Najprostsze oprogramowanie medyczne dla przychodni

Skontaktuj się z nami
Oprogramowanie
medyczne
dla klinik
3 miesiące

ZA DARMO

Czym jest eGabinet by kliniki.pl?

eGabinet to specjalistyczne oprogramowanie medyczne dla przychodni, których celem jest usprawnienie
procesu rejestracji i płynnej obsługi pacjenta. Osiągnięcie tego celu staje się prostsze razem z aplikacją
medyczną eGabinet

Usprawnij pracę swojej recepcji dzięki eGabinet by kliniki.pl

eGabinet zapewni twojej przychodni intuicyjne zarządzanie pracą placówki oraz sprawne przeprowadzanie wizyt lekarskich w gabinecie. Razem z nami bez problemu zintegrujesz aplikację eGabinet ze stroną kliniki.pl
Integracja zapewni Ci możliwość umieszczenia na swojej stronie internetowej widgetu rejestracji online. Zarejestrowana przez pacjenta wizyta automatycznie trafi do systemu eGabinet, dzięki czemu odciążysz pracę swojej recepcji.
Skontaktuj się z nami

Wiele możliwości w jednym miejscu

W aplikacji eGabinet otrzymasz dostęp do szeregu narzędzi usprawniających pracę placówki
medycznej. Każde z nich odpowiada na potrzeby zarówno pracowników recepcji, jak i lekarz

Przejrzysty kalendarz

Elektroniczny kalendarz wizyt to nowoczesne i wygodne narzędzie do planowania zarówno dla pracowników rejestracji, jak i lekarzy. Przejrzysty kalendarz jest intuicyjnym w obsłudze systemem, który pozwala w czytelny sposób nie tylko umawiać pacjentów, ale także rezerwować potrzebne podczas wizyty zasoby kliniki lub gabinetu

Elektroniczna dokumentacja medyczna

Elektroniczny kalendarz wizyt to nowoczesne i wygodne narzędzie do planowania zarówno dla pracowników rejestracji, jak i lekarzy. Przejrzysty kalendarz jest intuicyjnym w obsłudze systemem, który pozwala w czytelny sposób nie tylko umawiać pacjentów, ale także rezerwować potrzebne podczas wizyty zasoby kliniki lub gabinetu

E-dokumenty w 14 sekund

Elektroniczny kalendarz wizyt to nowoczesne i wygodne narzędzie do planowania zarówno dla pracowników rejestracji, jak i lekarzy. Przejrzysty kalendarz jest intuicyjnym w obsłudze systemem, który pozwala w czytelny sposób nie tylko umawiać pacjentów, ale także rezerwować potrzebne podczas wizyty zasoby kliniki lub gabinetu

Zaufali nam

 • Dla ludzi z większym doświadczeniem i stażem pracy narzędzia informatyczne stanowią pewną barierę. eGabinet jest na tyle prosty i łatwy, że nawet ja radzę sobie z nim bez kłopotu. Ma wszystko czego mi potrzeba do prowadzenia mojej praktyki. Polecam nie tylko młodszym kolegom.
  dr Przemysław Pięta
  Ginekolog (własna praktyka lekarska)
 • Z Gabinetem procesy rejestracji są szybkie, a ewentualne zmiany terminów proste do wprowadzenia. Pacjenci otrzymują wszystkie niezbędne informacje o wizytach, a lekarze na bieżąco prowadzą dokumentację medyczną. Jeśli potrzebujemy wsparcia są bardzo szybko dostępni, a dla naszej kliniki jest to bardzo ważne żebyśmy mogli od ręki uzyskać pomoc.
  Małgorzata Oniszczuk-Turoń
 • Używam eGabinet to prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej i chwalę sobie szybkość i łatwość wszystkich czynności. Nie tracę czasu na wpisywanie i mogę poświęcić go więcej moim pacjentom. A dla mnie to bardzo ważne i dlatego lubię na nim pracować.
  dr Tomasz Deja

Wybierz pakiet dla siebie
i otrzymaj 3 miesiące za darmo!**

BASIC
499 zł
/ miesięcznie

 • Plan dostosowany do małych i średnich przychodni oraz klinik
 • 500 wizyt
 • 500 SMS
 • liczba lekarzy
  BEZ LIMITU
BUSINESS
1199 zł
/ miesięcznie

 • Plan business kierowany do dużych przychodni i klinik
 • 2500 wizyt
 • 1500 SMS
 • liczba lekarzy
  BEZ LIMITU
?
*Do podanych cen pakietów należy doliczyć podatek VAT 23%.
** Oferta nie obejmuje smsów

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest eGabinet.pl
e-Gabinet to starannie przemyślany i zaprojektowany program medyczny, którego głównym zadaniem jest usprawnienie i zmodernizowanie systemów rejestracji.

Dzięki niemu, zarówno pacjent jak i placówka medyczna zyskuje na czasie, omija uciążliwą papierologię i zmniejsza ryzyko ewentualnej pomyłki. Oprogramowanie medyczne jest alternatywą dla znanej rejestracji telefonicznej lub osobistej, stosowanej w klinikach, prywatnych gabinetach i szpitalach.

Dzięki prowadzeniu elektrycznej kartoteki medycznej oraz przejrzystego terminarza, jesteśmy w stanie nie tylko planować wizyty, ale także mieć stały wgląd we wcześniejsze rekomendacje. Przygotowany w ten sposób program medyczny pozwala na drukowanie zaleceń, stały wgląd w etapy leczenia, a także stworzenie pomocy w funkcjonujących już, stacjonarnych recepcjach.

Naszą misją i celem jest ułatwić proces zarządzania kliniką oraz prywatnym gabinetem lekarskim. Stało się to naszą swoistą odpowiedzialnością, dlatego z tak dużą starannością usprawniamy system i zmieniamy go pod codziennie stawiane oczekiwania.
Dlaczego warto wybrać program medyczny eGabinet.pl?
Program medyczny eGabinet to niezwykle łatwe w obsłudze narzędzie do zarządzania kliniką lub gabinetem lekarskim. Jeśli zatrudniasz pracowników w swojej działalności (lekarzy, pielęgniarzy, recepcję) to doskonale skoordynujesz pracę wszystkich osób w jednym systemie. Każdy z użytkowników otrzymuje dostęp do swojego panelu, które jest ograniczone uprawnieniami. Dla przykładu lekarz zatrudniony w klinice zobaczy tylko swój kalendarz, natomiast recepcja będzie miała dostęp do podstawowych funkcji związanych z umawianiem wizyt w klinice.

Dzięki mnogości opcji i możliwości, które proponuje e-Gabinet, z systemu może także korzystać pacjent. Konieczna jest jednak jego rejestracja w widgecie online, który klinika może zainstalować na swojej stronie www. Dzięki temu pacjent będzie miał wgląd do historii wszystkich wizyt i zaleceń, które przepisał lekarz.

Nasze oprogramowanie medyczne posiada także moduł dla prywatnego gabinetu lekarskiego, które prowadzone jest przez jednego lekarza. W tym module zarządzasz tylko swoją pracą, kalendarzem i kartoteką. Nie masz możliwości dodania pracowników dodatkowych takich jak recepcja czy pielęgniarka.
Czy eGabinet będzie odpowiedni dla większej placówki?
Program medyczny doskonale sprawdzi się w przypadku placówek, zrzeszających kilku lub nawet kilkudziesięciu specjalistów. Każdy z nich otrzyma dostęp do panelu użytkownika, w którym będzie mógł przeprowadzać wizyty lekarskie. Recepcja, która obsługuje proces rejestracji w klinice dokonuje wpisów do kalendarza także w specjalnym panelu do tego przeznaczonym.

Nowoczesny system powiadomień SMS umożliwia łatwy kontakt z pacjentami. Dzięki całkowitej automatyzacji, wiadomości tekstowe dotyczące umówionych wizyt czy odwołanych badań, napływają samoistnie do swoich odbiorców. To my przypominamy o wizytach, a recepcja może zająć się przyjmowaniem nowych pacjentów. To doskonałe rozwiązanie usprawni pracę Twoich pracowników.

Ponadto, z myślą o specjalistach, oprogramowanie medyczne umożliwia szybki sposób wprowadzania notatek i szablonu wizyt. Wystarczy, że lekarz wprowadzi swoje notatki do ustawień szablonu, a będzie mógł z nich korzystać przy każdej wizycie. Program medyczny działa w ten sposób, że lekarz przy tworzeniu notatek podczas wizyty z pacjentem, klika w wybrany szablon zwany także podpowiedziami.

Dzięki temu notatka uzupełnia się sama. Dla przykładu lekarz wprowadzi w systemie eGabinet podpowiedź 'badanie EKG’, która będzie pojawiała się przy polu 'Badania’. Niezwykle efektywna funkcja, dzięki której program medyczny staje się asystentem lekarza.
Czy eGabinet będzie odpowiedni dla małego gabinetu?
Oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego musi być wygodne i intuicyjne. Taki jest właśnie eGabinet. Dzięki swojej intuicyjności, lekarz może zarządzać swoim prywatnym gabinetem w cyfrowej formie. Poznaj korzyści naszego systemu.Program do gabinetu

Gabinet lekarski musi posiadać program, który przede wszystkim uwzględni elektroniczną kartotekę pacjenta oraz rejestrację wizyt. My doskonale o tym wiemy, dlatego jeśli męczą Cię papierowe kartoteki to skorzystaj z naszej oferty program do gabinetu. Drukowane zalecenia, recepty i skierowania to pozorne korzyści. Jako lekarz oszczędzasz czas, który jest cenniejszy niż złoto.

Posiadamy także integrację z międzynarodową listą klasyfikacji chorób, a także bazę leków, umożliwiającą drukowanie recept, na podstawie zaleceń i historii wcześniejszych wizyt. Aktualizowany i starannie sporządzany ów spis leków, daje możliwość nadzorowania aktualnej odpłatności, składu oraz dawkowania, które należy prowadzić i utrzymywać przez cały okres leczenia. Jest więc to nie tylko wygoda i szybkość, ale także zapewnienie bezpieczeństwa, które jest nieocenione w przypadku zażywania medykamentów i długofalowego leczenia chorób przewlekłych.

Oprogramowanie dla gabinetu to także porządek w kartotekach. Dzięki temu możesz uniknąć kar od organów nadzorujących poprawność prowadzenia kartotek medycznych. Z doświadczeń naszych klientów wiemy, że papierową kartotekę tworzyli chaotycznie i nieuporządkowanie. eGabinet pomógł im osiągnąć stan spokoju i nie muszą już więcej martwić się o poprawność jej prowadzenia. Więcej o opiniach naszych klientów przeczytasz w sekcji niżej „Opinie naszych klientów”.

Gabinet lekarski program eGabinet zawiera także przejrzysty, elektroniczny kalendarz. To nieodłączne narzędzie przy pracy lekarza. Daje ono możliwość zarejestrowania wizyty lekarskiej, zarządzanie kalendarzami w wielu miejscach. To bardzo istotne szczególnie dla osób pracujących w wielu miejscach. Właściwe skoordynowanie kalendarza to fundament w pracy lekarza.

Kontakt

Umów się na spotkanie z konsultantem i zacznij korzystać
z aplikacji eGabinet
Anna Banaszkiewicz-Rosińska
Dyrektor ds. Kluczowych Klientów
Numer telefonu
+48 601 954 233
Social