Zbudujemy silną markę Twojej placówkiWiemy, że w dobie internetu niełatwo wyróżnić się spośród innych placówek. Właśnie dlatego współpracującym z nami klinikom proponujemy różne sposoby budowania przewagi nad konkurencją: od artykułów po filmy nagrywane w placówkach.
Poznaj nasze pakiety

Filmy i sesje zdjęciowe

Wysokiej jakości zdjęcia i filmy to ważny element budowania wizerunku placówki w sieci. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny film i sesję zdjęciową kliniki oraz pracującego w niej zespołu. Te materiały umożliwią utworzenie wizytówki na portalu Kliniki.pl oraz wsparcie innych działań marketingowych – również tych, które przeprowadzane są poza naszą platformą.

Webinary i artykuły eksperckie

Zwiększ widoczność Twojej placówki oraz lekarzy, wykorzystując webinary dla pacjentów oraz autoryzację tekstów paramedycznych, które publikujemy na naszym blogu na Kliniki.pl. W ten sposób zwiększysz rozpoznawalność swojej marki, a Twoja placówka będzie częściej pojawiać się w wynikach wyszukiwań.

Filmy o zabiegach

Pacjenci planujący procedurę medyczną często chcą wiedzieć na jej temat jak najwięcej. Wiedzę czerpią m.in. z filmów, które przygotowujemy we współpracujących z nami klinikach. Lekarz występujący w materiale video dokładnie objaśnia jak przebiega dany zabieg lub badanie. Zmniejsza to czas konsultacji z pacjentem, jak również buduje wizerunek kliniki jako specjalizującej się w danej procedurze medycznej.

Działania contentowe

Nasz dział Content Marketingu pomoże w przygotowaniu profesjonalnego opisu Twojej kliniki, które mogą pojawić się nie tylko na profilu założonym w naszym serwisie, ale też social mediach czy Twojej stronie internetowej.

Wszystkie usługi dodatkowe

Wyróżnienie konkretnych zabiegów i procedur
Wzmacnianie widoczności placówki
Webinary dla pacjentów
Autoryzacja tekstów paramedycznych
Przygotowanie profilu Kliniki.pl
Sesje zdjęciowe
Filmy opisujące procedury medyczne
Filmy o placówce medycznej
Copywriting

Porozmawiajmy o współpracy

Wypełnij formularz, a nasz doradca klienta skontaktuje się z
Toba w ciągu 48 godzin i odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt
Poznaj pakiety