O gali

W tej edycji Gali zmieniliśmy troche zasady - zamiast uroczystej Gali przygotowaliśmy dla naszych gości uroczysty... weekend.

Spotkaliśmy się już w piątek, od godziny 15:00 w hotelu SKANSEN w Sierpcu, który położony jest w malowniczej okolicy, w sąsiedztwie Muzeum Wsi Mazowieckiej. Te sielskie widoki będą idealną scenerią dla wieczornego grilla, ogniska i chwili oddechu od codziennych obowiązków. Tego wieczoru zorganizowaliśmy ognisko, aby w niezobowiązującej atmosferze dobrze rozpocząć wspólny weekend. Było... wspaniale. Jeśli słyszeliście o tej Gali, na pewno usłyszeliście o ognisku. Działo się.

Sobotę rozpoczęliśmy mocnym akcentem, organizowanym przez nas po raz pierwszy szkoleniem - “Co łączy patient experience z optymalizacją lejka sprzedażowego w placówce medycznej?”.

4 panele, interesujący prowadzący, masa wiedzy i praktycznych uwag.

Artur Jabłoński opowiadał o tym jak tworzyć treści marketingowe, Łukasz Laskowski - jak dbać o patient experience oraz o tym jak ważna jest skuteczna rejestracja medyczna. Marcin Fiedziukiewicz opowiadał o optymalizacji lejka sprzedażowego, a wraz z Rafałem Plewą przedstawiali narzędzia, które pomogą wznieść Twoją placówkę medyczną na wyższy poziom.

Każdy z uczestników otrzymał imienny certyfikat uczestnictwa, bo w weekendzie z Kliniki.pl nie mogło zabraknąć spotkań z ekspertami i dzielenia się wiedzą.

Wieczorem, 23 września, już po raz czwarty wręczyliśmy dyplomy Kliniki.pl Rating Index klinikom najlepiej ocenionym przez pacjentów.

Ale to nie koniec niespodzianek! Rozdaniu nagród towarzyszyło wyjątkowy wydarzenie, specjalnie przygotowany dla naszych gości w sali widowiskowej hotelu, koncert, który do ostatniej chwili udało się nam zachować w tajemnicy. Mieliśmy ogromną przyjemność usłyszeć Grzegorza Turnaua! Cudowne ukoronowanie naszej Gali. Ostatnia część wieczoru to uroczysta kolacja, networking i zabawa z DJem.

Niedziela to był czas odpoczynku i spaceru w kameralnej grupie z przewodnikiem po jednym z najpiękniejszych skansenów w Polsce.

Chcesz, aby w przyszłym roku to Twoja placówka odbierała
dyplom na naszej Gali?

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj miejsce na V Galę Kliniki.pl już dziś!
Zostań gościem

Obejrzyj film z IV Gali Kliniki.pl Rating Index

Stwórz z nami V Galę Kliniki.pl Rating Index
- jeden z najciekawszych eventów medycznych 2024 roku

Zaprezentuj swoją markę, pokaż nowinki technologiczne, medyczne i kosmetologiczne. Nawiąż bezpośrednie relacje z osobami decyzyjnymi w placówkach, które bez pośpiechu dnia codziennego mają więcej czasu na rozmowę.
Zostań partnerem

Partner strategiczny IV Gali

Partnerzy IV Gali