DCG Centrum Medyczne

9,3 / 10   •   Znakomita   •  3551 opinii
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
 • Klinika DCG Centrum Medyczne
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Wrocław, ul. Krynicka 22 lok. 1A
 • Konsultacja antykoncepcyjna
 • Konsultacja andrologiczna • 260 zł
 • Konsultacja angiologiczna • 250 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Oferujemy profesjonalne zabiegi ginekologii estetycznej, skupiającej się na poprawie samopoczucia pacjentek i ich satysfakcji z życia intymnego w sposób małoinwazyjny. Proponujemy usługi, których celem jest poprawa wyglądu i funkcji zewnętrznych narządów płciowych. Posiadamy innowacyjny laser MonaLisa Touch, wykorzystywany w plastyce warg sromowych, rewitalizacji pochwy i niechirurgicznym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Pozwala na przywrócenie radości z życia intymnego poprzez przeprowadzane bezboleśnie zabiegi odmłodzenia, lifting pochwy i sromu. Dzięki terapii z użyciem lasera błona śluzowa staje się bardziej napięta i elastyczna. Korygujemy wargi sromowe, wybielamy okolice intymne. Przeprowadzamy rehabilitację pochwy po porodzie naturalnym. 

Zabiegi z użyciem systemu MonaLisa Touch są skierowane do pacjentek po trudnych lub wielokrotnych porodach, po menopauzie, a także kobiet w każdym wieku mających problem z atrakcyjnością miejsc intymnych i poczuciem spełnienia w życiu seksualnym. Laser MonaLisa Touch jest nowoczesną alternatywą chirurgicznych procedur i terapii hormonalnych.

Poszerzyliśmy ofertę o lifting krocza – Vaginal Narrower, zabieg będący alternatywą dla chirurgicznej korekty miejsc intymnych, czyli plastyki tylnej krocza. Rezultat liftingu krocza i pochwy można zwiększyć poprzez zastosowanie zabiegów laserowych z wykorzystaniem systemu MonaLisa Touch. Nici Vaginal Narrower są wykorzystywane w celu zmniejszenia wejścia do pochwy i zwężenia przedsionka pochwy.

Ponadto klinika specjalizuje się w leczeniu niepłodności i w szerokim zakresie badań prenatalnych już od 10 tyg. ciąży.

Naszym priorytetem jest zdrowie kobiety w każdym wieku. Oferujemy bogaty wachlarz badań i diagnostyki ginekologicznej, a także profilaktyki nowotworowej. Wykonywane w naszej placówce cytologia i kolposkopia to podstawowe badania w profilaktyce raka szyjki macicy. Przeprowadzamy również szczepienia przeciw wirusowi HPV. Prowadzimy ciążę, a w ramach diagnostyki wykonujemy badania USG 2D, 3D i 4D (z funkcją Doppler). Dzięki naszym lekarzom wiele par staje się rodzicami w sposób naturalny. Przeprowadzając pełną diagnostykę i współpracując z kliniką Parens w Krakowie, przygotowujemy pary do zabiegu in vitro.

Dbamy również o zdrowie mężczyzn, którzy znajdą w naszej ofercie dopasowane do ich potrzeb specjalne pakiety badań laboratoryjnych, a także gabinety urologów, proktologów oraz pomoc psychologiczną. W pakiecie znajdują się m.in. badania w kierunku nowotworów prostaty i jelita grubego. Badania endokrynologiczne pozwolą wykryć problemy hormonalne będące przyczyną zaburzeń potencji czy chorób metabolicznych. W naszym centrum panowie mogą liczyć na kompleksowe leczenie według najnowszych standardów.

Poszerzyliśmy ofertę Centrum o zakres badań prenatalnych. Wykonujemy wydruki 3D „z brzucha” przyszłej mamy. Pacjentki mogą ponadto zdecydować się na wykonanie płaskorzeźby podczas badania USG 4 D (film pamiątkowy). DCG Centrum Medyczne to obecnie jedyna placówka na terenie Dolnego Śląska, która oferuje wykonanie takich wydruków.

DCG Centrum Medyczne powstało w 2002 roku we Wrocławiu, aby świadczyć usługi skierowane do kobiet. Aktualnie posiada osiem  poradni, a z jego oferty skorzystało już ponad 23 tysiące zadowolonych pacjentów.

Do naszej oferty dołączyła karboksyterapia (terapia dwutlenkiem węgla), zabieg polegający na precyzyjnej śród- i podskórnej iniekcji kontrolowanych dawek dwutlenku węgla przy użyciu igły. Rezultatem zabiegu jest tzw. neowaskularyzacja, czyli intensywna stymulacja tworzenia nowych sieci krwionośnych, a także rozszerzenie drobnych naczyń krwionośnych. Poprawie ulega mikrokrążenie, w miejscu iniekcji CO2 zwiększa się również przepływ krwi. Przeprowadzamy karboksyterapię przy rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni i okolic oczu. Zabieg jest stosowany również w celu likwidacji cellulitu i komórek tłuszczowych oraz niwelowaniu rozstępów i blizn.

DCG Centrum Medyczne poszerzyło ofertę o nową nieinwazyjną metodę leczenia dysfunkcji dna miednicy – fizjoterapię uroginekologiczną. Terapia polega na diagnostyce oraz indywidualnym doborze dla każdego chorego najlepszych metod zachowawczych. Wśród technik stosowanych w postępowaniu fizjoterapeutycznym w uroginekologii można wymienić m.in. normalizację napięcia mięśniowego, elektrostymulację i biofeedback, a także odpowiednio dobrane ćwiczenia terapeutyczne.

Konsultację fizjoterapeutyczną zalecamy chorym dotkniętym problemem nietrzymania moczu i osobom po zabiegach operacyjnych w obrębie dna miednicy. Może być przeprowadzana również w ramach profilaktyki, nauki odpowiednich zachowań, świadomości własnego ciała, u kobiet w okresie okołoporodowym oraz po porodzie, a także w celu minimalizacji dolegliwości bólowych i poprawy satysfakcji z pożycia seksualnego.

Wskazaniem do rehabilitacji uroginekologicznej może być m.in. początkowe stadium dolegliwości bólowych w obrębie miednicy mniejszej, nietrzymanie moczu, wulwodynia czy rozejście mięśni prostych brzucha.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W klinice przyjmują lekarze specjaliści pracujący na sprzęcie diagnostycznym najwyższej światowej klasy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszy standard opieki nad pacjentem oraz wczesne rozpoznawanie i leczenie wielu chorób, nie tylko ginekologicznych.

Oferujemy Państwu zabiegi z zastosowaniem takich urządzeń jak, między innymi:

 • MonaLisa Touch  system laserowy stosowany w ginekologii estetycznej do bezbolesnego i niechirurgicznego zabiegu rewitalizacji i liftingu pochwy, a także sromu oraz leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu,
 • USG 2D z funkcją Doppler ultrasonograf wykorzystywany do obrazowania dwuwymiarowego już w pierwszych tygodniach ciąży, wraz z przepływem naczyniowym, a także w diagnostyce m.in. chorób narządów jamy brzusznej, tarczycy, piersi i jąder,
 • USG 3D  umożliwia trójwymiarową rekonstrukcję obrazu płodu i wnętrza macicy,
 • USG 4D daje obraz trójwymiarowy zmieniający się w czasie rzeczywistym, w formie "filmu z brzucha" zapisywanego na płycie DVD.

Udogodnienia dla pacjentów

DCG Centrum Medyczne tworzy doświadczony zespół wykwalifikowanych lekarzy wielu specjalizacji. Jest wyposażone w nowoczesną aparaturę, a badania i zabiegi są przeprowadzane w przyjaznej atmosferze. Nasza kadra bardzo ceni sobie komfort pacjentów i dba o wyeliminowanie stresu związanego z wizytą w klinice.

 W celu zapewnienia pacjentom bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy kilka udogodnień:

 • Nowoczesne gabinety – dbamy o zachowanie najlepszych standardów wyposażenia oraz diagnostyki i zabiegów, jakie oferujemy w profesjonalnie urządzonych gabinetach specjalistycznych,
 • Przyjazną poczekalnię – pozwalającą na zrelaksowanie się przed wizytą i spędzenie czasu oczekiwania w miłej atmosferze,
 • Kompetentny personel –  personel kliniki troszczy się o satysfakcję klientów i zapewnia im pełną dyskrecję,
 • Dogodna lokalizacja – klinika mieści się w sąsiedztwie Arkad Wrocławskich i Sky Tower, dzięki czemu jest świetnie skomunikowana z centrum,
 • Raty – w naszym centrum istnieje możliwość rozłożenia kosztów leczenia na raty.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w DCG Centrum Medyczne we Wrocławiu.

DCG Centrum Medyczne świadczy usługi w 2 placówkach we Wrocławiu. Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że powyższa usługa jest dostępna pod wybranym adresem.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja antykoncepcyjna
  Konsultacja andrologiczna
  260
  Konsultacja angiologiczna
  Konsultacja angiologiczna + USG doppler tętnic/żył - 320 zł
  Konsultacja angiologiczna + USG doppler tętnic i żył - 390 zł
  250
  Konsultacja chirurgiczna
  Wizyta chirurgiczna z usunięciem szwów - 220-300 zł
  250
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  od 150 do 250 
  Konsultacja z chirurgiem naczyniowym
  280
  Konsultacja diabetologiczna
  220
  Konsultacja dietetyczna
  Wizyta dietetyczna - pierwszorazowa - 180 zł
  Wizyta dietetyczna - kolejna - 140 zł
  Wizyta dietetyczna dla par - pierwszorazowa - 280 zł
  Wizyta dietetyczna dla par - kolejna - 220 zł
  Rozpisanie diety - 170 zł
  od 140 do 280 
  Konsultacja endokrynologiczna
  Konsultacja endokrynologiczna z USG - 320 zł
  260
  Konsultacja gastroenterologiczna
  250
  Konsultacja genetyczna
  200
  Konsultacja ginekologiczna
  Wizyta ginekologiczna – 280 zł
  Wizyta ginekologiczna z badaniem USG – 280 zł
  Wizyta położnicza – 300 zł
  Wizyta położnicza z badaniem USG – 300 zł
  Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu - 280-400 zł
  280
  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej
  W przypadku posiadania ze sobą przez pacjentkę aktualnego (nie starsze niż 6 mies) wyniku cytologii i wykonania zabiegu od razu po konsultacji - konsultacja bezpłatna;
  wizyta kwalifikacyjna z zakresu ginekologii estetycznej - 250 zł
  250
  Konsultacja w zakresie ginekologii onkologicznej
  320
  Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności
  od 280 do 390 
  Konsultacja lekarska w związku z antykoncepcją awaryjną + recepta
  280
  Konsultacja kardiologiczna
  Konsultacja kardiologiczna + EKG - 280 zł
  Konsultacja kardiologiczna + EKG + echo serca - 350 zł
  od 280 do 350 
  Konsultacja laktacyjna
  mama - 200 zł
  mama + dziecko - 300 zł
  od 200 do 300 
  Konsultacja laryngologiczna
  konsultacja z badaniem endoskopowymwizyta laryngologiczna - 250 zł
  270
  Konsultacja laryngologiczna z oceną endoskopową
  250
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  150
  Konsultacja z zakresu naprotechnologii
  dr Banach – 450 zł
  od 400
  Konsultacja neonatologiczna
  30 min - 210 zł
  powyżej 30 min - 230 zł
  Konsultacja neonatologiczna + USG przeciemiączkowe - 300 zł
  Konsultacja neonatologiczna + USG jamy brzusznej - 250 zł
  Konsultacja neonatologiczna + USG płuc do 6. roku życia - 250 zł
  Konsultacja neonatologiczna + USG przezciemiączkowe + USG jamy brzusznej - 300 zł
  od 210 do 230 
  Konsultacja onkologiczna
  Konsultacja onkologiczna – 300 zł
  Konsultacja onkologiczna + USG lub dermatoskop - 320 zł
  Konsultacja onkologiczna + USG oraz dermatoskop - 380 zł
  300
  Konsultacja ortopedyczna
  Konsultacja proktologiczna
  Wizyta proktologiczna kwalifikacyjna do zabiegu - 280-300 zł
  280
  Konsultacja psychiatryczna
  Konsultacja pierwszorazowa - 260 zł
  Konsultacja kolejna - 230 zł
  od 230 do 260 
  Konsultacja psychologiczna
  od 180 do 250 
  Konsultacja seksuologiczna
  350
  Konsultacja urologiczna
  Wizyta kwalifikacyjna do zabiegu - od 280-400 zł
  Wizyta urologiczna - 260 zł
  260
  Konsultacja położnicza
  Wizyta ginekologiczna – 280 zł Wizyta ginekologiczna z badaniem USG – 280 zł Wizyta położnicza – 300 zł Wizyta położnicza z badaniem USG – 300 zł
  300
  Konsultacja otolaryngologiczna
  270
  Konsultacja uroginekologiczna
  250
 • Teleporady lekarskie online

 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Medycyna dziecięca

 • Dermatologia

 • Ginekologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Antykoncepcja

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Leczenie łysienia

 • Laryngologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Onkologia

 • Leczenie niepłodności

 • Medycyna estetyczna

 • Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

 • Fizykoterapia

 • Diagnostyka i badania

 • Wizyty domowe


Opinie z internetu

Placówka DCG Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 3551 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

9,3
/ 10
Znakomita
3551 ocen z 4 źródeł
4,8 / 5
(18 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(15)
(15)
Bardzo dobra:
(3)
(3)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,4 / 5
(940 ocen placówki na Google.pl)
4,3 / 5
(124 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5
(2469 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Dolnośląskie Centrum Ginekologii powstało w 2002 roku. Zostało założone i jest kierowane przez dr n. med. Mariusza Markuszewskiego. Placówka oferuje porady i zabiegi z dziedziny: ginekologii, urologii i proktologii. Dostępny jest tu również program badań prenatalnych. Sam założyciel specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej oraz laseroterapii. Posiada duże doświadczenie w leczeniu niepłodności u kobiet – w tym bardzo ciężkich przypadków. Pod jego opieką pacjentki często po wielokrotnym in vitro zachodzą w ciąże. Jest świetnym diagnostą chorób nowotworowych i wszelkich innych zmian nienowotworowych narządów rodnych. Doktor Markuszewski przeprowadza szeroki wachlarz badań USG, zajmuje się również prowadzeniem ciąży. Oferuje szereg procedur z dziedziny ginekologii estetycznej, skierowanych do pacjentek chcących poprawić samopoczucie i życie intymne, a także uniknąć inwazyjnego leczenia chirurgicznego czy terapii hormonalnych. Zgodnie z opiniami jakimi dzielą się ze mną klientki, jest to najlepszy lekarz jakiego pacjentki znają. Wyjątkowy, niekonwencjonalny w sposobie bycia, ale niezastąpiony, z sercem otwartym na kobiece problemy. Niewielu można dziś spotkać takich lekarzy. Doktor dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem, wyróżnia się kompleksowym podejściem do pacjentek. Jest bardzo skuteczny w doborze metod leczenia. Klientki są bardzo zadowolone, a nawet bym powiedziała, że wręcz z entuzjazmem wypowiadają się na temat Pana doktora. Ostatnio usłyszałam zdanie, że „Pan doktor ma złote serce i jest jedynym w swoim rodzaju chodzącym panaceum na wszystkie nasze kobiece dolegliwości”." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(18 opinie)

M
13 września 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Na pewno jeszcze skorzystam z waszych uslug brawo
DCG Centrum Medyczne, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Bardzo pozytywnie odebrałam wizytę w waszej placówce. Pełny profesjonalizm i wiedza lekarza dr.Kunkiewicza. Brawo!
Ocena specjalisty:
lek. Jakub Kunkiewicz, Ginekolog plastyczny
Super lekarz. Dokładnie wyjaśnia kwestie zabiegu, doradza. Jestem pełna podziwu, że są jeszcze tacy lekarze
Ocena leczenia:
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, sierpień 2017
Co do zabiegu wszystko przebiegło prawidłowo. Niestety efekt nie jest taki jaki bym chciała, ale lekarz prowadzący mnie o tym informował.
Odpowiedź placówki na opinię:
Dziękujemy za pozytywną opinię:) Przesyłamy pozdrowienia od zespołu DCG i serdecznie zapraszamy.
DCG Centrum Medyczne
Przydatna opinia?
(3)
(22)

B
1 lutego 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Jestem bardzo zadowolona
DCG Centrum Medyczne, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Miła obsługa
Ocena specjalisty:
lek. Jakub Kunkiewicz, Ginekolog plastyczny
Bardzo sympatyczny
Ocena leczenia:
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej, luty 2018
Odpowiedź placówki na opinię:
Cieszmy się ogromnie, dziękujemy za pozytywną opinię:)
DCG Centrum Medyczne
Przydatna opinia?
(4)
(0)

M
24 kwietnia 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
DCG Centrum Medyczne, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Jestem zadowolona
Ocena specjalisty:
lek. Jakub Kunkiewicz, Ginekolog plastyczny
Odpowiedź placówki na opinię:
Dziękujemy za pozytywną opinię:) Przesyłamy pozdrowienia.
DCG Centrum Medyczne
Przydatna opinia?
(0)
(0)

O
10 kwietnia 2024

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
DCG Centrum Medyczne, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Bardzo polecam Panią Iwonę Kazimierczak! Pełna empatii oraz wiedzy ginekolog.
Ocena specjalisty:
Bardzo polecam Panią ginekolog! Cudowna osoba, pełna empatii oraz wiedzy!
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(0)
(0)

B
28 września 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
DCG Centrum Medyczne, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Miła obsługa
W zasadzie to niema
Ocena specjalisty:
Kompetentna i bardzo miła rzetelnie do sprawy podchodzi godna polecenia
Ocena leczenia:
Bardzo dobre
Przydatna opinia?
(0)
(0)

J
20 lipca 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
DCG Centrum Medyczne, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(1)
(0)

A
17 lipca 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
DCG Centrum Medyczne, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Polecam. Pełen profesjonalizm,przyjemna atmosfera, zabieg plastyki powiek górnych wykonany bezboleśnie, a efekt przekroczył moje oczekiwania. 😀
Ocena specjalisty:
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(1)
(0)

E
20 stycznia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
DCG Centrum Medyczne, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Profesjonalizm Pań,które sprawdzają dane rejestrowanych osób.
Nie mam negatywnych wrażeń.
Ocena specjalisty:
Doktor J.Medyński to lekarz,którego polecam każdej osobie,która potrzebuje leczenia u Chirurga Ogólnego ze specjalnością Proktolog.
Ocena leczenia:
Rewelacja.
Przydatna opinia?
(1)
(0)

T
11 sierpnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Napewno wrócę na kolejny zabieg i
DCG Centrum Medyczne, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Efekt zabiegu i miły personel polem na 100%
Ocena specjalisty
lek. Paweł Piotrów, Urolog
Naprawdę ..profesinalnie podchodzi do żeczy i umie rozmawiać z paciętem okk
Ocena leczenia:
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym, lipiec 2022
Bardzo szybko z miłym personelem jestem zadowolony na 100%dobra robota
Przydatna opinia?
(2)
(0)

Ś
19 lipca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
DCG Centrum Medyczne, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 48
Ocena specjalisty:
Profesjonalne podejście do pacjenta, świetny fachowiec
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(1)
(0)

Zespół

Założycielem DCG Centrum Medycznego jest dr n. med. Mariusz Markuszewski, specjalista ginekolog i położnik, obecnie kierujący ośrodkiem. Dewiza kliniki brzmi: „Leczymy tak, jak byśmy chcieli, żeby nas leczono”, dlatego używamy innowacyjnego sprzętu, a nasi lekarze wciąż się kształcą, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Wychodząc naprzeciw potrzebom leczących się u nas osób, rozszerzyliśmy zakres usług o endokrynologię, stomatologię oraz radiologię (USG piersi, jamy brzusznej, stawów, tarczycy). Przyjmują u nas także specjaliści urolodzy i proktolodzy. Oferujemy konsultacje psychologiczne i pełną diagnostykę laboratoryjną z badaniem nasienia włącznie.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

dr n. med. Jakub Kobecki

chirurg ogólny, proktolog

Wykształcenie: Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Obecnie odbywa specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej. Na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu uzyskał tytuł doktora nauk medycznych, broniąc pracę doktorską zatytułowaną: "Rola wybranych nektyn jako czynników prognostycznych w raku jelita grubego". więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Tomasz Pawłowski

internista, endokrynolog

Leczone choroby: - choroby tarczycy – guzy, nadczynność, niedoczynność, choroba Hashimoto, wole; w tym wykonuje biopsje tarczycy; - choroby nadnerczy-guzy, nadczynność, niedoczynność, nadciśnienie hormonalne, zespół Cushinga, choroba Addisona; - choroby przysadki mózgowej – guzy, nadczynność, akromegalia, moczówka prosta, niedoczynność, hyperprolaktynemia, choroba Cushinga, prolactinomia; - choroby trzustki – guzy endokrynne, cukrzyca; - choroby gonad – menopauza, andropauza, zaburzenia dojrzewania płciowego, zaburzenia miesiączkowania; - choroby przytarczyc; - guzy neuroendokrynne; - zespoły androgenne – nadmierne owłosienie, trądzik, łysienie. więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Mgr Aleksandra Jezierska jest psychologiem, psychoterapeutą i specjalistą pomocy seksuologicznej. Specjalizuje się w terapii zaburzeń seksualnych, trudności relacji partnerskich i wsparciu psychologicznym dla osób borykających się z niepłodnością. Pro... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Anna Olchowy

dentysta, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Wykształcenie: Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie Doktorantka w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Doświadczalnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Wykształcenie: - Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego - w trakcie kursu psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin prowadzonego przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu - studia podyplomowe na kierunku Seksuologia Kliniczna Opiniowanie Edukacja Terapia więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Leczone choroby: Zajmuje się leczeniem chorób onkologicznych układu moczowego, łagodnych chorób prostaty, jak i małoinwazyjnym leczeniem układu moczowego metodami URSL i RIRS. Pomaga pacjentom z zaburzeniami erekcji, nietrzymaniem moczu i rozrostem gruczołu krokowego. Ponadto leczy m.in. wodonercze, gruczolaka prostaty, andropauzę, impotencję, kłykciny kończyste oraz zaburzenia seksualne. więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Leczone choroby: - zaburzenia nastroju, - zaburzenia lękowe, - zaburzenia pamięci, - zaburzenia psychotyczne, - zaburzenia psychosomatyczne, - zaburzenia snu i odżywiania, - zaburzenia związane z nadużywaniem alkoholu i substancji psychoaktywnych. więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Położna Ewa Mazurkiewicz udziela swoim pacjentom kompleksowej pomocy i praktycznego wsparcia. Specjalizuje się w domowej szkole rodzenia. Jest to kurs obejmujący cztery spotkania po 2 godziny, w trakcie których przyszli rodzice przygotowują się do porodu... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

mgr Sandra Rymsza

fizjoterapueta uroginekologiczny

Fizjoterapeutka Sandra Rymsza specjalizuje się w rehabilitacji okołoporodowej oraz terapii uroginekologicznej i w tym obszarze nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Mgr Sandra Rymsza oferuje swoim pacjentkom planującym ciąże wsparcie w zakre... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Emilia Brus

dietetyk

Emilia Brus przygotowuje plany żywieniowe i edukuje pacjentów jak komponować smaczne i wartościowe posiłki. Zależ jej, aby nowe nawyki żywieniowe zagościły na długi czas i nie były kojarzone z "uciążliwą dietą". W codziennej pracy zajmuje się: więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Anna Kieża

lekarz radiolog

Lek Anna Kieża posiada ponad 10-letnią praktykę kliniczną i od początku swojej kariery związana jest z Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu.  Do jej gabinetu warto zgłosić się w celu przeprowadzenia m.in.: USG ... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Aleksandra Osiak specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych, osobowości, emocjonalnych i nastroju. W jej gabinecie pomoc znajdą także osoby narażone na stres, mające za sobą niepowodzenia ciążowe czy cierpiące z powodu zaburzeń w relacjach międzyludzkich. więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Dr n. med. Iwona Kazimierczak zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób kobiecych narządów rodnych oraz kompleksowym prowadzeniem ciąży fizjologicznej i patologicznej. Pomaga pacjentkom w doborze odpowiedniej metody antykoncepcji, jak również hormona... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Lek. Krzysztof Kłodowski jest specjalistą chirurgii ogólnej i proktologiem z ponad 30-letnią praktyką zawodową. Zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń końcowego odcinka przewodu pokarmowego – odbytu i odbytnicy. Leczy hemor... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Lek. Minika Sępek zajmuje się diagnostyką, leczeniem oraz przeprowadzaniem zabiegów z zakresu proktologii. Leczy hemoroidy różnymi metodami - m.in. za pomocą krioterapii, metodą Barrona (gumkowanie), skleroterapią, metodą Longo czy HAL-RAR. Usuwa również... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Anna Zapolska-Wurm

ginekolog, ginekolog-położnik

Lek. Anna Zapolska-Wurm oferuje swoim pacjentkom kompleksową diagnostykę prenatalną. Opiekuje się zarówno kobietami w ciąży fizjologicznej, jak i w ciąży wysokiego ryzyka. Wykonuje USG położnicze, w tym USG genetyczne pierwszego, drugiego oraz trzecie... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Paweł Piotrów

urolog

10 / 10

Lek. Paweł Piotrów specjalizuje się w diagnostyce urologicznej. Przeprowadza USG układu moczowego i badanie per rectum. Zajmuje się leczeniem łagodnego przerostu prostaty i zmian nowotworowych stercza. Ponadto konsultuje pacjentów z zaburzeniami erekc... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Jakub Kunkiewicz

ginekolog plastyczny

9,0 / 10

Lek. Jakub Kunkiewicz oferuje pacjentkom zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Podczas zabiegów wykorzystuje, między innymi, innowacyjny laser ginekologiczny Mona Lisa Touch. Przeprowadza zabiegi laserowej rewitalizacji pochwy, laserowego zwężeni... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Maciej Sroczyński

chirurg ogólny, proktolog

Lek. Maciej Sroczyński wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu chorób proktologicznych. Zajmuje się leczeniem m.in. żylaków odbytu i odbytnicy (hemoroidów), szczelin odbytu oraz ropni i przetok okołoodbytniczych. Pomaga pacjen... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Mariusz Markuszewski

ginekolog-położnik

10 / 10

Dr n. med. Mariusz Markuszewski specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej oraz laseroterapii. Posiada duże doświadczenie w leczeniu niepłodności u kobiet – w tym bardzo ciężkich przypadków. Pod jego opie... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Wojciech Rogala

ginekolog-położnik

Lek. med. Wojciech Rogala zajmuje się leczeniem schorzeń ginekologicznych o różnej etiologii. Przeprowadza zabiegi i badania w ramach ginekologii. Posiada również duże doświadczenie w zakresie badań prenatalnych. więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Michał Jamroga

ginekolog-położnik

Lek. Michał Jamroga posiada duże doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów histeroskopowych. W ramach lecznictwa szpitalnego zajmuje się wykonywaniem operacji przezbrzusznych, laparoskopowych, jak również procedur uroginekologicznych. Prowadzi ciąże, k... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Szczególnym obiektem zainteresowań zawodowych lek. Adriana Czekaj jest minimalnie inwazyjne laparoskopowe leczenie nowotworów układu moczowego, endourologia, chirurgia męskich narządów płciowych i cewki moczowej oraz nowoczesna diagnostyka i leczenie ... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Dr n. med. Jerzy Medyński jest wykwalifikowanym lekarzem specjalizującym się w chirurgii ogólnej oraz w proktologii. Przeprowadza szeroką gamę zabiegów chirurgicznych i proktologicznych. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń końcowego odcinka p... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Małgorzata Kowalska

ginekolog-położnik

Lek. Małgorzata Kowalska specjalizuje się w zabiegach i konsultacjach z zakresu ginekologii i położnictwa oraz badaniach prenatalnych. Oferuje kompleksową diagnostykę prenatalną, w tym testy inwazyjne i nieinwazyjne oraz badania przesiewowe. Posiada d... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Zbigniew Buldańczyk

chirurg ogólny, proktolog

Dr n. med. Zbigniew Buldańczyk posiada tytuł specjalisty I i II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. Przeprowadza szeroki zakres zabiegów chirurgicznych i proktologicznych, zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób końcowego odcinka przewodu pokar... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Michał Pietrus

urolog (w trakcie specjalizacji)

Leczone choroby: - kamica moczowa - nietrzymanie moczu - odmiedniczkowe zapalenie nerek - przerost prostaty - rak pęcherza moczowego - rak jądra - wodniak jądra - zapalenie prostaty - zaburzenia seksualne więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Leczone choroby: - poradnictwo w przypadkach niepowodzeń rozrodu - poradnictwo przedkoncepcyjne - poradnictwo prenatalne - poradnictwo u dzieci/dorosłych z zespołami wad wrodzonych, cech dysmorficznych, zaburzeniami rozwoju fizycznego oraz intelektualnego i chorobami uwarunkowanymi genetycznie - poradnictwo dla rodzin z obciążeniem złośliwymi chorobami nowotworowymi Porady udzielane są zarówno osobom chorym, jak i zainteresowanym członkom rodziny. więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Filmy

Metody powiększania prącia za pomocą tłuszczu oraz kwasu hialuronowego
Lek. Adrian Czekaj, urolog z Dolnośląskiego Centrum Ginekologii podkreśla, że: “Mężczyźni decydujący się na zabieg wybierają najczęściej metody małoinwazyjne, które nie ograniczają ich codziennej aktywności i nie wymagają długiej rekonwalescencji”. Do takich technik zalicza się powiększenie prącia własną tkanką tłuszczową wzbogaconą osoczem bogatopłytkowym, jak również zabieg z zastosowaniem kwasu hialuronowego. To właśnie o nich odpowie dr Czekaj podczas webinaru.

Niskie raty

Przy współpracy z Kliniki.pl oraz Comfino.pl placówka DCG Centrum Medyczne oferuje swoim pacjentom raty 0% lub nawet 48 niskich rat na zabiegi i usługi medyczne. Szybka decyzja kredytowa (zazwyczaj 15 minut), proces 100% online, bez zbędnych formalności.

Dostępne niskie raty...
nie odkładaj ważnych spraw na później

Dostępne 10 rat 0% 1 lub nawet 48 niskich rat 2

481 200

Przykład reprezentatywny

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 21:00)
Dostępne raty 10 x 0% lub nawet 48 niskich rat - dowiedz się więcej

Wybierz placówkę

Poniżej wybierz jedną z 2 placówek DCG Centrum Medyczne:
Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
DCG Centrum Medyczne
ul. Powstańców Śląskich 48
53-333 Wrocław

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-21:00
wtorek
8:00-21:00
środa
8:00-21:00
czwartek
8:00-21:00
piątek
8:00-21:00
sobota
8:00-15:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

DCG Centrum Medyczne
ul. Krynicka 22 lok. 1A
50-555 Wrocław

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa


Najczęstsze pytania o placówkę DCG Centrum Medyczne

 • Jak oceniana jest placówka DCG Centrum Medyczne?

  Placówka DCG Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 3551 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje DCG Centrum Medyczne we Wrocławiu?

  Placówka DCG Centrum Medyczne z Wrocławia posiada w cenniku usług 446 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , teleporady lekarskie online , wizyty domowe , diagnostyka i badania oraz rehabilitacja medyczna, fizjoterapia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z DCG Centrum Medyczne?

  DCG Centrum Medyczne znajduje się we Wrocławiu pod 2 różnymi adresami. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 58 41

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka DCG Centrum Medyczne?

  Placówka DCG Centrum Medyczne z Wrocławia otwarta jest średnio 12 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-21:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 08:00 do 15:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…