STREFA MEDYCYNY

9,1 / 10   •   Znakomita   •  79 opinii
 • Gabinet zabiegowy STREFA MEDYCYNY
 • Zabieg, operacja STREFA MEDYCYNY
 • Zabieg, operacja STREFA MEDYCYNY
Częstochowa, ul. Drogowców 12
 • Konsultacja chirurgiczna • 150 zł
 • Konsultacja chirurga dziecięcego • 150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii ręki • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

STREFA MEDYCYNY to nowoczesna placówka medyczna z wieloletnią historią na rynku usług medycznych w Częstochowie. Klinika gwarantuje swoje usługi medyczne od prawie 20 lat, jednocześnie na bieżąco rozwija zakres proponowanych usług. Stały, doskonale wykwalifikowany personel, pracujący od początku istnienia Ośrodka tworzy rodzinną, przyjazną atmosferę, co w połączeniu z profesjonalnym i merytorycznym podejściem do naszych pacjentów, sprawia, że chętnie korzystają oni z usług placówki przez wiele lat, odczuwając komfort i brak stresu, towarzyszącemu wizytom lekarskim. Mieszcząca się w Częstochowie placówka STREFA MEDYCYNY dzięki szerokiej kadrze specjalistów gwarantuje profesjonalną opiekę medyczną z wielu dziedzin medycyny takich jak m.in. medycyna estetyczna, chirurgia ogólna (również dla dzieci), chirurgia ręki oraz chirurgia plastyczna. Zajmuje się dermatologią (również dziecięcą), neurologią, położnictwem i ginekologią, ponadto prowadzimy pracownię USG. Ośrodek zapewnia ponadto opiekę w zakresie otolaryngologii, foniatrii i logopedii, zajmuje się zdrowiem psychicznym (również dzieci i młodzieży), leczeniem nerwic, terapią osób z autyzmem dziecięcym, psychosomatyką i psychologią. Prowadzi terapie uzależnienia od alkoholu i współuzależnienia, zajmuje się seksuologią i patologia współżycia. Prowadzi dział fotomedycyny oraz udziela świadczeń w ramach medycyny pracy.

STREFA MEDYCYNY jest placówką, która zdecydowanie stawia na najnowsze i sprawdzone metody leczenia i terapii. Lekarze reprezentujący ośrodek stale uczestnicą w krajowych i zagranicznych kursach doszkalających i pozwalających na poznanie najnowszych metod leczenia tak, aby jakość świadczonych usług była na poziomie europejskich i światowych standardów.

STREFA MEDYCYNY to ośrodek, który dzięki stałym inwestycjom stawia na producentów światowej klasy i pracuje na sprzęcie medycznym, którego skuteczność jest potwierdzona w licznych badaniach naukowych. Jednym z takich urządzeń jest laser ALMA Harmony XL PRO, czyli jedna z najnowszych platform laserowych pozwalająca przeprowadzić liczne zabiegi laserowe wpływające na pielęgnację oraz leczenie chorób i niedoskonałości skóry. Dzięki różnego typu głowicom możemy zaoferować pacjentom szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, m.in. takich jak: redukcja zmarszczek, poprawa jędrności skóry i redukcja rozstępów, a także resurfacing skóry, frakcyjny nieablacyjny remodeling skóry. Oferujemy redukcję blizn potrądzikowych i pochirurgicznych, fotoodmładzanie skóry, redukcję rozszerzonych porów skóry oraz termolifting. Usuwamy zmiany naczyniowe takie jak: rumień naczyniowy, naczyniaki, teleangiektazje, znamiona rubinowe pajączki, malformacje naczyniowe, zaburzenia, plamy typu Port Wine Stain. Usuwamy zmiany pigmentacyjne, hiperpigmentacje, piegi i plamy soczewicowate oraz plamy cafe-a-lait. Przeprowadzamy epilację o długotrwałym lub permanentnym efekcie, prowadzimy leczenie zapalenia okołomieszkowego. Usuwamy tatuaże.

W celu likwidacji poszerzonych naczynek na twarzy, zmian pigmentacyjnych na grzbietach dłoni, czy dekolcie korzystamy z rewolucyjnej głowicy Dye-VL, która łączy wysoką energię impulsu z krótkim czasem ekspozycji. Dysponuje długością wiązki w przedziale 500-600 nm, a chłodzony kryształ mający kontakt bezpośrednio ze skórą czyni zabiegi bezbolesnymi, bezpiecznymi i niewymagającymi długotrwałej rekonwalescencji.

Do likwidacji powierzchniowych i głębokich zmian naczyniowych jest wykorzystywana głowica Cooled Long Pulsed Nd:YAG 1064 nm posiadająca końcówkę chłodzącą naskórek pacjenta w czasie zabiegu.

Głowica iPixel ER:YAG 2940 nm pozwala na przeprowadzenie zabiegów ablacyjnego resurfacingu skóry oraz likwidację zmarszczek i blizn. Wyposażenie urządzenia w dwie rolki na końcu aparatu, pozwala na precyzyjny i równomierny ruch głowicy po obszarze zabiegowym.

W celu długotrwałego usunięcia niechcianego owłosienia, nawet z wrażliwych miejsc, wykorzystujemy głowicę SHR (Super Hair Removal). Można ją stosować na różne fototypy skóry, w tym także na skórę opaloną. Zabieg jest bezbolesny dzięki zastosowaniu technologii mocno chłodzącej naskórek, a uzyskany efekt epilacji jest długotrwały.

Wyposażenie platformy w głowicę Q-Switched ClearLift 1064/532 pozwala na wykonywanie zabiegów na wrażliwych partiach skóry (szyja, dłonie, obszar wokół oczu itp.), dających efekt podobny do mocnego peelingu chemicznego, czy resurfacingu laserowego. Urządzenie wykorzystuje frakcyjną technikę działania, ale nie powoduje ablacji skóry, czyniąc zabiegi bezbolesnymi, nie pozostawiającymi śladu na skórze, przez co nie wymagającymi rekonwalescencji

Mając na względzie rekomendacje głównych towarzystw chirurgii naczyniowej co do najskuteczniejszych metod leczenia żylaków kończyn dolnych STREFA MEDYCYNY stosuje nowoczesne małoinwazyjne metody leczenia wewnątrzżylnego (endowaskularnego). Zabiegi przeprowadzone metodami endowaskularnymi gwarantują lepsze efekty oraz błyskawiczny powrót do codziennego funkcjonowania. Zabiegi nie wymagają okresu rekonwalescencyjnego po przeprowadzonej procedurze i umożliwiają powrót do swoich obowiązków w dniu zabiegu. W większości przypadków zabiegi wewnątrzżylne udaje się przeprowadzić dosłownie z kilku nakłuć skóry. Aby zapewnić najlepszą jakość i precyzję STREFA MEDYCYNY stosuje jako jedyna w kraju urządzenie do leczenia żylaków kończyn dolnych przy użyciu pary wodnej VBOX (nowszą wersję powszechnie stosowanego VenoSteam) oraz alternatywną metodę opartą o najnowocześniejszy laser naczyniowy ALMA VascuLife wraz z dedykowanym robotem, który stale analizuje parametry na końcu diody laserowej, przez to optymalnie dobiera szybkość wysuwania włókna z laserem – gwarantując skuteczne zamknięcie naczynia. Oba urządzenia służą do zamykania dużych pni naczyniowych – w przypadku VBOX dzięki naturalnej parze wodnej, natomiast w przypadku lasera poprzez wykorzystanie wiązki światła laserowego. W obu przypadkach cała procedura odbywa się pod ciągłą kontrolą USG – GE LOGIQ P9). Obydwie metody – laserową i SVS (z zastosowaniem pary wodnej) można łączyć w trakcie jednego zabiegu. Ich działanie nie zakłada zastosowania żadnych związków chemicznych, a jedynie naturalne zjawiska (światło i wodę). Użycie lasera, jak i pary wodnej umożliwia usunięcie żylaków w obu kończynach w czasie jednego zabiegu.

Faktem wyróżniającym STREFĘ MEDYCYNY spośród ośrodków leczących żylaki kończyn dolnych jest to, że stale współpracuje z Prof. Rene Milleret (Francja), autorem metody leczenia żylaków pary wodnej (SVS). Raz w miesiącu prof. Rene Milleret na sali operacyjnej Surgica wykonuje niemalże nieinwazyjne zabiegi leczenia żylaków kończyn dolnych przy użyciu pary wodnej (SVS). Co więcej, każda wizyta kontrolna oceniająca wyniki po wykonanym zabiegu SVS jest osobiście wykonana przez prof. Rene Milleret’a.

W naszym ośrodku przeprowadzamy także zabiegi usuwania żylaków i telenagiektazji (tzw. pajączków) i żył siatkowatych metodą obliteracji (ostrzykiwania pni żylnych specjalnymi preparatami). Skleroterapia może być wykonywana jako niezależna procedura albo uzupełniać działanie lasera, czy pary wodnej.

STREFA MEDYCYNY posiada urządzenia do unikalnych zabiegów z zakresu fotomedycyny, która wykorzystuje terapeutyczne właściwości światła w leczeniu wielu schorzeń.
Ośrodek posiada innowacyjny sprzęt francuskiej firmy MOSTLEDS służący do fototerapii: lampę BOXLED oraz łóżko LED CHROMOSPACE (jedno z dwóch tego rodzaju urządzeń w Polsce). Prestiżowy producent MOSTLEDS gwarantuje perfekcyjny i stały dobór długości fal światła oraz ich częstotliwości, tak aby ich wpływ na daną jednostkę chorobową był najskuteczniejszy. Urządzenia te umożliwiają wykonywanie bogatego zakresu świadczeń oraz pomoc w walce z różnymi dolegliwościami, począwszy od przyśpieszenia procesów gojenia ran, likwidację blizn (potrądzikowych i oparzeniowych), rozstępów, czy cellulitu przez działanie odmładzające, a skończywszy na przeciwdepresyjnym i przeciwbólowym. Dzięki szerokiemu spektrum zastosowania fototerapii i niezbędnym certyfikatom sprzętu (CE 1014 oraz ISO 13485:2012) gwarantującym bezpieczeństwo pacjentów w trakcie terapii, proponowane zabiegi mogą przynieść ulgę wielu osobom.

W fototerapii wykorzystujemy różne rodzaje światła (niebieskie, żółte, zielone oraz podczerwień i klasyczne światło czerwone). Każde z nich jest wykorzystywane w leczeniu odmiennych schorzeń. Za uniwersalny kolor fototerapii uznaje się czerwony o właściwościach antyseptycznych i przeciwzapalnych, wspierający ponadto gojenie ran. Kolor żółty jest wykorzystywany do leczenia schorzeń w warstwie naskórka oraz w celu odnowy skóry. Pomaga w usuwaniu blizn, leczeniu stanów zapalnych skóry, czy stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu. Udowodnioną skuteczność w leczeniu trądziku posiada światło niebieskie, które oprócz tego koi układ nerwowy i pomaga pacjentom się wyciszyć. Pomocnym w przywracaniu równowagi psychicznej (walce z depresją) jest światło zielone, wykorzystywane również w leczeniu stresu, depresji, czy problemów psychosomatycznych. W przypadku problemów z układem mięśniowo-szkieletowym wykorzystuje się moc podczerwieni, która wnika w skórę na głębokość około 4 cm i może oddziaływać na mięśnie, kości i stawy. Łagodzi stany zapalne (także te przewlekłe) pourazowe, pozabiegowe, w reumatyzmie, różnego rodzaju urazach i zespołach bólowych, poza tym powoduje także znaczne skrócenie czasu leczenia tych dolegliwości i przyspieszenie procesu gojenia.

Fototerapia znacząco wspomaga farmakologiczne leczenie zapalenia skóry i łuszczycy. Moc podczerwieni redukuje obrzęki, światło czerwone wyraźnie zmniejsza odczyn zapalny, a światło niebieskie powoduje zmieszczenia odczucia świądu i niweluje stres. Zauważalne przez pacjentów zmiany i zmieszczenie objawów łuszczycy jest odczuwalne przez 75% z nich po zakończeniu pierwszego cyklu leczenia, który obejmuje około 10 sesji w czasie 4-5 miesięcy. W przypadku leczenia trądziku pospolitego terapia światłem LED wspomaga farmakologiczne procesy leczenia. Światło czerwone powoduje wygładzenie blizn, stymuluje fibroblasty oraz łagodzi stany zapalne. Badania udowodniły, iż bakterie są dziesięć razy bardziej wrażliwe na działanie światła niebieskiego niż innych kolorów. Pulsujące światło niebieskie uniemożliwia rozmnażanie się bakterii, powodując uszkodzenie ich ekosystemów. Pacjentom po zabiegach operacyjnych dedykowany jest program dla leczenia blizn za pomocą fototerapii. Moc światła nie tylko zwiększa aktywność fibroblastów, ale także przywraca homeostazę i  wspiera obecne włókna kolagenowe. Dzięki temu znacznie skraca się czas gojenia blizn oraz ryzyko przekształcenia ich w bliznowce. STREFA MEDYCYNY pomaga także pacjentom w walce z cellulitem także poprzez działanie światła, które potęguje działanie dotychczasowych terapii poprzez zdolności rozkładania złogów trójglicerydów (na glicerol i kwasy tłuszczowe).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów co do najnowszych trendów w medycynie estetycznej, oferujemy również zabiegi z użyciem generatora plazmy Plexr, wykorzystywanego do niechirurgicznego liftingu powiek, usuwania zmian i przebarwień skóry, włókniaków, brodawek, kępek żółtych, czy redukcji zmarszczek na twarzy. Urządzenie Plexr jako jedyne na tle konkurencji posiada wieloletnie badania kliniczne oraz setki zadowolonych pacjentów. Zasada jego działania opiera się na wytworzeniu mikrowiązki plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. W ten sposób możliwe jest obkurczanie skóry w wybranym miejscu oddziaływania bez obaw, że niechciane ciepło rozprzestrzeni się dookoła. Pozwala to na rozwiązanie wielu problemów estetycznych (zwłaszcza w okolicach oczu). W przypadku zabiegu liftingu powiek możliwe jest uzyskanie nawet 40% efektu podniesienia powiek po pierwszym zabiegu. Pacjent po zabiegu ma jedynie niewielkie strupki, które może ukryć pod makijażem i powrócić od razu do normalnej aktywności.

Aby wymodelować sylwetkę i wykorzystać własne komórki tłuszczowe (bogate w komórki macierzyste pacjenta) do wypełnienia bruzd, zmarszczek, czy modelowania wybranych partii ciała, stosujemy innowacyjną metodę lipotransferu z wykorzystaniem urządzenia Adivive, służącego do odwirowania komórek tłuszczowych. Dzięki temu można oddzielić niepełnowartościowe, stare, czy uszkodzone komórki tłuszczowe i uzyskać swoisty eliksir bogaty w młode komórki tłuszczowe oraz SVF (stroma vascular fraction, czyli bezcenne komórki macierzyste i preadipocyty). Zastosowanie technologii Adivive sprawia, że transfer komórek tłuszczowych utrzymuje się w przeszczepionym miejscu w 80% (w przypadku klasycznych metod – ok. 30%), a dzięki zawartości komórek macierzystych skóra odbudowuje się i odnawia. W rezultacie poprawia się jakość skóry, ryzyko komplikacji jest niewielkie, a efekt wypełnienia jest naturalny i zauważalny od razu (rezultat odnowienia skóry następuje sukcesywnie w ciągu 3 miesięcy). Technologia Adivive jest alternatywą dla zastosowania sztucznych implantów.

W naszej placówce oferujemy także mało znane w Polsce innowacyjne metody nieinwazyjnego, bezpiecznego i bezbolesnego stymulowania mózgu, tzw. mikropolaryzację ośrodków centralnego układu nerwowego (z ang. transcranial direct current stimulation). To przezczaszkowa stymulacja mózgu prądem stałym o niewielkim natężeniu, wykorzystywana w neurorehabilitacji pacjentów z uszkodzeniem mózgowia i dysfunkcjami neurologicznymi o różnym podłożu. Mikropolaryzacja mózgu jako metoda eksperymentalna jest cały czas udoskonalana, a prace nad nią są prowadzone w wielu ośrodkach na całym świecie. Jej współtwórca prof. Aleksiej M. Szeliakin przez wiele lat prowadził badania kliniczne, w wyniku których odkrył, iż skuteczność tej terapii jest o 44% wyższa niż przy zastosowaniu klasycznych metod leczenia.

STREFA MEDYCYNY oferuje również szeroki zakres badań USG i USG Doppler. Placówka jest wyposażona w najnowszy model aparatu USG GE LOGIQ P9 gwarantujący rewelacyjne możliwości obrazowania, a przez to bardzo wysoką jakość usług diagnostycznych. Szeroki zakres badań USG jest możliwy do przeprowadzenia dzięki specjalistycznej, certyfikowanej, kadrze ultrasonografistów, wykonującej nawet najbardziej nietypowe badania USG.

Poza opisanymi powyżej zabiegami STREFA MEDYCYNY posiada szeroki zakres dodatkowych usług z dziedziny medycyny estetycznej i pozostałych usług wysokospecjalistycznych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą placówki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

SURGICA PAWEŁCZAK Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia posiada w swoim wyposażeniu nowoczesną aparaturę medyczną, która umożliwia wykonanie szeregu zabiegów i innowacyjnych procedur medycznych. Stosujemy, między innymi: 

  • Łóżko LED CHROMOSPACE francuskiej firmy MOSTLEDS – jedno z dwóch tego rodzaju urządzeń w kraju. Łóżko LED CHROMOSPACE emituje precyzyjne źródło światła i jest najnowocześniejszym urządzeniem do fototerapii, którego skuteczność potwierdzona jest w licznych badaniach klinicznych. Ma bardzo szerokie zastosowanie w leczeniu schorzeń skóry (np. rozstępów), dolegliwości bólowych, a nawet jest wykorzystywana pomocniczo w leczeniu depresji.

  • Lampa BOXLED marki MOSTLEDS – urządzenie analogiczne do łóżka CHROMOSPACE, pozwalające poddać terapii mniejsze obszary ciała.

  • Laser Harmony XL PRO marki Alma Lasers – wielofunkcyjna platforma laserowa z sześcioma głowicami o szerokim spectrum zastosowania. Wykorzystywana do eliminowania różnych niedoskonałości skóry: usuwania zmian barwnikowych i skórnych, fotoodmładzania, likwidacji zmarszczek i blizn. Ma swoje zastosowanie także w usuwaniu pajączków naczyniowych i przebarwień.

  • Laser VascuLife marki Alma Surgical – pozwala na bezpieczne, małoinwazyjne i bezbolesne laserowe pozbycie się żylaków kończyn dolnych. Cały zabieg przebiega w asyście dedykowanego robota, który stale analizuje parametry na końcu diody laserowej, przez to optymalnie dobiera szybkość wysuwania włókna z laserem – gwarantuje to skuteczne zamknięcie naczynia.

  • VBOX – generator pary wodnej, następca VenoSteama (urządzenia do usuwania żylaków przy pomocy pary wodnej - SVS). To pierwsze tego typu urządzenie w Polsce, na którym wraz z zespołem SURGICA Pawełczak raz w miesiącu pracuje prof. Rene Milleret (Francja) – autor metody leczenia żylaków parą wodną.

  • Generator plazmy PLEXR – służący do niechirurgicznego, naturalnego, liftingu powiek, niechirurgicznego usuwania zmian skórnych, włókniaków, znamion barwnikowych czy blizn i zmarszczek.

  • Adivive TM – urządzenie do separacji i odwirowania tkanki tłuszczowej w oparciu o filtry F.P.U. (fat processing unit). Technologia pozwala na oddzielenie uszkodzonych komórek tłuszczowych i przygotowanie materiału do lipotransferu bogatego nie tylko w pełnowartościowe komórki tłuszczowe, ale również bezcenne komórki macierzyste.

  • Ultrasonograf marki GE LOGIQ P9 – nowoczesny aparat ultrasonograficzny wykorzystywany do prowadzenia licznych badań diagnostycznych oraz kontroli zabiegu w trakcie  procedury usuwania żylaków laserem, czy parą wodną.

  • Platforma FotoMedicus – system pozwalający na wykonanie zdjęć w bardzo wysokiej jakości i powtarzalności, co pozwala wiernie porównać efekty leczenia.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w STREFA MEDYCYNY w Częstochowie.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  150
  Konsultacja chirurga dziecięcego
  z USG
  150
  Konsultacja w zakresie chirurgii ręki
  150
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  150
  Konsultacja dermatologiczna
  120
  Konsultacja dermatologiczna dziecięca
  120
  Konsultacja fizjoterapeutyczna
  120
  Konsultacja foniatryczna
  150
  Konsultacja internistyczna
  200 zł - z EKG
  150
  Konsultacja kosmetologiczna
  100
  Konsultacja laryngologiczna
  150
  Konsultacja laryngologiczna dziecięca
  od 4 rż.
  150
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  100
  Konsultacja logopedyczna
  100
  Konsultacja w zakresie mikropigmentacji
  120
  Konsultacja psychiatryczna
  150
  Konsultacja psychiatryczna dziecięca
  150
  Konsultacja psychologiczna
  100
  Konsultacja psychologiczna dziecięca
  + dopłata za testy psychologiczne
  100
  Konsultacja trychologiczna
  Z dodatkową konsultacją dermatologiczną 250 zł
  150
  Konsultacja w zakresie niechirurgicznego uzupełnienia włosów
  120
  Konsultacja w zakresie medycyny pracy
  Badanie kierowców
  200
  Konsultacja w zakresu laserowego usuwania tatuażu
  100
  Konsultacja z lekarzem rodzinnym
  150
  Konsultacja w zakresie terapii uzależnień
  120
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Medycyna dziecięca

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Leczenie łysienia

 • Laryngologia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Okulistyka

 • Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

 • Fizykoterapia

 • Masaże

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka STREFA MEDYCYNY została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 79 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,1
/ 10
Znakomita
79 ocen z 3 źródeł
4,7 / 5  (6 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(4)
(4)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,0 / 5  (50 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (23 ocen placówki na Facebook.pl)

Ocena Kliniki.pl

"SURGICA PAWEŁCZAK to Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia. Placówka gwarantuje profesjonalną opiekę medyczną z wielu dziedzin medycyny, tj m.in. medycyna estetyczna, chirurgia ogólna (również dla dzieci), chirurgia ręki oraz chirurgia plastyczna. Oferuje usługi z zakresu dermatologii (również dziecięcej), neurologii, położnictwa i ginekologii, ponadto prowadzi pracownię USG. Oprócz tego, ośrodek realizuje konsultacje w zakresie otolaryngologii, foniatrii i logopedii, zajmuje się zdrowiem psychicznym (również dzieci i młodzieży), leczeniem nerwic, terapią osób z autyzmem dziecięcym, psychosomatyką i psychologią. Lek. Dariusz Pawełczak udziela porad i konsultacji w zakresie chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej. Głównym obszarem zainteresowań doktora jest wewnątrzżylne leczenie żylaków kończyn dolnych przy użyciu pary wodnej, lasera oraz skleroterapii. Klienci chwalą Pana doktora za profesjonalizm. Mówią o nim: ” bardzo miły lekarz, z troską interesuje się pacjentem i jego stanem”. Wszystkie informacje dokładnie i jasno tłumaczy, opowiada ze szczegółami na temat przeprowadzanego zabiegu. To naprawdę życzliwy lekarz z wyjątkowym zaangażowaniem w swoją pracę i podejściem do pacjentów." - Jerzy L. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

5,0
Ewa , 23 czerwca 2017
5,0 - Ewa
Jestem bardzo zadowolona! Miła i konkretna opieka!
Dotyczy: 
Konsultacja chirurgiczna (czerwiec 2017)
 
Szczegóły
5,0
Jestem zadowolona z usługi kliniki
Mara , 30 października 2017
5,0 - Mara
Szybka wizyta u specjalisty
Zabieg: 
Operacja otwarta zespołu cieśni kanału nadgarstka (październik 2017)
 
Szczegóły
5,0
Polecam zabiegi u dr Pawełczaka
Agnieszka , 29 lutego 2020
5,0 - Agnieszka
Przyjemny gabinet. Spokój i relaksująca muzyka w tle.Komfort podczas zabiegu.
Zabieg: 
Laserowe leczenie żylaków nóg (luty 2020)
Lekarz: 
lek. Dariusz Pawełczak
 
Szczegóły
5,0
Zadowolony klient
Ida , 7 stycznia 2019
5,0 - Ida
Wyczerpujące konkretne informacje, kompetentna,miła obsługa
Dotyczy: 
Konsultacja flebologiczna (styczeń 2019)
Lekarz: 
lek. Dariusz Pawełczak
 
Szczegóły
4,0
Polecam
Ida , 6 marca 2019
4,0 - Ida
Miła obsługa, rzetelna informacja
Zabieg: 
Chirurgia naczyniowa i flebologia (luty 2019)
Lekarz: 
lek. Dariusz Pawełczak
 
Szczegóły
4,0
Klinika godna polecenia
Agata , 10 grudnia 2019
4,0 - Agata
Dotyczy: 
Konsultacja flebologiczna (listopad 2019)
Lekarz: 
lek. Dariusz Pawełczak
 
Szczegóły

Zespół

Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia to nowoczesne centrum medyczne oferujące szeroki zakres procedur medycznych. Współpracujemy z lekarzami różnych specjalizacji dzięki czemu nasi pacjenci mogą na miejscu wykonać szereg zabiegów, uzyskać profesjonalną pomoc i skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Nasz personel to wykwalifikowani i doświadczeni lekarze, którzy stale doskonalą swoje umiejętności po to, aby móc zaoferować pacjentom innowacyjne metody leczenia.

Lek. Grzegorz Sztolcman jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Akademii Medycznej (dyplom lekarza uzyskał w 1988 roku). Ponadto ukończył studia podyplomowe na kierunku zarządzanie w ochronie zdrowia na Politechnice Częstochowskiej. Posiada ty... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 12:00)
Chirurgia naczyniowa i Esperal

Adres placówki

STREFA MEDYCYNY
ul. Drogowców 12
42-202 Częstochowa (przy hotelu SCOUT)

Godziny otwarcia

 • poniedziałek8:00-19:00
 • wtorek8:00-19:00
 • środa8:00-19:00
 • czwartek8:00-19:00
 • piątek8:00-19:00
 • sobota9:00-12:00
 • niedzielana telefon

Dojazd i mapa

STREFA MEDYCYNY mieści się w Częstochowie przy ulicy Drogowców 12. Odległość od Dworca Głównego PKP wynosi niecałe 4 km i można ją pokonać samochodem w przeciągu dziesięciu minut. Najbliższy port lotniczy w Katowicach-Pyrzowicach dzieli od placówki około 52 kilometrów.


Najczęstsze pytania o placówkę STREFA MEDYCYNY

 • Jak oceniana jest placówka STREFA MEDYCYNY?

  Placówka STREFA MEDYCYNY została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,1 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 79 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje STREFA MEDYCYNY w Częstochowie?

  Placówka STREFA MEDYCYNY z Częstochowy posiada w cenniku usług 772 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , chirurgia ogólna , dermatologia , ortopedia oraz leczenie łysienia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z STREFA MEDYCYNY?

  STREFA MEDYCYNY znajduje się w Częstochowie, Częstochowa, ul. Drogowców 12. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 34 399 90 67

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka STREFA MEDYCYNY?

  Placówka STREFA MEDYCYNY z Częstochowy otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, w poniedziałki od 08:00 do 19:00, we wtorki od 08:00 do 19:00, w środy od 08:00 do 19:00, w czwartki od 08:00 do 19:00, a w piątki od 08:00 do 19:00. W weekend placówka otwarta jest w soboty od 09:00 do 12:00, oraz w niedziele na telefon .