&T Medical oferuje klientom konsultacje specjalistyczne m.in. w zakresie chirurgii, ortopedii, chirurgii naczyniowej, onkologii oraz urologii. Wizyty odbywają się w bardzo dobrze wyposażonych gabinetach, poza tym do dyspozycji pacjentów pozostaje kompleks pomieszczeń zabiegowych, który przystosowany jest do wykonywania zabiegów i operacji w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. Ogromną zaletą centrum są zabiegi diagnostyczne i operacyjne wykonywane w procedurze jednego dnia w zakresie urologii, chirurgii i ortopedii. Jednym z cenionych specjalistów w klinice jest Doktor Tomasz Tuchender, urolog, z wieloletnim doświadczeniem. W 2013 roku zdał Europejski Egzamin Specjalizacyjny z urologii, z najlepszą lokatą w Polsce, uzyskując tytuł specjalisty urologa. Wielokrotnie chwalony przez naszych klientów za rzetelność w stawianiu diagnozy. Opisywany jest jako rzeczowy, konkretny i konsekwentny. Krótko, na temat i zrozumiałym językiem omawia diagnozę i tłumaczy przebieg leczenia. Jest obdarzony poczuciem humoru, które sprawia, że wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze." - Marta G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Bartosz
19 maja 2017
5,0
5,0 - Bartosz
Bardzo profesjonalny i konkretny lekarz, bardzo dobre wrazenie.
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Tomasz Tuchendler
 
Szczegóły
Damian
1 lutego 2018
4,0

Polecam jak najbardziej!

4,0 - Damian
Wszystko załatwione, szybko i sprawnie, bardzo sympatyczna atmosfera :)
Zabieg:  
Operacja wszczepienia implantu jądra (grudzień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Tomasz Tuchendler
 
Szczegóły
Tomek
(Zielona Góra)
13 stycznia 2018
4,0

Wazektomia nie na wesoło

4,0 - Tomek
słabe zainteresowanie pacjentem przed zabiegiem
miło, czysto i przytulnie
Zabieg:  
Wazektomia (styczeń 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Tomasz Tuchendler
 
Szczegóły
Zygula1
9 listopada 2017
4,0

Nie zgodziłbym się po raz drugi

4,0 - Zygula1
Na samym początku system parkowania auta, nie dość, że płatny to jeszcze jak będzie wolne miejsce, to wtedy można, dla mnie to chore, żeby klinika o tej renomie nie miała własnego parkingu.
Miła obsługa na recepcji i wystrój wnętrza (ściany itd.)
Zabieg:  
Leczenie stulejki chirurgiczne (październik 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Tomasz Tuchendler
 
Szczegóły
Michał
13 października 2017
5,0

Ok

5,0 - Michał
Brak parkingu
Konkretnie bez niepotrzebnych, okrągłych słów
Dotyczy:  
Konsultacja urologiczna (październik 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Tomasz Tuchendler
 
Szczegóły
Arnold
9 października 2017
4,0

Zabieg

4,0 - Arnold
dane osobowe widoczne dla innych
jasno wyjaśniony zabieg
Zabieg:  
Leczenie stulejki chirurgiczne (październik 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Tomasz Tuchendler
 
Szczegóły
Tomasz
27 lipca 2017
5,0
5,0 - Tomasz
polecam
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (lipiec 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Tomasz Tuchendler
 
Szczegóły
Marian
24 lipca 2017
5,0
5,0 - Marian
Profesionalna obsluga dziekuje
Zabieg:  
Biopsja prostaty pod kontrolą TRUS (lipiec 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Tomasz Tuchendler
 
Szczegóły
Nowakos
19 lutego 2018
5,0

Wazektomia

5,0 - Nowakos
Wszystko ok.
Zabieg:  
Wazektomia (luty 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Tomasz Tuchendler
 
Szczegóły
Jakub M.
30 czerwca 2020
5,0

Polecam klinikę

5,0 - Jakub M.
Profesjonalna i miła obsługa. Obiekt zadbany
Zabieg:  
Wazektomia (maj 2020)
Lekarz:  
dr n. med. Tomasz Tuchendler

Zespół

Zespół medyczny naszego Centrum składa się z licznego grona specjalistów mogących się poszczycić wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Współpracujemy z lekarzami specjalizującymi się w wielu dziedzinach medycyny, co pozwala nam zapewnić fachową i wszechstronną opiekę oraz interdyscyplinarne podejście do pacjentów i ich chorób. W trosce o zadowolenie leczących się u nas osób, a także o skuteczność terapii kierujemy się zasadą, że pacjent jest partnerem lekarza.

Dr n. med. Tomasz Tuchendler jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Studia ukończył w 2004 roku. Kolejnym krokiem w jego karierze zawodowej była obrona rozprawy doktorskiej z zakresu urologii, która miała miejsce w 2008 roku na Uniwers... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer

Lek. Paweł Tuchendler jest młodym i ambitnym lekarzem, który dyplom i uprawnienia lekarza uzyskał po ukończeniu Wydziału Wojskowo-Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w  Łodzi 2013 roku. Doświadczenie i kwalifikacje zawodowe zdobywa w Oddziale Chiru... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer

Lek. Arnold Karbowski w 2003 roku ukończył studia w Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczył się również za granicą – w ramach stypendium (w latach 1999-2000 na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie) oraz praktyk (w 2002 roku w Klinice Ginekologii i Położn... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer

Mgr Monika Maćków jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (kierunek: dietetyka). Na co dzień prowadzi zajęcia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w lic... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer

Lek. Tomasz Ziemba ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu (w 1992 roku). Posiada tytuł specjalisty II stopnia z neurologii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie pracy m.in. w poradnictwie ambulatoryjnym oraz w... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer

Lek. Paulina Czarnecka ukończyła I Wydział Lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (w 2013 roku). Aktualnie odbywa specjalizację z zakresu otolaryngologii w Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Poliklinik... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer

Lek. Bernadeta Fryśna to specjalista z dziedziny gastrologii. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując m.in.  w Klinice Gastroenterologii w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Systematycznie poszerza swoje kompetencje zawodowe ... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical
Klinika Centrum Medyczne T&T Medical

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

71 305pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Centrum Medyczne T&T Medical
ul. Przyjaźni 6/U1
53-030 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-10:00
 • wtorek20:00-10:00
 • środa20:00-10:00
 • czwartek20:00-10:00
 • piątek20:00-10:00
 • sobota14:00-10:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Centrum Medyczne znajduje się w nowoczesnym budynku, w cichej i malowniczej dzielnicy na południu Wrocławia. Do Dworca Głównego można dotrzeć w ciągu około 10-minutowej podróży samochodem. Od strony południowej łatwo do nas dojechać z autostrady A4. Dojazd z centrum miasta jest możliwy również komunikacją miejską – tramwajami linii 2, 6, 7, 17 i autobusami nr 113, 602, 612.