Raz w roku wręczamy dyplomy najlepszym klinikomWraz ze stworzeniem rankingu placówek medycznych – Kliniki.pl Rating Index – zorganizowaliśmy galę wręczania dyplomów najlepszym klinikom. Wydarzenie odbywa się cyklicznie we wrześniu.
Chcę wziąć udział
2023

IV Gala Kliniki.pl Rating Index

Czwarta Gala Kliniki.pl Rating Index zbliża się wielkimi krokami. Jesteście ciekawi co przygotowaliśmy w tym roku? Słuchając naszych partnerów, którzy chętnie dzielą się spostrzeżeniami z poprzednich naszych eventów, organizujemy już nie jeden wieczór, ale weekend z Kliniki.pl. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania z Państwem już 22 września!
2022

III Gala Kliniki.pl Rating Index

Trzecia edycja Gali miała miejsce w pięknie położonym hotelu Novotel Marina w Gdańsku. Wspólnie spędziliśmy ostatni weekend września. Nasze wydarzenie zgromadziło blisko 150. uczestników z najlepszych klinik w całej Polsce. Po rozdaniu dyplomów na gości czekały dodatkowe atrakcje - koncert fortepianowy, loteria czy fotobudka. Zapraszamy do zapoznania się z kulisami tego wydarzenia.
2021

II Gala Kliniki.pl Rating Index

Druga Gala Kliniki.pl Rating Index odbyła się 25 września 2021 r. w Ksawerowie p. Łodzią. Uczestnicy naszej Gali, czyli managerowie C-level oraz własciciele placówek medycznych, odbierali nagrody w neorenesansowym pałacyku. Oprócz rozdania dyplomów na naszych gości czekał szereg atrakcji - konkursy z nagrodami, pokaz kuchni molekularnej, degustacja wina. Zachęcamy do obejrzenia relacji z tej imprezy.
2020

I Gala Kliniki.pl Rating Index

Pierwsza Gala wręczenia dyplomów Kliniki.pl Rating Index miała miejsce 12 września 2020 r. na Polu Golfowym First Warsaw, w Rajszewie pod Warszawą. W wydarzeniu wzięli udział wówczas właściciele i managerowie blisko 40 klinik, które uzyskały najlepsze oceny w rankingu. Galę uświetnił koncert Moniki Damaszko, goście mogli zaś wziąć udział w Akademii Golfa. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia.
Zależy nam także na tym, aby stale udoskonalać ranking Kliniki.pl Rating Index. Chcemy, żeby polscy pacjenci kierowali się nim podczas wyboru ośrodka medycznego i aby większość klinik w Polsce posiadała w nim swoją ocenę. Nieustannie dążymy do tego, aby być największą w kraju platformą prezentującą ofertę komercyjnych placówek medycznych.

Jedyna taka Gala

Gala Kliniki.pl Rating Index to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie branżowe, które jest okazją do spotkania się właścicieli i managerów najbardziej renomowanych placówek medycznych w Polsce. Networking jest ważną częścią imprezy, jednak w programie, oprócz rozmów i uroczystego wręczania dyplomów, znajdują się także atrakcje dla gości.

Weź udział w kolejnej gali

Stwórz z nami
IV Galę Kliniki.pl Rating Index
- jeden z najciekawszych eventów medycznych 2023 roku

Zaprezentuj swoją markę, pokaż nowinki technologiczne, medyczne i kosmetologiczne. Nawiąż bezpośrednie relacje z osobami decyzyjnymi w placówkach, które bez pośpiechu dnia codziennego mają więcej czasu na rozmowę.

Patroni

Poprzednie edycje współtworzyli z nami

Sponsorzy

Poprzednie edycje współtworzyli z nami

Opinie uczestników i uczestniczek Gal

Dzisiejsza gala mnie oczarowała. Jest zorganizowana w fantastycznym miejscu. Jestem pierwszy raz na tego rodzaju gali, z tego co wiem jest już trzecia, natomiast jest pyszne jedzenie, świetna organizacja. Wszystko wiadomo – co, gdzie i kiedy, także bardzo mi się podoba i każdemu polecam.

Joanna Kuschill-Dziurda
Medestetis Dr Kuschill

Trzeci rok, więc 3 gala, więc znowu - z każdym rokiem coraz lepiej. Cieszymy się, że dzisiaj inna forma. Bardzo się cieszymy, że te nagrody pojawiają się również inne, chociażby przez sponsorów - jak szkolenia na przykład ultrasonograficzne dla klinik. To jest fantastyczna okazja do poszerzenia horyzontów współpracy z innymi.

Aleksandra Wnuk
Szpital Brzeziny

Super! Fajna atmosfer, bardzo uroczyście, miłe miejsce, także na pewno za rok, jeżeli będziemy mieli okazję, również będziemy chętnie uczestniczyć.

Natalia Niebojewska
DKN Studio

Właściwie od rozpoczęcia mojej kariery zawodowej, w jakimkolwiek miejscu bym w Polsce nie pracowała, zawsze ze mną była tourmedica, dzisiaj już kliniki.pl. Więc właściwie w każde miejsce ciągnę za sobą współpracę ze względu na to, że jesteście po prostu niezawodni.

Ewa Łempicka
Centrum Medyczne Magnolia Park

Nasza współpraca z kliniki.pl przebiega bardzo pomyślnie, dzięki świetnemu opiekunowi ze strony klinik naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni. Jesteśmy w stanie pozyskiwać coraz większą ilość pacjentów, co przekłada się na nasz bezpośredni obrót, ale również pozyskujemy pacjentów, na których nam zależy. I są to leady, które naprawdę dają nam potem zwiększony obrót, a nie tylko pacjenci, którzy powiedzmy dopiero szukają swojego miejsca.

Jakub Bieniek
Centrum Medyczne Bieniek

Bardzo dobrze się współpracuje, jesteśmy zadowoleni z tej współpracy. Dzięki wam mamy nowych pacjentów, którzy mają możliwość poznania nas dzięki waszej stronie.

Joanna Bałys
Szpital Medfemina

Weź udział w kolejnej Gali Kliniki.pl Rating Index