Konsultacja diabetologiczna Grzawa i okolice

Bezpośrednio Grzawa nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja diabetologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Grzawa. Konsultacja diabetologiczna można przeprowadzić m.in. w Klinika Galena w Bielsku-Białej (15 km od Grzawa) w cenie 180 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (40 km od Grzawa) gdzie cena za konsultacja diabetologiczna wynosi 180 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Lekarze wykonujący konsultacja diabetologiczna Grzawa

Grzawa posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach.

prof. dr hab. Ewa Otto-Buczkowska

diabetolog, diabetolog dziecięcy, pediatra

w Serafin Clinic

Konsultacja diabetologiczna Grzawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury konsultacja diabetologiczna w 5 placówkach Grzawa. Najniższa cena wynosi 100 zł w INTER-MED, najwyższa to 200 zł, natomiast średni koszt to 160 zł.

Ile kosztuje konsultacja diabetologiczna Grzawa?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi konsultacja diabetologiczna w Grzawa placówkach:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny konsultacja diabetologiczna w innych miastach.