Zdrowe Ratki

Zdrowe Ratki to jedyny taki produkt na polskim rynku medycznym. Zwiększa on dostępność usług medycznych dla pacjentów poprzez możliwość finansowania w ramach prawdziwych rat 0%. Dostępna jest również oferta niskooprocentowanych rat na okres od 6 do 48 miesięcy.

Cały proces pozyskania kredytu jest bardzo prosty – trwa on nie dłużej niż 10 minut i odbywa się w całości online. W przeciwieństwie do innych ofert płatności ratalnych w medycynie, pacjent nie musi czekać na telefoniczny kontakt ze strony kredytodawcy, a cała kwota jest rozłożona na 10 prostych, równych i łatwych do obliczenia rat. Naszym partnerem jest Comperia.pl – spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych i obsługująca polskich klientów już od 2007 roku.
Poznaj nasze pakiety

Placówka korzystająca z programu zostanie wyróżniona na listach klinik

Jak to działa?

Aby zacząć korzystać ze Zdrowych Ratek, załóż profil na Kliniki.pl, podpisz aneks do umowy i podaj numer konta placówki.
Zainteresowany zabiegiem pacjent sprawdza czy ma zdolność do rat 0% lub niskooprocentowanych rat na daną kwotę. Jeśli ma już wyznaczony termin usługi, może od razu podpisać umowę kredytową.

Ważne: ceny zabiegów są pobierane z cennika znajdującego się na naszej stronie, dlatego warto pamiętać o jego aktualizacji.
Po przybyciu pacjenta do placówki, personel widzi w panelu Kliniki.pl czy ma on przydzielony kredyt i na tej podstawie wykonuje usługę.
Kiedy klinika potwierdzi, że zabieg został przeprowadzony, środki są przelewane jeszcze tego samego dnia na jej konto, pacjent zaś spłaca 10 rat i może umawiać się na kolejne wizyty.

Dlaczego warto?

Zdrowe Ratki to zwiększenie dostępności swoich usług medycznych poprzez umożliwienie pacjentom sfinansowania ich w ramach rat 0% lub do 48 niskooprocentowanych rat.
Każda placówka może wdrożyć Zdrowe Ratki i promować je w ramach swojego profilu na portalu Kliniki.pl, na swojej stronie internetowej oraz stacjonarnie w klinice. Zapewniamy dostarczenie darmowych materiałów promocyjnych: roll-upu oraz ulotek dla pacjentów.
Kliniki, które zdecydują się na Zdrowe Ratki, dostaną od nas także widget na swoją stronę internetową, który będzie informował o obecności programu w placówce i pozwoli zainteresowanym pacjentom przejść bezpośrednio do formularza ratalnego.

Porozmawiajmy o ratach w Twojej klinice

Wypełnij formularz, a nasz doradca klienta skontaktuje się
z Tobą w ciągu 48 godzin i odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt
Poznaj pakiety