Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak

10 / 10   •   Rewelacyjna   •  25 opinii
 • Klinika Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak
 • Klinika Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak
 • Klinika Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak
 • Klinika Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak
 • Klinika Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak
Kraków, ul. Na Dołach 3
 • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów • od 300 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Jesteśmy kliniką skoncentrowaną wyłącznie na jednym – pomocy w zakresie leczenia łysienia przy wykorzystaniu specjalistycznych i najskuteczniejszych metod. Przez 10 lat zajmowaliśmy się tą dziedziną w krajach skandynawskich. Teraz zdobywszy niemało doświadczenia i wiedzy, działamy w Polsce i już możemy się pochwalić wieloma sukcesami. Ich potwierdzeniem są rzesze mężczyzn, którzy powierzyli nam swój problem i wyraźnie zagęścili swoje owłosienie na głowie.

Łysienie androgenowe dotyka milionów mężczyzn. Współczesna medycyna estetyczna pozwala na dobranie rozwiązań małoinwazyjnych i co najważniejsze skutecznych. Jako Centrum Transplantacji Włosów "Doktor Pyziak" oferujemy trzy rozwiązania, które z pewnością zainteresują każdego, kto boryka się z utratą zbyt dużej liczby włosów. Są to:

 • transplantacja włosów metodą FUE DHI - małoinwazyjny i bezpieczny zabieg pozwalający na odtworzenie owłosienia skóry głowy;
 • mezoterapia igłowa - szybki zabieg polegający na iniekcjach wykonanych w skórę głowy;
 • mikropigmentacja SMP - rodzaj tatuażu medycznego.

Pierwsza z naszych propozycji dedykowana jest osobom, które oczekują trwałego efektu. Zabieg FUE-DHI składa się z dwóch etapów. 1 - pobranie zespołów mieszkowych tzw. graftów z okolicy dawczej; 2 - implantacja ich w miejsce docelowe. Mimo tego, że zabieg trwa nawet kilka godzin, to okres rekonwalescencji po nim wynosi maksymalnie kilka dni. Dzięki FUE-DHI można zagęścić zakola, czubek głowy, jak i odtworzyć linię włosów.

Mezoterapia igłowa to popularny zabieg medycyny estetycznej, który stosowany jest również na skórę głowy w celu zahamowania wypadania, wzmocnienia i zagęszczenia włosów, a także rewitalizacji mieszków. Polega on na wstrzyknięciu w powierzchowne warstwy skóry specjalnych gotowych preparatów, będących mieszanką substancji aktywnych, takich jak peptydy, aminokwasy, witaminy lub osocza bogatopłytkowego tzw. PRP, uzyskanego z własnej krwi.

Z kolei mikropigmentacja SMP jest niczym innym, jak punktowym rozmieszczeniem pigmentu w zewnętrznej warstwie skóry. Utworzone tym sposobem maleńkie kropki sprawiają, że wytwarza się efekt gęstości włosów. Zabieg ten polecany jest osobom zmagającym się z łysieniem androgenowym lub tym, którzy chcą ukryć pokrywające ich głowę blizny.
  

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Edge Out oraz Trumpet Punch to dwa doskonałe ostrza, z których korzystają nasi specjaliści podczas pobierania zespołu mieszkowego. Dzięki ich doświadczeniu, umiejętnościom oraz precyzji, na jaką pozwalają te urządzenia, możliwe jest przeprowadzenie zabiegu dającego bardzo duże efekty. 


Udogodnienia dla pacjentów

Klinika jest pierwszym tak nowoczesnym punktem w Krakowie, który wyspecjalizował się w leczeniu łysienia metodą FUE (Follicular Unit Excision). Powstała ona w miejscu cichym, w którym przebywanie daje poczucie spokoju i prywatności.

Sam obiekt jest bardzo przestronny. Sale zabiegowe są wyposażone w specjalistyczny sprzęt, a gabinety i poczekalnia urządzono nowocześnie i przytulnie.

Przyświecają nam dwa hasła: bezpieczeństwo i profesjonalizm. Te idee mają na celu zapewnienie pacjentom, jak najlepszej obsługi medycznej.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak w Krakowie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów
  Konsultacja lekarska - 300 zł
  Konsultacja lekarska VIP - 500 zł
  od 300 do 500 
 • Konsultacje lekarskie online

 • Leczenie łysienia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna


Opinie z internetu

Placówka Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 25 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

10
/ 10
Rewelacyjna
25 ocen z 2 źródeł
5,0 / 5
(10 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(15 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Zespół

Nasze Centrum tworzone jest przez doświadczony i zgrany zespół medyków będących specjalistami w swojej dziedzinie. Lekarze odpowiedzialni za zabieg od wielu lat przeprowadzają zabiegi transplantacji włosów. Doświadczenie kliniczne zdobywali zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na swym koncie mają również wiele odbytych kursów i wykładów, które rozwinęły ich umiejętności.

Niezastąpioną częścią personelu jest nasza kadra pielęgniarska, która asystuje przy zabiegach i dogląda wszelkich szczegółów, przez co wyraźnie zwiększa się jakość i bezpieczeństwo naszych usług. Odbyte szkolenia, ale przede wszystkim nieustanna praca pozwalają im stale zdobywać nowe doświadczenia zawodowe.   


Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 18:00)

Adres placówki

Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak
ul. Na Dołach 3
30-704 Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:00-18:00
wtorek
9:00-18:00
środa
9:00-18:00
czwartek
9:00-18:00
piątek
9:00-18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Centrum Transplantacji Włosów "dr Pyziak" mieści się w Krakowie przy ulicy Na Dołach 3.

Najczęstsze pytania o placówkę Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak

 • Jak oceniana jest placówka Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak?

  Placówka Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak została oceniona przez pacjentów jako Rewelacyjna. Średnia ocena wynosi 10,0 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 25 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak w Krakowie?

  Placówka Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak z Krakowa posiada w cenniku usług 22 pozycji, m.in z zakresu: konsultacje lekarskie online , leczenie łysienia , medycyna estetyczna , konsultacje oraz medycyna regeneracyjna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak?

  Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak znajduje się w Krakowie - ul. Na Dołach 3. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 12 202 46 85

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak?

  Placówka Centrum Transplantacji Włosów dr Pyziak z Krakowa otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…