Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej

4,6 / 5  - 1007 opinii
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Chirurgii Plastycznej Mazan - logo

Opis placówki

Klinika Chirurgii Mazan to nowoczesny ośrodek medyczny, zlokalizowany w centrum Katowic. Placówka stworzona została z myślą o pacjentach, dla których najważniejsza jest europejska jakość wykonywanych zabiegów oraz kompleksowa opieka medyczna. Właścicielem kliniki jest dr Zbigniew Mazan, doskonały specjalista z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej oraz wieloletni właściciel i dyrektor Centrum Chirurgii Plastycznej, które od połowy 2012 roku również mieści się w nowoczesnym budynku na ulicy Brzozowej.

Naszym największym atutem jest zespół doskonałych specjalistów z różnych dziedzin chirurgii, których profesjonalizm wynika z wieloletniego doświadczenia. Do dyspozycji mamy też najnowocześniejszy sprzęt i dwie w pełni wyposażone sale operacyjne, dzięki czemu możemy świadczyć Państwu usługi na najwyższym europejskim poziomie, gwarantując jednocześnie komfort i bezpieczeństwo.

W naszej placówce wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z różnych dziedzin chirurgii, w tym chirurgii ogólnej, naczyniowej i proktologii. Stosujemy nowoczesne metody diagnostyki i leczenia, w tym operacje żylaków metodą RFITT czy zabiegi chirurgiczne z wykorzystaniem małoinwazyjnej metody laparoskopowej. Przeprowadzamy konsultacje dietetyczne i zabiegi bariatryczne dla pacjentów z dużą otyłością, nasi specjaliści przeprowadzają też zabiegi z zakresu chirurgii i kardiochirurgii dziecięcej, endoskopii zabiegowej czy ortopedii.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Ze względu na komfort pracy naszych lekarzy oraz bezpieczeństwo pacjentów nasza klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który umożliwia przeprowadzenie zabiegów na najwyższym poziomie i w zgodzie z najbardziej rygorystycznymi wymogami higieny.

 • Blok operacyjny z dwiema nowoczesnymi salami – najwyższe standardy zabiegów oraz dostęp do nowoczesnej aparatury medycznej zapewnia nam doskonale wyposażony blok operacyjny, na którym przeprowadzamy zarówno operacje klasyczne, jak i te z wykorzystaniem technik małoinwazyjnych.
 • Sala stałego nadzoru medycznego - wyposażona równie nowocześnie, co blok operacyjny, umożliwia jeszcze skuteczniejszą opiekę nad pacjentami.
 • Najwyższe standardy bezpieczeństwa – naszym priorytetem jest bezpieczeństwo pacjentów kliniki, dlatego skrupulatnie przestrzegamy wyśrubowanych standardów w tym zakresie. Każda poważniejsza operacja poprzedzona jest szczegółowym wywiadem lekarskim, który przeprowadza zarówno lekarz prowadzący, jak i anestezjolog. Przez całą dobę państwa stan monitoruje lekarz dyżurny, w razie potrzeby pozostający w stałym kontakcie z lekarzem operatorem.
 • System elektronicznego obiegu dokumentacji medycznej – ten nowoczesny system umożliwia rejestrację na wizytę drogą telefoniczną, mailową oraz sms-ową, a także automatycznie archiwizuje całą dokumentację pacjenta w historii choroby, co znacznie ułatwia pracę personelu. Taki sposób prowadzenia dokumentacji to wciąż rzadkość w placówkach medycznych.
 • Śródoperacyjny RTG cyfrowy - nowoczesny aparat, będący nierozerwalną częścią każdego nowoczesnego bloku operacyjnego. Zapewnia ogromne możliwości diagnostyczne i doskonałą jakośc obrazu, może być też rozbudowany dla potrzeb każdej specjalizacji, która wykorzystuje tego typ aparaty.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Państwa komfort ma dla nasz szczególne znaczenie, dlatego dołożtliśmy wszelkich starań, by pobyt w naszej klinice przebiegał w doskonałej atmosferze.

 • Nowoczesny budynek – Klinika Chirurgii Mazan to nowoczesny budynek, zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi, w oparciu o standardy, obowiązujące w Unii Europejskiej. Pomieszczenia w klinice wyposażone są w nowoczesne systemy klimatyzacji oraz wentylacji z filtrami i kontrolą wilgotności powierza, co zmniejsza ryzyko zakażeń oraz podnosi komfort pobytu naszych pacjentów w klinice.
 • Komfortowe pokoje pobytowe – nasi pacjenci mają do swojej dyspozycji jasne, słoneczne i nowocześnie zaprojektowane pokoje pobytowe, wyposażone w wygodne, wielopozycyjne łóżka.
 • Klimatyzowane pomieszczenia – wszystkie pomieszczenia w naszej placówce są klimatyzowane, a pacjenci mają możliwość indywidualnej regulacji temperatury w pokojach oraz łazienkach.
 • Bezprzewodowy internet – dla wygody i komfortu pacjentów wszystkie pokoje wyposażone są w szybki (140Mb) bezprzewodowy internet oraz telewizję.
 • Pokoje hotelowe – do dyspozycji naszych gości pozostają wygodnie zlokalizowane pokoje hotelowe, w których mogą przebywać bliscy pacjentów, pozostający w trakcie zabiegów na terenie kliniki.
 • Sala seminaryjna – na terenie naszej kliniki zlokalizowana jest doskonale wyposażona sala seminaryjna n 30-40 osób, którą chętnie udostępniamy firmom zainteresowanym prowadzeniem szkoleń, pokazów i konferencji w komfortowych warunkach. Sala jest klimatyzowana, a w skład jej wyposażenia wchodzą projektor i monitor full HD, nagłośnienie HI-FI oraz tor wizyjny z salą operacyjną.
 • Leczenie na raty – we współpracy z bankami Meritum Bank ICB S.A. oraz Getin Noble Bank S.A. oferujemy Państwu możliwość rozłożenia kosztów leczenia w naszej klinice na dogodne, nisko oprocentowane raty. Mając na celu komfort i wygodę pacjentów, wszelkie procedury związane z kredytem zostały ograniczone do minimum, a formalności można dopełnić w ciągu kilku minut w recepcji naszej placówki.
 • Dla pacjenta zagranicznego – nasz personel posługuje się językiem angielskim raz niemieckim, dzięki czemu bez problemu obsługujemy pacjentów zagranicznych.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej w Katowicach.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie łysienia

Onkologia

Leczenie otyłości

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej

W Klinice Chirurgii Mazan przeprowadzamy liczne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej oraz proktologii. W naszej ofercie znajdą państwo kompleksowe zabiegi, począwszy od klasycznej oraz laparoskopowej likwidacji przepuklin czy usuwania pęcherzyka żółciowego, aż po skomplikowane operacje chirurgiczne. Specjalizujemy się również w zabiegach z zakresu ortopedii, w tym w endoprotezoplastyce stawów biodrowych i kolanowych, oraz przeprowadzamy operacje ortopedyczne stóp, stawów, kończyn górnych oraz kręgosłupa. W ramach chirurgii jednego dnia wykonujemy zabiegi biopsji cienkoigłowej, pobierania wycinków oraz usuwania polipów.

Naszym pacjentkom oferujemy także pełen zakres świadczeń z zakresu ginekologii, począwszy od badań diagnostycznych, aż po skomplikowane zabiegi chirurgiczne. Przeprowadzamy operacje szyjki macicy (konizacja, elektrokoagulacja, polipektomia i.in.), macicy, jajników i jajowodów, sutka, a także zabiegi plastyki korekcyjnej pochwy.

Specjalizujemy się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej. W naszej klinice realizujemy pełen wachlarz zabiegów z tej dziedziny, między innymi chirurgiczne usuwanie blizn, znamion i pieprzyków, korektę małżowin ustnych, modelowanie i rekonstrukcję piersi czy odmładzanie twarzy z wykorzystaniem botoksu, dermabrazji oraz faceliftingu. Nasze pacjentki mogą się także poddać zabiegom chirurgii plastycznej po ciąży oraz abdominoplastyki, polegającej na usuwaniu nadmiaru zwiotczałej skóry z brzucha. Dodatkowo przeprowadzamy zabiegi liposukcji, czyli trwałego usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.

Co leczymy

W Klinice Chirurgii Mazan nasi pacjenci mogą wyleczyć szereg schorzeń, ze szczególnym uwzględnieniem chorób nowotworowych. Specjalizujemy się w leczeniu nowotworów przewodu pokarmowego, przede wszystkim jelita grubego, żołądka, wątroby i trzustki. Naszym pacjentom oferujemy chirurgiczne leczenie chorzeń przełyku, żołądka, dwunastnicy, jelita cienkiego, jelita grubego, odbytu, śledziony czy trzustki, przeprowadzamy także leczenie żylaków kończyn dolnych przy pomocy najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod (skleroterapia, laserowe usuwanie żylaków, operacja żylaków metodą klasyczną i RFITT).

Nasi lekarze przeprowadzają leczenie z zakresu ortopedii (m.in. leczenie chorób chrząstki stawowej), urologii (diagnostyka i leczenie przerostu gruczołu krokowego, operacje skrętu jądra, leczenie stulejki) oraz chirurgii dziecięcej. Pacjentom kliniki oferujemy także nowoczesne metody walki z otyłością, w tym leczenie bariatryczne pacjentów ze skrajną otyłością. Klienci, leczący otyłość, otrzymują w naszej klinice wsparcie dietetyka w całym okresie leczenia oraz indywidualny program żywieniowy metabolic balance, opracowany przez lekarzy i dietetyków.

Opinie z internetu

Placówka Klinika Chirurgii Mazan została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.6 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1007 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,6

1007 ocen
(z 4 źródeł)
4,6 / 5  (80 ocen placówki na Kliniki.pl)
3,9 / 5  (54 ocen placówki na Google.pl)
4,8 / 5  (19 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (854 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Do Kliniki Chirurgii Mazan umawiamy kilkaset wizyt rocznie. Prawie połowa z nich dotyczy zabiegów bariatrycznych. Klinika pomaga pacjentom pozbyć się zbędnych kilogramów i tym samym poprawić jakość życia. Placówka cieszy się świetną opinią, dzięki lekarzom z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Klienci podkreślają, że nie tylko spotkali się tam z profesjonalizmem, ale również życzliwością, opiekuńczością i cierpliwością. Doktor Kowalski udziela konkretnych rad i informacji, adekwatnie do każdego przypadku. Zaś krótkie terminy oczekiwania na wizytę dopełniają poczucie, że był to dobry wybór. Jako Doradcy Tourmedica.pl, jest mi niezmiernie miło słuchać takich opinii." - Olga D. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Dariusz
13 grudnia 2019
5,0

Przy takim personelu warto było podjąć ryzyko operacji!!!

5,0 - Dariusz
Bardzo dobra opieka lekarska, Bardzo dobra i miła opieka pielęgniarska. Bardzo dobra i zawsze uśmiechnięta obsługa na recepcji. Opieka na medal i to złoty 😀
Zabieg:  
Laparoskopowe zespolenie omijające żołądek / by-pass gastryczny (grudzień 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Grzegorz Kowalski
 
Szczegóły
Paweł W
26 grudnia 2017
5,0

Podziękowanie !!!

5,0 - Paweł W
Klinika rewelacyjna. Personel bardzo sympatyczny i pomocny, a Panie z recepcji to dosłownie Anioły, a w szczególności Pani Kamila, która to od przekroczeniu progu kliniki rozwiała wszystkie moje wątpliwości związane z tym zabiegiem.
Zabieg:  
Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Grzegorz Kowalski
 
Szczegóły
Marta K
(Coventry)
12 września 2017
5,0

Klinika godna polecenia

5,0 - Marta K
Opieka przed i pooperacyjna, profesjonalizm i dokładność, czystość i wysoka dbałość, aby pacjent był świadomy swojego wyboru i znał wszystkie za i przeciw. Lekarze którzy byli dostępni w każdej chwili, gdyby pojawiły się wątpliwości czy pytania. Ogólnie bardzo przyjemne doświadczenie :)
Zabieg:  
Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo (sierpień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Grzegorz Kowalski
 
Szczegóły
Monika
6 sierpnia 2019
5,0

Polecam klinikę i doktora Grzegorza Kowalskiego

5,0 - Monika
Bardzo fajny lekarz, miły personel, wszystko sprawnie zostało wykonane
Zabieg:  
Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo (lipiec 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Grzegorz Kowalski
 
Szczegóły
Aleksandra
13 czerwca 2019
5,0

Konsultacja w sprawie implantow lydek

5,0 - Aleksandra
Profesjonalne, a jednocześnie przyjazne podejście do pacjenta
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (czerwiec 2019)
Lekarz:  
lek. Zbigniew Mazan
 
Szczegóły
Renata L
27 lutego 2018
4,0

Super

4,0 - Renata L
Mam mała uwagę - spotkanie z dietetykiem proponuje aby się odbywało w dniu wypisu. Niewiele pamiętam, co do mnie mówiła pani dietetyk. Byłam jeszcze pod wpływem środków przeciwbólowych, narkozy. Przysypiałam.
Profesjonalna obsługa. Wysoki standard. W szczególności chciałam podziękować personelowi za wspaniałą opiekę. Doktor Kowalski jest wysokiej klasy specjalista. Dziękuję. Ps. Bardzo proszę o przekazanie podziękowań dla pielęgniarki, która pełniła dyżur nocny 20.02.2018. Chciałam również dodać, że pani Katarzyna - rejestracja. jest wyjątkowym pracownikiem - jej przyjazny stosunek do pacjentów podnosi prestiż kliniki. Trzeba stawiać i doceniać takich pracowników ( nie tylko przez uścisk dłoni szafa😀).
Zabieg:  
Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo (luty 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Grzegorz Kowalski
 
Szczegóły
Zadowolona
21 grudnia 2017
4,0

Zabieg bariatryczny

4,0 - Zadowolona
Profesjonalna obsługa lekarska i pielęgniarska, miła atmosfera na oddziale po zabiegu, cisza i spokój sprzyjający rekonwalescencji
Zabieg:  
Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo
Lekarz:  
dr n. med. Grzegorz Kowalski
 
Szczegóły
Pati
14 grudnia 2017
4,0

Mankietowa resekcja żołądka

4,0 - Pati
Jedyne zastrzeżenie jakie mam to Pani dietetyk, która jak dla mnie jest niewiarygodna - dostałam materiały żywieniowe ściągnięte ze strony internetowej z innej kliniki, w dodatku odniosłam wrażenie, że nie do końca zapoznała się z tymi materiałami... Kontakt po zabiegu nie jest swobodny, a na odpowiedź mailową trzeba czekać kilka dni, co w przypadku osoby przestrzegającej tak restrykcyjnej diety jest irytujące.
W klinice Mazan miałam przeprowadzony zabieg mankietowej resekcji żołądka. Sam zabieg bez komplikacji, opieka pielęgniarek rewelacyjna. Chirurg cierpliwie i rzetelnie wszystko wytłumaczył zarówno przed jak i po zabiegu.
Zabieg:  
Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Grzegorz Kowalski
 
Szczegóły
Marek
(Warszawa)
17 listopada 2017
5,0

Perfekcja w każdym calu

5,0 - Marek
Profesjonalizm medyczny i profesjonalizm obsługi. Pełne uznanie dla pań pielęgniarek.
Zabieg:  
Rękawowa resekcja żołądka laparoskopowo (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Grzegorz Kowalski
 
Szczegóły
Wojciech L
12 stycznia 2018
4,0

Dobra opieka

4,0 - Wojciech L
Dobra opieka, profesjonalizm, dobre warunki
Zabieg:  
Rękawowa resekcja żołądka (grudzień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Grzegorz Kowalski
 
Szczegóły

Zespół

Ponieważ zależy nam na najwyższych standardach świadczonych przez nas usług, Państwa zdrowie powierzamy jedynie najlepszym specjalistom z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy na swoim koncie mają liczne osiągnięcia w swoich specjalizacjach. W skład naszego zespołu wchodzą znani i cenieni profesorowie i wykładowcy, ordynatorzy oddziałów, którzy fachową wiedzę łączą z praktyką.

Właścicielem kliniki jest dr Zbigniew Mazan, specjalista w zakresie chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej, który przeprowadza także operacje z zakresu bariatrii. Dr Mazan może poszczycić się licznymi certyfikatami (m.in. certyfikaty uczestnictwa w konferencji „Blaski i cienie chirurgii estetycznej", kursie naukowo-szkoleniowym na temat chirurgii radiofalowej, chirurgii piersi i przeszczepiania tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych czy międzynarodowej konferencji „Plasrtic and reconstructive surgery of the breast"), potwierdzającymi jego wysokie kwalifikacje oraz bezustanną chęć pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń.

Zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz proktologii w naszej klinice wykonuje m.in. prof. dr hab. n. med. Jacek Starzewski, chirurg z trzydziestopięcioletnim doświadczeniem zawodowym, oraz dr n. med. Grzegorz Kowalski, specjalizujący się w zabiegach laparoskopowych z zakresu chirurgii ogólnej i bariatrii. Ortopedią i traumatologią w Klinice Chirurgii Mazan wykonują dr n. med. Bogdan Wójcik oraz dr Paweł Jastrzębski, natomiast zabiegi ginekologiczne przeprowadza doświadczony ginekolog i położnik dr n. med. Grzegorz Franik. Specjalistą z zakresu kardiochirurgii dziecięcej jest dr hab. n. med. Marek Wites, zabiegi gastrologiczne przeprowadza dr hab. n. med. Maciej Gonciarz, a specjalistką w zakresie kosmetologii jest mgr Arleta Macierzyńska. Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w wielu kursach i szkoleniach, dzięki czemu mogą wykorzystywać światowe osiągnięcia swoich specjalizacji i wdrażać najnowsze procedury medyczne.

Więcej 

Dr Zbigniew Mazan jest światowej klasy specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej i bariatrii. Studia medyczne ukończył na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1979 roku, specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej zdobył w Klinice Chirurgii P... więcej »

Zadzwoń: 32 661pokaż numer
32 661pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Klinika Chirurgii Mazan.

lek. Zbigniew Mazan

Certyfikaty

Klinika Chirurgii Mazan mieści się w nowoczesnym budynku, stworzonym z uwzględnieniem najnowszych trendów w projektowaniu tego typu placówek. Nowoczesny i funkcjonalny design to gwarancja komfortu pracy lekarzy oraz dobrego samopoczucia naszych pacjentów, którzy do swojej dyspozycji mają przestronne, klimatyzowane pokoje, kawiarnię i dostęp do bezprzewodowego internetu.

Do największych osiągnięć naszej kliniki należy wykwalifikowany zespół utytułowanych fachowców, którzy swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystują do skutecznego leczenia problemów naszych pacjentów. Szczycimy się tym, że naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi z różnych dziedzin chirurgii, lecząc różnorodne schorzenia i pomagając im wrócić do zdrowia oraz pełnej sprawności. Specjalizujemy się w kompleksowej opiece zdrowotnej osób amatorsko i zawodowo zajmujących się sportem, mamy także możliwość chirurgicznego i kardiochirurgicznego leczenia najmłodszych pacjentów. Zaangażowanie i doświadczenie pracujących w klinice lekarzy, profesjonalna opieka na najwyższym poziomie, szeroki wachlarz zabiegów oraz przyjazna atmosfera – wszystko to sprawia, że Klinika Chirurgii Mazan zdobywa sobie rzesze zadowolonych i usatysfakcjonowanych klientów.

Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan
Klinika Klinika Chirurgii Mazan

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

32 661pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Klinika Chirurgii Mazan - Centrum Chirurgii Plastycznej
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice

Godziny otwarcia

 • poniedziałek18:00-9:00
 • wtorek18:00-9:00
 • środa18:00-9:00
 • czwartek18:00-9:00
 • piątek18:00-9:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Klinika Chirurgii Mazan zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy Katowic, która gwarantuje odpoczynek od zgiełku wielkiego miasta. Jednocześnie niewielka odległość od centrum oraz dobre połączenia komunikacyjne dają naszym pacjentom możliwość skorzystania ze wszystkich rozrywek, jakie oferują Katowice. Miłośnicy fauny i flory mogą odpocząć w oddalonym o kilka kilometrów Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku bądź odwiedzić Śląski Ogród Zoologiczny, natomiast wielbiciele zakupów z pewnością chętnie odwiedzą którąś z katowickich galerii handlowych.

Odległość kliniki od najważniejszych punktów Katowic:
Dworzec PKP Katowice Główny – 3,2km
Centrum Handlowe Silesia City Center – 2,7km
Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice – 25,4km