Prosty system rabatów dla Twoich pacjentów

Rabaty to prosty sposób na lojalizację klientów poprzez przypisywanie im kodów zniżkowych na kolejne zabiegi. Co ważne, dotyczy to wszystkich pacjentów - nie tylko tych, umówionych przez nasz portal.

Jeżeli zdecydujesz się na przyznanie rabatu pacjentowi (np. po wykonaniu zabiegu o dużej wartości), w Panelu Kliniki będzie można wygenerować dla niego unikatowy kod zniżkowy. Sam zdecydujesz czy będzie to rabat procentowy, czy kwotowy, a także czy będzie on obejmował całą ofertę placówki, czy jedynie wybraną procedurą medyczną. W tym samym miejscu zweryfikujesz również czy pacjent skorzystał z otrzymanego kodu. Dodatkowo proponujemy obsługę SMS/e-mail, dzięki której będziesz otrzymywać wiadomości w momencie, gdy klient zrealizuje rabat.
Poznaj nasze pakiety

Dlaczego warto?

Dbasz o swój wizerunek – nawet jeśli klient nie skorzysta z rabatu, będzie kojarzył dobrze placówkę, która mu go podarowała, dzięki czemu chętnie do niej wróci.
Intuicyjny interfejs z wyszukiwarką kodów, która umożliwia szybką weryfikację ich statusu.
Możliwość włączenia powiadomień SMS/e-mail, dzięki temu masz pełną wiedzę i kontrolę nad rabatami.
Możliwość sprawnego kontrolowania rabatów, przyznanych wszystkim obecnym i potencjalnym pacjentom placówki.

Jak to działa?

Po rejestracji w Kliniki.pl w Panelu Kliniki należy wybrać zakładkę “Rabaty”. Widoczne są w niej dane pacjenta (imię, nazwisko, numer telefonu), forma i wysokość nadanego rabatu oraz kod niezbędny do jego wykorzystania.
Aby dodać nowy rabat wystarczy kliknąć przycisk w prawym górnym rogu (“Dodaj nowy rabat”), wprowadzić dane pacjenta i nadany kod rabatu, a następnie kliknąć “Zapisz”.
To wszystko! Od tego momentu zyskujesz możliwość podglądu czy rabat jest aktywny, kiedy został wykorzystany lub w którym momencie stracił ważność.

Porozmawiajmy jak zwiększyć lojalność
Twoich pacjentów dzięki rabatom

Wypełnij formularz, a nasz doradca klienta skontaktuje się
z Tobą w ciągu 48 godzin i odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt
Poznaj pakiety