Łatwe finansowanie
placówki medycznej z Erbeo

Czym jest Erbeo?

Erbeo to wiodąca firma technologiczna z zakresu finansów dostarczająca przedsiębiorcom kapitał niezbędny do ich rozwoju. Dzięki współpracy z Kliniki.pl od teraz także placówki medyczne otrzymają łatwy, szybki i tani dostęp do finansowania swojej działalności.

Wiemy, że prowadzenie placówki medycznej wymaga znacznych środków finansowych potrzebnych bardzo często od ręki.

Dzięki partnerstwu Kliniki.pl z Erbeo, wiodącą firmą technologiczną z zakresu finansów dostarczająca przedsiębiorcom kapitał niezbędny do ich rozwoju, placówki medyczne współpracujące z Kliniki.pl otrzymują bezpośredni dostęp do łatwego i szybkiego, a co najważniejsze – najtańszego na rynku (już od 8%) – finansowania swojej działalności zapewnianego przez Erbeo. Nawet do 100.000 PLN bez zbędnych formalności i zaświadczeń, wyłącznie na podstawie danych transakcyjnych z Kliniki.pl, w 48 godzin od złożenia bezpośrednio w panelu klienta Kliniki.pl (zakładka Finansowanie) odpowiedniego wniosku, którego wypełnienie zajmie maksymalnie 10 minut.

Tradycyjna bankowość
nie nadąża
za oczekiwaniami właścicieli
placówek medycznych

Rozwiązania kredytowe proponowane przez banki nie są w stanie realnie odpowiedzieć na potrzeby właścicieli placówek medycznych, ponieważ Ci, mimo odnotowywania dobrych wyników finansowych, nie spełniają sztywnych i przestarzałych bankowych metod ewaluacji zdolności kredytowej. Do tego dochodzą niezliczone ilości formularzy i dokumentów wymaganych przez banki, długie godziny poświęcone na złożenie wniosku, niekiedy przeradzające się w tygodnie oczekiwania na ostateczną decyzję.

Nowoczesne finansowanie
od Erbeo

Na szczęście Erbeo wychodzi naprzeciw potrzebom właścicieli placówek medycznych. W przeciwieństwie do modelu oceny ryzyka kredytowego stosowanego przez banki, Erbeo wykorzystuje nowoczesną analitykę, przyznając finansowanie na podstawie realnych wyników sprzedażowych na platformie Kliniki.pl oraz analizuje szereg zewnętrznych danych, które nie są brane pod uwagę w przypadku tradycyjnego „bankowego” procesu oceny Klienta. Dzięki temu jest w stanie bardzo szybko zweryfikować zdolność kredytową, jaką wykazuje dany podmiot.

Szybki, łatwy i intuicyjny dostęp do
finansowania działalności placówek
medycznych w ramach Kliniki.pl!

FAQ

Dlaczego warto skorzystać z finansowania Erbeo w ramach platformy Kliniki.pl?
Erbeo oferuje najtańsze na rynku finansowanie Twojego biznesu, już od 8%! A co najważniejsze – szybko i intuicyjnie, bez zbędnych formalności i papierologii wymaganej przez banki. Wnioskujesz w swoim panelu klienta Kliniki.pl o pożyczkę w dowolnej wysokości, maksymalnie do 100 tys. złotych, na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Decyzję otrzymasz w 48 h, wyłącznie na bazie danych transakcyjnych Twojej firmy w ramach platformy Kliniki.pl. Proste, prawda?
Ile zajmie mi złożenie wniosku i cała procedura pozyskania finansowania?
Cała procedura pozyskania finansowania od Erbeo jest bardzo prosta i szybka. Złożenie wniosku zajmie Ci maksymalnie 10 minut. Co ważne, cały proces odbywa się online, w ramach platformy Kliniki.pl. Wypłata środków nastąpi do 48 godzin od akceptacji wniosku.
Jaki jest okres finansowania? Na jak długo mogę wziąć pożyczkę?
Okres spłaty to do wyboru od 3 do 12 miesięcy, w równych miesięcznych ratach. Proste i czytelne zasady to podstawa oferty Erbeo.
Jakie dokumenty, zaświadczenia muszę dostarczyć razem z wnioskiem?
Żadne! Na tym polega innowacyjność oferty finansowej Erbeo. Decyzja o przyznaniu Ci finansowania zapada wyłącznie na podstawie danych transakcyjnych Twojej firmy w ramach platformy Kliniki.pl.
Jak mogę ubiegać się o to finansowanie / co muszę zrobić?
Po zalogowaniu się do swojego panelu administracyjnego na platformie Kliniki.pl wejdź w zakładkę Finansowanie. Następnie wyraź zgodę na wymianę danych transakcyjnych i kliknij w przycisk Przejdź do oferty. W tym momencie utworzy się automatycznie Twoje konto w Erbeo i nastąpi auto-logowanie do systemu, w którym zgodnie z wyświetlonymi instrukcjami wybierz kwotę finansowania o jaką się ubiegasz i okres spłat. Na koniec zatwierdź wniosek. Decyzję otrzymasz w ciągu 48 h.
Na co mogę wykorzystać pozyskane od Erbeo środki?
Środki finansowe od Erbeo można wykorzystać praktycznie na dowolny cel związany z prowadzoną bieżącą działalnością gospodarczą. Mogą to być na przykład nakłady inwestycyjne, zakup wyposażenia placówki medycznej, materiałów i sprzętu, pozyskanie nowych pacjentów, wynagrodzenia pracowników czy działania marketingowe.

Zapytaj o szczegóły Erbeo

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące wykorzystania narzędzi Erbeo w swojej placówce medycznej.