O specjaliście

Wykształcenie

Lek. w 2010 roku ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny na Wydziale Lekarskim w Zabrzu. Zrealizował również studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Doświadczenie

Doświadczenie w dziedzinie małoinwazyjnej transplantacji włosów metodą FUE poszerzał w ramach pracy w renomowanych klinikach chirurgii plastycznej w Paryżu, Berlinie i Poznaniu.  Zdobyta dzięki temu wiedza pozwala na dobór odpowiedniego leczenia utraty włosów i holistyczne podejście do pacjenta, z uwzględnieniem negatywnego wpływy niektórych leków hormonalnych na jakość życia seksualnego.

Staże

Staż podyplomowy odbył w Poznaniu, a następnie brał udział w stażu w Oslo, w Norwegii, doskonaląc umiejętności w zakresie małoinwazyjnej transplantacji włosów metodą FUE.

Kursy i certyfikaty

Regularnie uczestniczy w kursach i konferencjach naukowych, poszerzając swoją wiedzę o najnowsze rozwiązania w zakresie terapii łysienia.

Towarzystwa naukowe

Jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia International Society of Hair Restoration Surgery.

Przeprowadzane zabiegi

Lek. zajmuje się leczeniem problemu łysienia i wypadania włosów typu męskiego, a od 2011 roku przeprowadza zabiegi przeszczepiania włosów z wykorzystaniem małoinwazyjnej metody FUE. W ostatnich czterech latach wykonał ponad 1000 zabiegów, przeprowadzając je osobiście, od pobrania mieszków włosowych aż po etap wszczepienia. W ramach terapii łysienia stosuje także inne techniki leczenia, jak mezoterapia igłowa, terapia Regenera Activa, laseroterapia LLLT, nici PDO czy tatuaż medyczny (SMP mikropigmentacja skóry głowy).


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Artur Kierach, wraz z cennikiem usług.

Kierach Medical Clinic, Warszawa

Kierach Medical Clinic

Warszawa, ul. Chrobrego 4 lok. U5
9,6 / 10   •   Znakomita   •  37 opinii
lek. Artur Kierach
lek. Artur Kierach
Umów wizytę w Kierach Medical Clinic:
  • Konsultacje

    Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów
    300
  • Leczenie łysienia

  • Medycyna estetyczna


Certyfikaty

Lista 5 certyfikatów otrzymanych przez lek. Artur Kierach, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.

  • Lek Artur Kierach - członek International Society of Hair Restoration Surgery
Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…