Pozwól znaleźć się pacjentom

Kliniki.pl to portal, dzięki któremu stworzysz profesjonalny profil swojej
placówki i dotrzesz do większej liczby pacjentów.

Obecnie umawiamy wizyty do aż 1000 klinik, a
nasi konsultanci odbierają lub przekierowują blisko
1 milion połączeń od pacjentów rocznie.

Kliniki.pl w liczbach

12
mln
użytkowników
na portalu rocznie
100
mln PLN
wartość umówionych
zabiegów
70
tys.
telefonów
od pacjentów
miesięcznie
 • Gabinet Eurodent Stomatologia w roku 2019 nawiązał współpracę z Kliniki.pl, dzięki współpracy dodatkowo trafiają do nas pacjenci z konkretnymi przypadkami. Doświadczenie konsultantów kliniki.pl jest naprawdę na wysokim poziomie, potrafią zaopiekować się pacjentem od pierwszych chwil rozmowy, dzięki czemu do naszego gabinetu trafia ich coraz więcej.
 • Portal Kliniki.pl - jako rzetelny partner wykazuje się niebywałym profesjonalizmem. Dzięki długofalowej współpracy do naszego Centrum trafia coraz więcej pacjentów. Ogromną zaletą firmy kliniki.pl jest jej nieustanny rozwój, który pozytywnie wpływa na sukces naszego Centrum. Wysoka jakość obsługi, ogromne wsparcie, bezproblemowość i elastyczność to cechy kompetentnego zespołu firmy kliniki.pl
  Manager ds. Sprzedaży
  Izabela Konieczna

  Dolnośląskie Centrum Ginekologii
 • Z portalem kliniki.pl pracujemy od lat. Cenimy sobie to przyjazne Pacjentom miejsce w internecie oraz standard obsługi oferowany przez serwis. Dzięki niemu Pacjent zyskuje swojego przewodnika po ofercie wielu placówek medycznych i może wybrać tę, która odpowiada najlepiej jego potrzebom. Cieszymy się, że stajemy się tak często pierwszym wyborem pacjentów, nasza oferta medyczna może skutecznie dotrzeć do zainteresowanych osób i dają one wyraz swojego zadowolenia obdarzając nas zaufaniem oraz pozytywnymi opiniami. Szybka ścieżka komunikacyjna na linii pacjent – wybrana placówka medyczna to wyraz najwyższej troski o pacjentów, którzy otrzymują pomoc bez przedłużającego się oczekiwania na nią.
  Magdalena Szott
  Dyrektor ds. Marketingu Szpitala Wielospecjalistycznego Orthos Sp. z o.o.

  Orthos Szpital Wielospecjalistyczny
 • Współpracujemy z firmą Kliniki.pl od kilku lat. Jest to portal, który wygrywa konkurencję z podobnymi witrynami internetowymi zarówno pod względem profesjonalnego wyglądu strony jak i zaangażowania zespołu Kliniki.pl w skuteczne budowanie wizerunku placówki. Profesjonalna obsługa, stały kontakt, elastyczność, innowacyjne pomysły na promocję a także rzeczywiste zainteresowanie klientem to cechy nie do przecenienia w trakcie naszej współpracy. Ogromną wartość stanowi dla mnie także wielka pomoc portalu w tworzenie opisów tak aby były one widoczne w internecie. Niezaprzeczalnie jest to firma, która doskonale zna się na swojej pracy.
  Lena Garnik
  Dyrektor Oddziału CM PZU Warszawa Chmielna

  Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Chmielna
 • Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z portalem Kliniki.pl. Dla mnie to opłacalna inwestycja, z której zwrot jest gwarantowany.
 • Z portalem Kliniki.pl współpracuję od 2014 roku. Miałem okazję obserwować jak serwis się rozwija, z roku na rok proponując mi coraz więcej rozwiązań, dzięki którym mogę wypromować swoją placówkę. Dzięki portalowi co miesiąc umawiam na zabiegi dodatkowych pacjentów i widzę większe zainteresowanie swoim Szpitalem. Liczę na dalszą owocną współpracę.
 • Jako Centrum Dermatologiczne FEBUMED jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Kliniki.pl. Liczba pacjentów pozyskanych w ten sposób stale rośnie, zespół współpracujący z naszą placówką reaguje szybko na nasze potrzeby. Kliniki.pl to skuteczne narzędzie marketingowe.
  Artur Ferenc
  właściciel Centrum Dermatologicznego FEBUMED

  Centrum Dermatologiczne FEBUMED

Łączymy pacjentów z klinikami!

Nasz marketplace odwiedza ponad 30% Polaków rocznie! Daje on możliwość zaprezentowania swojej oferty poprzez opis, zdjęcia placówki, zakres oferowanych usług, cennik oraz opinie. W Kliniki.pl profil placówki wygląda jak własna, profesjonalna i nowoczesna strona internetowa.

Miesięcznie przekierowujemy do jednej placówki średnio 50 telefonów. Popularne kliniki dostają z naszego portalu ponad 250 połączeń miesięcznie!

Dowiedz się więcej

Poznaj nasze pakiety

Dopasuj ofertę do potrzeb swojej placówki.
Początkujące kliniki mogą założyć profil zupełnie za darmo.
Poznaj pakiety

Popraw widoczność swojej placówki w sieci

W tej chwili razem z Tobą na naszej stronie jest co najmniej kilkaset osób – to dlatego, że pozycjonujemy profile klinik pod najpopularniejsze hasła z wyszukiwarki Google. Blisko 80% pacjentów trafia na Kliniki.pl szukając konkretnego zabiegu w danym mieście.

Dowiedz się więcej

Kliniki.pl Rating Index

Wiemy, że tylko jedno miejsce z opiniami nie oddaje w pełni potencjału Twojej placówki medycznej. Mnogość źródeł, z których pochodzą komentarze, pozytywnie wpływa też na wiarygodność kliniki. Zyskaj nowych pacjentów dzięki opiniom dostępnym na Twoim profilu na Kliniki.pl! Twoja ocena to średnia wynikająca z komentarzy, które zbieramy z naszego portalu, wyszukiwarki Google, Facebooka oraz Znanego Lekarza.

Ranking jest aktualizowany na bieżąco, dzięki czemu będziesz mógł śledzić jak zmieniają się opinie o Twojej placówce i odpowiednio na to reagować.

Dowiedz się więcej

Dodatkowe benefity

Kalendarz online
Wyjdź naprzeciw swoim pacjentom i udostępnij dla nich możliwość umawiania się na wizyty przez wygodny kalendarz online, zarówno na profilu placówki na portalu Kliniki.pl jak i na stronie WWW swojej placówki.
Dowiedz się więcej
Kliniki.pl Rating Index
Dbaj o renomę placówki i buduj opinie na temat całego biznesu, a nie tylko lekarzy, którzy u Ciebie pracują. Pokaż komentarze na swojej stronie, a co roku zdobądź dyplom dla swojej kliniki. Umieść widget WWW na swojej stronie i zbieraj wygodnie opinię od swoich pacjentów!
Dowiedz się więcej
Analityka pracy recepcji
Zastanawiałeś się kiedyś, o ile wzrosłyby przychody Twojej placówki, gdyby rejestracja odbierała o 10% telefonów więcej niż dotychczas? Dzięki naszemu autorskiemu narzędziu do analizy pracy rejestracji medycznej możesz sprawdzić swoje statystyki i jak wypadasz na tle konkurencji.
Dowiedz się więcej
Zdrowe Ratki 0%
W prywatnej ochronie zdrowia barierą dla pacjentów są często ceny. Właśnie dlatego stworzyliśmy Zdrowe Ratki 0%, dzięki którym placówki medyczne mogą zaoferować swoim klientom prosty i korzystny system ratalny, świetnie znany im chociażby z elektromarketów.
Dowiedz się więcej
Program lojalnościowy
Będąc klientem Kliniki.pl możesz wziąć udział w programie lojalnościowym. Za regularne opłaty zyskasz atrakcyjne nagrody lub możliwość przekazania zebranych środków na cel charytatywny.
Dowiedz się więcej
Opinie o klinice
Zbieraj opinie o klinice w specjalnie zaprojektowany do tego sposób! Teraz pacjenci ocenią nie tylko samą wizytę, ale również rezultat po wybranym przez Ciebie czasie. Dajemy także narzędzia, które pozwolą Ci zbierać opinie wprost z Twojej strony internetowej
Dowiedz się więcej

Porozmawiajmy o Twojej klinice

Wypełnij formularz, a nasz doradca klienta skontaktuje się z
Tobą w ciągu 48 godzin i odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt
Poznaj pakiety