Webinary:
Plastyka męskich narządów płciowych

Aż 45% mężczyzn jest niezadowolonych z wyglądu bądź rozmiaru swojego członka. Choć w niektórych przypadkach kompleksy nie są uzasadnione, panowie, którzy są niezadowoleni z wielkości swojego przyrodzenia, mogą zdecydować się na jego powiększenie.

Sposób na kompleksy

Członek jest dla wielu mężczyzn esencją męskości. Nic dziwnego, że to właśnie z tą częścią ciała są związane rozmaite kompleksy, a panowie, którym bardzo zależy na powiększeniu przyrodzenia, szukają na to rozmaitych sposobów. Korzystać warto jednak tylko z bezpiecznych metod, oferowanych przez gabinety specjalistyczne.

Nie tylko powiększanie prącia

Chirurgia męskich narządów płciowych to jednak nie tylko powiększanie prącia. Innym popularnym zabiegiem jest operacja stulejki, czyli zabieg poszerzenia lub usunięcia napletka. Kolejną procedurą często wykonywaną przez chirurgów jest obrzezanie, które polega na całkowitym wycięciu napletka.

Co mówią specjaliści?

„Zabieg powiększania prącia znacząco wpływa na poprawę samopoczucia i pewności siebie mężczyzn, którzy posiadają na tym tle kompleksy. Jak pokazują rozmaite badania, wielu panów nie jest zadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia. Rozwiązaniem może być iniekcja z kwasu hialuronowego, który jest cenionym i używanym od lat wypełniaczem.”

dr n. med. Aleksander Targoński, Gabinet Urologiczny - dr n. med. Aleksander Targoński

Obejrzyj webinar

„Powiększanie prącia to zabieg, który w ostatnich latach zdecydowanie zyskał na popularności. Mężczyźni coraz chętniej korzystają z procedur czysto estetycznych, ponieważ wywierają one pozytywny wpływ na ich samoocenę. Nie bez znaczenia z pewnością jest także fakt, iż są to zabiegi małoinwazyjne, wykonywane w trybie ambulatoryjnym, przez co nie wymagające długiej rekonwalescencji.”

lek. Piotr Konwiński, PROESTETICA Klinika dr Prager

Obejrzyj webinar

„Metoda powiększania prącia w oparciu o własny tłuszcz stanowi doskonałą alternatywę dla metod operacyjnych. Pozwala ona na zwiększenie obwodu penisa o 3-4 cm. Ma to istotne znaczenie podczas współżycia, jak również dla uzyskania pożądanego efektu wizualnego, gdyż największe znaczenie ma właśnie grubość członka, a nie jego długość. Zastosowanie własnych komórek tłuszczowych powoduje ponadto dłuższe utrzymanie się efektu zabiegu.”

lek. Mateusz Kamiński, Klinika Intima Art&Este

Obejrzyj webinar

„W ostatnich latach obserwujemy dynamiczny wzrost popularności zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Mężczyźni, podobnie jak kobiety, chcą wyglądać i czuć się dobrze, a także walczyć ze swoimi kompleksami. Wśród wskazań do zabiegów powiększenia prącia wymienia się: brak pewności siebie wynikający z wielkości członka, dyskomfort związany z jego niewystarczającym obwodem czy też brak zadowolenia z wyglądu prącia. Wszystko to może mieć negatywny wpływ na jakość życia seksualnego. Mężczyźni decydujący się na zabieg wybierają najczęściej metody małoinwazyjne, które nie ograniczają ich codziennej aktywności i nie wymagają długiej rekonwalescencji. Do takich technik zalicza się powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową wzbogaconą osoczem bogatopłytkowym, jak również zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego.”

lek. Adrian Czekaj, Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

Obejrzyj webinar

Metody wykonywania: Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych

 • Powiększanie prącia kwasem hialuronowym
 • Powiększanie prącia własnym tłuszczem
 • Chirurgiczne powiększanie prącia przez przecięcie więzadeł
 • Operacja stulejki
 • Obrzezanie

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym

Powiększanie prącia kwasem hialuronowym to zabieg wykonywany w trybie ambulatoryjnym. Preparat jest wprowadzany pod skórę po zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Sposób ten pozwala przedłużyć penisa średnio o 1-3 cm i pogrubić go o 2 do 5 cm. Rezultaty są naturalne i widoczne od razu, jednak utrzymują się jedynie przez okres 1-2 lat – to dlatego, że kwas hialuronowy ulega biodegradacji. Czas ten można przedłużyć, przeprowadzając po roku zabieg korygujący.

Powiększanie prącia własnym tłuszczem

Inną metodą zapewniającą naturalne efekty jest powiększanie penisa tkanką tłuszczową pacjenta. Zabieg rozpoczyna się od liposukcji, podczas której pobierany jest tłuszcz do późniejszej iniekcji. Rezultaty przypominają te, charakterystyczne dla zastosowania kwasu hialuronowego, jednak metoda z wykorzystaniem tłuszczu jest obarczona nieco większym ryzykiem powikłań. Dojść może bowiem do utraty wrażliwości członka bądź obniżenia jego twardości w trakcie wzwodu. Mimo iż powikłania zdarzają się rzadko, nie można wykluczyć ich rozwoju w 100%.

Chirurgiczne powiększanie prącia przez przecięcie więzadeł

Najbardziej inwazyjną metodą powiększania prącia jest zdecydowanie operacja przecięcia więzadeł wieszadłowych. Ze względu na to, iż więzadło wieszadłowe jest odpowiedzialne m.in. za utrzymywanie penisa we wzwodzie, po zabiegu mogą wystąpić powikłania takie jak zaburzenia erekcji bądź uszkodzenie nerwów. Właśnie dlatego, mimo iż operacja jako jedyna metoda pozwala uzyskać trwałe efekty, specjaliści zalecają przeprowadzenie jej jedynie u mężczyzn z defektami członka. Odradza się ją natomiast panom, których długość przyrodzenia mieści się w normie.

Operacja stulejki

Stulejka to stan, w którym napletka nie da się zsunąć z żołędzia prącia. W mniej zaawansowanym stadium tej dolegliwości możliwe jest częściowe zsunięcie napletka, w bardziej żołądź nie jest w ogóle widoczny – zarówno w stanie spoczynku prącia, jak i jego wzwodu. Powoduje to ból oraz dyskomfort, dlatego konieczna jest ingerencja chirurgiczna. W niektórych przypadkach wystarczające jest poszerzenie napletka. Zdarzyć może się jednak tak, że konieczne będzie jego częściowe lub całkowite usunięcie.

Obrzezanie

Jeszcze do niedawna resekcja napletka, czyli obrzezanie, było wykonywane głównie ze względów religijnych lub kulturowych. Ostatnio wzrasta jednak liczba mężczyzn, którzy poddają się temu zabiegowi, biorąc pod uwagę przede wszystkim kwestie higieniczne i estetyczne. Obrzezanie ułatwia bowiem utrzymanie prącia w czystości, ponieważ to właśnie pod napletkiem gromadzą się bakterie. Niektórzy panowie uważają ponadto, że przyrodzenie pozbawione napletka prezentuje się lepiej.

Terminy webinarów online

Chcesz dowiedzieć się więcej o procedurze: plastyka męskich narządów płciowych?
Weź udział w bezpłatnym spotkaniu online z jednym z ekspertów!

Webinar już się odbył

dr n. med. Aleksander Targoński

Urolog
Gabinet Urologiczny - dr n. med. Aleksander Targoński

Temat webinaru:
"Zastosowanie kwasu hialuronowego w urologii estetycznej"

Obejrzyj webinar

Webinar już się odbył

lek. Piotr Konwiński

Chirurg ogólny
PROESTETICA Klinika dr Prager

Temat webinaru:
"Metody powiększania męskich narządów płciowych"

Obejrzyj webinar

Webinar już się odbył

lek. Mateusz Kamiński

Lekarz
Klinika Intima Art&Este

Temat webinaru:
"Powiększanie penisa z użyciem wypełniaczy podskórnych"

Obejrzyj webinar

Webinar już się odbył

lek. Adrian Czekaj

Urolog
Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

Temat webinaru:
"Metody powiększania prącia za pomocą tłuszczu oraz kwasu hialuronowego"

Obejrzyj webinar

Zadaj pytanie specjaliście

Wybierz z poniższej listy specjalistę, a następnie wpisz swoje pytanie.
Lekarz odpowie na interesujące Cię kwestie podczas trwania webinaru.

Twoje pytanie do specjalisty:

Często zadawane pytania

Czy da się powiększyć członka na stałe?

Czy zabieg powiększania penisa boli?

Czy są jakieś przeciwwskazania do powiększania prącia?

Kiedy po zabiegu można powrócić do współżycia?

Jakie są zalecenia po powiększeniu członka kwasem hialuronowym?

Jak powiększyć penisa domowymi sposobami?

Partnerzy akcji

Webinary organizujemy z ekspertami z renomowanych placówek medycznych - poznaj je bliżej!

Gabinet Urologiczny - dr n. med. Aleksander Targoński

Sosnowiec, ul. Jana Kilińskiego 58

Gabinet Urologiczny dra n. med. Aleksandra Targońskiego to miejsce, w którym profesjonalną pomoc otrzymają pacjenci borykający się ze schorzeniami ze strony układu moczowo-płciowego. Zakres usług placówki obejmuje ponadto zabiegi wykonywane w trybie ambulatoryjnym, takie jak m.in. powiększanie prącia kwasem hialuronowym.

Założycielem i właścicielem gabinetu jest dr n. med. Aleksander Targoński, specjalista urologii z wieloletnim doświadczeniem, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Uniwersytetu Victor Segalen w Bordeaux we Francji. Praktykował w Paryżu, Nicei i Bordeaux. Ukończył kilkanaście kursów i szkoleń doskonalących.

Cennik - chirurgia męskich narządów:

 • Konsultacja urologiczna - 150 zł

 • Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - od 1 300 zł

 • Rewitalizacja prącia – osocze bogatopłytkowe - 1 000 zł

Zadzwoń: 324333131 Zobacz profil kliniki

Webinar odbył się:
Środa, 28 kwietnia 2021 godz. 18:00

dr n. med. Aleksander Targoński

Urolog
Gabinet Urologiczny - dr n. med. Aleksander Targoński

Obejrzyj webinar

PROESTETICA Klinika dr Prager

Poznań, ul. Słupska 31

PROESTETICA Klinika dr Prager jest położona w poznańskiej dzielnicy Jeżyce. W ofercie placówki znajduje się wiele zabiegów mających na celu wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki oraz odmłodzenie skóry. Z zakresu chirurgii plastycznej męskich narządów płciowych dostępne procedury to powiększanie penisa kwasem hialuronowym lub z wykorzystaniem tłuszczu własnego pacjenta.

W oczekiwaniu na wizytę pacjenci mogą się odprężyć w przytulnej poczekalni. W klinice akceptowane są płatności gotówką oraz kartą.

Cennik - chirurgia męskich narządów:

 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - 120 zł

 • Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - od 3 000 zł

 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem - od 5 000 zł

Zadzwoń: 614499079 Zobacz profil kliniki

Webinar odbył się:
Środa, 5 maja 2021 godz. 17:30

lek. Piotr Konwiński

Chirurg ogólny
PROESTETICA Klinika dr Prager

Obejrzyj webinar

Klinika Intima Art&Este

Łódź, ul. Tuwima 15

Klinika Intima Art&Este świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu m.in. medycyny przeciwstarzeniowej, jak również ginekologii i urologii estetycznej. Oprócz powiększania prącia przy użyciu wypełniaczy, placówka posiada w swojej ofercie także plastykę napletka oraz obrzezanie (całkowite lub częściowe). W klinice można ponadto poddać się korekcji zbyt krótkiego wędzidełka, które bywa przyczyną bólu i dyskomfortu w trakcie współżycia.

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie pacjentów stosowane są minimalnie inwazyjne, nowoczesne techniki zabiegowe. W trosce o poczucie intymności niektóre procedury są wykonywane poza standardowymi godzinami pracy kliniki. 

Cennik - chirurgia męskich narządów:

 • Konsultacja urologiczna - 100 zł

 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem - od 3 500 zł

Zadzwoń: 422899071 Zobacz profil kliniki

Webinar odbył się:
Piątek, 21 maja 2021 godz. 17:00

lek. Mateusz Kamiński

Lekarz
Klinika Intima Art&Este

Obejrzyj webinar

Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48

Dolnośląskie Centrum Ginekologii to placówka skoncentrowana wokół ginekologii estetycznej – dziedzinie mającej na celu poprawę wyglądu i funkcji zewnętrznych narządów płciowych. Obok szerokiej oferty zabiegów skierowanych do kobiet znajduje się także szereg procedur urologicznych, m.in. chirurgiczne leczenie stulejki oraz obrzezanie.

Placówka jest wyposażona w nowoczesną aparaturę, a dogodna lokalizacja (okolice Arkad Wrocławskich i Sky Tower) zapewnia bezproblemowe dotarcie na umówiony zabieg.

Cennik - chirurgia męskich narządów:

 • Konsultacja urologiczna - 170 zł

 • Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - 2 500 zł

 • Powiększanie penisa własnym tłuszczem - 4 000 zł

Zadzwoń: 713055741 Zobacz profil kliniki

Webinar odbył się:
Wtorek, 25 maja 2021 godz. 17:00

lek. Adrian Czekaj

Urolog
Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

Obejrzyj webinar

Opublikowane na stronie internetowej Kliniki.pl materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Kliniki.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Kliniki.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Kliniki.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Kliniki.pl Sp. z o.o.
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25
90-248 Łódź, Polska