Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

4,1 / 5  - 427 opinii
Gabinet konsultacyjny Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Recepcja, poczekalnia Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Gabinet konsultacyjny Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Gabinet konsultacyjny Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Gabinet konsultacyjny Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Gabinet zabiegowy Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Gabinet zabiegowy Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Gabinet zabiegowy Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Gabinet konsultacyjny Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Gabinet konsultacyjny Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Gabinet konsultacyjny Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Aparatura, sprzęt zabiegowy Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Aparatura, sprzęt zabiegowy Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Recepcja, poczekalnia Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
Przychodnia Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

Opis placówki

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA to wielospecjalistyczna placówka medyczna działająca na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Zaufało nam wielu pacjentów, a każdego dnia do ich grona dołączają kolejne zadowolone osoby. Sekretem sukcesu Przychodni jest wykwalifikowana, doświadczona kadra medyczna pracująca na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostycznym. Oferujemy pacjentom małoinwazyjne metody diagnostyki, takie jak m.in. endoskopia kapsułkowa. U nas mogą Państwo zadbać kompleksowo o swoje zdrowie, oddając się w ręce najlepszych specjalistów.

Posiadamy bogatą ofertę badań diagnostycznych i laboratoryjnych z zakresu wielu dziedzin medycyny, m.in. gastroenterologii oraz kardiologii. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne metody diagnostyki nadwrażliwości pokarmowej, w tym test FoodProfil, weryfikujący reakcje organizmu na różne składniki pokarmowe. W naszej ofercie znalazły się innowacyjne zestawy badań laboratoryjnych GastroProfil, które umożliwiają nieinwazyjną diagnostykę nieimmunologicznych zaburzeń jelitowych i rozpoczęcie niezbędnego leczenia.

Jesteśmy jedną z nielicznych placówek oferujących nowoczesne badania określające prawidłowość przebiegu procesów metabolicznych w komórkach w diagnostyce przyczyn objawów psychosomatycznych wywołanych zaburzeniami jelitowymi. Przeprowadzamy nieinwazyjne testy oddechowe na obecność Helicobacter pylori, bakterii odpowiedzialnej za powstawanie wrzodów żołądka i dwunastnicy. Test oddechowy cechuje duża czułość, a jego przeprowadzanie nie jest dla pacjenta źródłem dyskomfortu. Nowością w ofercie są badania kapsułką dojelitową, które – w przeciwieństwie do tradycyjnych metod diagnostyki gastroenterologicznej – nie wiążą się dla badanych z nieprzyjemnymi odczuciami. Pacjent połyka niewielką kapsułkę z wbudowaną mikrokamerą, która rejestruje obraz i pozwala zdiagnozować wczesne zmiany chorobowe jelit. Specjalizujemy się w diagnostyce choroby refluksowej przełyku, wykonujemy 24-godzinną pH-metrię przełykową z impedancją. Badanie umożliwia śledzenie zmian pH w przełyku podczas codziennych czynności wykonywanych przez pacjenta i postawienie trafnej diagnozy, a następnie rozpoczęcie właściwej terapii. Wykonujemy również tradycyjne badania gastrologiczne: gastroskopię oraz kolonoskopię. Nowością w naszej ofercie jest wlewka doodbytnicza TRUD – sprawdzony i polecany preparat w terapii wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Analizy wspomnianych i pozostałych badań z zakresu diagnostyki gastrologicznej dokonują specjaliści gastroenterologii podczas konsultacji.

Oferujemy dostęp do najbardziej czułych badań genetycznych. Poszerzyliśmy ofertę o genetyczną diagnostykę raka prostaty, umożliwiającą wykrycie choroby w najwcześniejszej fazie jej rozwoju. Proponujemy Państwu szereg badań molekularnych, które pozwalają na przeprowadzenie precyzyjnej diagnostyki m.in. zakażeń dróg moczowo-płciowych, układu oddechowego czy ogólnoustrojowych. Przeprowadzamy diagnostykę chorób uwarunkowanych genetycznie i przyczyn bezpłodności.

W naszej Przychodni funkcjonuje wyposażony w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny gabinet ginekologiczny. Zajmujemy się leczeniem niepłodności – oprócz molekularnej diagnostyki przyczyn bezpłodności oferujemy Państwu również badania nasienia i konsultacje andrologiczne. Otaczamy opieką medyczną ciężarne pacjentki. Przeprowadzamy kompleksową diagnostykę prenatalną. Dodaliśmy do oferty bezinwazyjny test prenatalny Harmony, pozwalający na wykrycie wad genetycznych płodu, w tym zespołu Downa. Ponadto w gabinecie ginekologicznym wykonywane są USG ginekologiczne i USG piersi. Zajmujemy się leczeniem wszystkich schorzeń natury ginekologicznej. Przeprowadzamy cytologię i biocenozę pochwy. W naszej ofercie znalazły się również nowoczesne testy HPV, które wykrywają wirus brodawczaka ludzkiego, odpowiedzialny za występowanie raka szyjki macicy.

Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne. Przeprowadzamy mikroskopowe badanie włosów trichogramem, zalecane w przypadku nadmiernego wypadania włosów i łysienia u kobiet i mężczyzn. Wykonujemy badanie mykologiczne, które pozwala trafnie rozpoznać i zidentyfikować chorobotwórcze grzyby oraz rozpocząć odpowiednie leczenie. Wykonujemy zabiegi dermatologiczne z zakresu mikrochirurgii – zajmujemy się usuwaniem zmian skórnych w postaci brodawek i włókniaków.

W naszej placówce pracują doświadczeni specjaliści kardiologii i hipertensjolodzy, na co dzień zajmujący się leczeniem nadciśnienia tętniczego. Oferujemy badania kardiologiczne: echo serca i EKG. Przeprowadzamy badania metodą Holtera oraz wskaźnik kostkowo-ramienny (ABI). Zapraszamy również na konsultacje internistyczne.

W naszej Przychodni funkcjonuje gabinet neurologiczny, gdzie wykonujemy badania EMG (m.in. przewodnictwa ruchowego i czuciowego czy odruchu opuszkowo-jamistego). Oferujemy również badanie próby tężyczkowej.

W poradni ortopedycznej wykonywane jest USG ortopedyczne. Oferujemy wiskosumplementację – wysoce skuteczną technikę leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych. Podczas terapii stosujemy dostawowe iniekcje roztworu soli kwasu hialuronowego, który bezpośrednio oddziałuje na właściwości płynu maziowego, co skutkuje zwiększeniem ruchomości stawu i wyeliminowaniem lub zmniejszeniem uporczywych dolegliwości bólowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo badanie rezonansem magnetycznym oraz tomografię komputerową. W codziennej pracy wykorzystujemy możliwości, jakie stwarza nowoczesna ultrasonografia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty  porad dietetyków. Oferta skierowana jest do osób pragnących zmienić nawyki żywieniowe oraz poprawić swój komfort życia. Zajmujemy się leczeniem i profilaktyką nadwagi i otyłości, a także nadciśnienia, chorób serca czy chorób immunologicznych. Oferujemy analizę składu ciała, konsultacje dietetyczne oraz opracowanie indywidualnego jadłospisu. Podejmujemy działania mające na celu eliminację zaburzeń odżywiania i występowania takich schorzeń jak anoreksja, bulimia czy stany niedożywienia i niedowagi.

Prowadzimy diagnostykę i leczenie schorzeń urologicznych. Wykonujemy USG układu moczowego z oceną prostaty, a także USG jąder i najądrzy. Przeprowadzamy USG transrektalne TRUS z możliwością wykonania biopsji oraz badania histopatologicznego.

Przeprowadzamy konsultacje z dziedziny onkologii, chirurgii i reumatologii.

Wykonujemy nieinwazyjne badanie kapilaroskopii polegające na obejrzeniu naczyń włosowatych pod specjalnym mikroskopem, wykorzystywane w diagnostyce objawów Raynaud (napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk, rzadziej stóp powstający pod wpływem zimna, emocji lub bez uchwytnej przyczyny), objawy zimnych dłoni.

W naszej placówce funkcjonuje gabinet okulistyczny, gdzie wykonywane są specjalistyczne badania typu pomiar ciśnienia w oku, OCT i pachymetria. Przeprowadzamy też USG oka.

Zapraszamy do wizyty również w ramach konsultacji psychiatrycznych i seksuologicznych. Świadczymy usługi w zakresie medycyny pracy. Pomoc pacjentom oferują także specjaliści diabetologii i chorób zakaźnych.

W naszej ofercie znalazły się pakiety badań laboratoryjnych przygotowane z myślą o poszczególnych grupach pacjentów. Proponujemy specjalne pakiety dla kobiet w ciąży, przygotowujących się do ciąży, a także dla małych dzieci. Oferujemy Państwu m.in. pakiety wątrobowe, tarczycowe i metaboliczne. Wykonujemy również badania oceny ryzyka miażdżycy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu możemy zapewnić pacjentom rzetelną diagnozę, konieczną do rozpoczęcia odpowiedniej terapii. W naszej placówce korzystamy z urządzeń takich jak m.in.:

 • Aparat USG Ultrasonograf LOGIQ S7 EXPERT – wyposażeniem przychodni są nowoczesne aparaty ultrasonograficzne. W naszej ofercie znalazły się takie badania USG jak USG ginekologiczne, ortopedyczne oraz urologiczne.

 • Densytometr Lunar Prodigy Primo – najnowszy cyfrowy densytometr, który pozwala na ocenę gęstości tkanki kostnej, o 40% zwiększa precyzję w diagnostyce osteoporozy

 • Gastrofiberoskop GIF-E firmy Pentax – kompleksowa diagnostyka gastroskopowa i kolonoskopowa

 • Lampa szczelinowa Keeler SL-40 – diagnostyka okulistyczna

 • Autorefraktokeratometr – diagnostyka okulistyczna

 • Aparat EKG Schillera

 • Mikroskop Bressera – diagnostyka kapilaroskopii

 • EMG MyoQuick 1200M – najnowsze osiągnięcia techniki cyfrowego przetwarzania sygnałów, ilościowa analiza EMG oraz zarządzanie danymi

Udogodnienia dla pacjentów

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA to miejsce przyjazne pacjentom. Pacjent jest najważniejszy w gabinecie lekarskim i na nim skupia się nasza pełna uwaga. Z myślą o leczących się u nas osobach przygotowaliśmy specjalne udogodnienia, takie jak m.in.:

 • Kompleksowa oferta – nasza placówka jest miejscem, w którym mogą Państwo w sposób dokładny i kompleksowy zadbać o swoje zdrowie. W swoich gabinetach pacjentów przyjmują lekarze około trzydziestu specjalizacji medycznych.
 • Małoinwazyjne metody diagnostyczne – podążamy z duchem czasu i w miejsce nierzadko niekomfortowych dla pacjentów badań oferujemy innowacyjne, małoinwazyjne techniki diagnostyczne.
 • Udział w akcjach promujących zdrowie – można nas spotkać na akcjach i eventach promujących zdrowy tryb życia.
 • Promocje – przygotowaliśmy dla naszych pacjentów atrakcyjne rabaty i promocje na oferowane usługi medyczne.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima w Warszawie.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

Oferujemy pacjentom usługi w zakresie wielu dziedzin medycyny. W Przychodni znajdują się gabinety specjalistów gastroenterologii, ginekologii i genetyki. Posiadamy bogatą ofertę nowoczesnych badań diagnostycznych – oferujemy Państwu m.in. endoskopię kapsułkową, pH-metrię przełykową oraz testy oddechowe na obecność bakterii Helicobacter pylori. Wykonujemy badania genetyczne i laboratoryjne. Nowością w ofercie placówki jest bezinwazyjna diagnostyka prenatalna Harmony.

Przeprowadzamy zabiegi ambulatoryjne z zakresu dermatologii. W naszym gabinecie ortopedycznym mają Państwo możliwość skorzystania z nowoczesnych metod leczenia zwyrodnień stawu kolanowego. W naszej Przychodni pacjentów przyjmują również specjaliści onkologii, okulistyki czy reumatologii.

Oferujemy pełną diagnostykę ultrasonograficzną, tomograficzną oraz badanie rezonansem magnetycznym.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych przez nas usług medycznych.

Opinie z internetu

Placówka Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.1 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 427 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,1

427 ocen
(z 3 źródeł)
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
3,0 / 5  (27 ocen placówki na Google.pl)
4,7 / 5  (14 ocen placówki na Facebook.pl)
4,5 / 5  (386 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"PRIMA Zespół Przychodni Specjalistycznych to placówka o szerokim zakresie specjalizacji m.in. andrologia, angiologia, chirurgia, diabetologia, dermatologia, dietetyka, gastroenterologia, endokrynologia, ginekologia, hipertensjologia, kardiologia, interna, neurologia, nefrologia, onkologia, ortopedia, okulistyka, psychiatria, reumatologia, urologia, medycyna pracy. Klienci często pytają o dr Karola Mochockiego, który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób narządu ruchu. W codziennej pracy przeprowadza drobne zabiegi ortopedyczne, a także zajmuje się ultrasonografią ortopedyczną. Zgodnie z opiniami klientów doktor jest bardzo sympatyczny ale przede wszystkim kompetentny! Dokładnie i zrozumiale przedstawia co się dzieje, daje bardzo dokładny opis badania. To profesjonalny i rzeczowy, młody lekarz, który podchodzi do swojej pracy z pasją i zrozumieniem dla potrzeb pacjentów, a także wzbudza u nich ogromne zaufanie." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Kasia
18 września 2017
5,0

Polecam

5,0 - Kasia
Zabieg:  
Kapsułki endoskopowe MiroCam - badanie jelita cienkiego (sierpień 2017)
 
Szczegóły

Zespół

W Zespole Przychodni Specjalistycznych pracuje kilkudziesięciu lekarzy, którzy zapewniają pacjentom trafną diagnozę oraz kompleksowe leczenie. Tworzymy zgrany zespół, którego pracę uzupełniają wykwalifikowani technicy medyczni oraz personel pielęgniarsko-położniczy. Dla nas najważniejsze jest dobro pacjenta, dlatego stale pogłębiamy wiedzę, by zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Sukcesywnie podnosimy kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w konferencjach, kursach i szkoleniach.

Lek. Karol Mochocki ukończył w 2010 roku Warszawski Uniwersytet Medyczny. W kręgu jego zainteresowań zawodowych znajduje się ortopedia i traumatologia narządu ruchu – aktualnie jest w trakcie specjalizacji. Doświadczenie zdobywa, pracując w Klinice Or... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)

Adres placówki

Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima
ul. Nowogrodzka 84/86
02-018 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-8:00
 • wtorek20:00-8:00
 • środa20:00-8:00
 • czwartek20:00-8:00
 • piątek20:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Naszą zaletą jest korzystna lokalizacja, w ścisłym centrum Warszawy, w pobliżu Placu Zawiszy. Można dojechać do nas autobusem, kolejką (stacja WKD Ochota) oraz metrem. Odległość od Dworca PKP Warszawa Centralna wynosi ok. 1 km, natomiast lotnisko oddalone jest od naszej Przychodni o 8 km.