Centrum DER-MED Kraków

9,3 / 10   •   Znakomita   •  151 opinii
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
Kraków, ul. Krzywa 8 lok. 1
 • Konsultacja antykoncepcyjna
 • Konsultacja chirurgiczna • 250 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 250 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Misją Centrum DER-MED, od momentu jego powstania, jest poprawa jakości życia Pacjentów poprzez odkrywanie ich piękna i troskę o zdrowie. Nasza historia zaczęła się w 1999 roku, kiedy wprowadziliśmy na rynek Polski rewolucyjnej usługi depilacji laserowej czyniąc nas pionierami w tej dziedzinie. Sukces tego posunięcia wyznaczył dalszy kierunek rozwoju firmy i pozwolił na otwarcie w 2000 roku kolejnego Centrum DER-MED – w Katowicach. 

Dziś Centrum DER-MED posiada status podmiotu leczniczego. Oferujemy wzajemnie dopełniające się zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, naczyniowej, onkologicznej oraz ginekologii estetycznej, dermatologii, laseroterapii, a także fizjoterapii i kosmetologii. Wykorzystując rozwój medycyny oraz zaawansowane technologie stale rozszerzamy ofertę, aby jak najlepiej pomagać naszym Pacjentom. Wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów, działających w synergii, wprowadza bezpieczne i skuteczne procedury lecznicze, by uzyskać najlepsze efekty indywidualnie dobieranych terapii. I to właśnie za tak kompleksowe podejście jesteśmy najbardziej doceniani.

Ogniwem spajającym i budującym zaufanie jest zespół Centrum DER-MED, który podziela nasze fundamentalne wartości jakimi są: profesjonalne oraz rzetelne doradztwo medyczne, poszukiwanie najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań, empatia oraz szacunek wobec każdego Pacjenta.

Satysfakcja naszych Klientów ma dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego w trakcie zabiegów korzystamy tylko z najlepszych, sprawdzonych preparatów uznanych marek, a nasze centrum wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt wysokiej klasy, pozwalający osiągnąć doskonałe efekty zabiegów. Na wyposażeniu placówki znajduje się m.in. najnowocześniejszy laser do trwałej depilacji Light Sheer Duet, innowacyjny laser SCITON ProFractional, wykorzystywany w zabiegach bezpiecznego i precyzyjnego usuwania niedoskonałości skóry i odmładzania, a także jeden z niewielu w Polsce laserów CUTERA EXEL V czy laser do leczenia trądziku ACLEARA. W naszym Centrum znajduje się też nowoczesne urządzenie do transplantacji włosów S.A.F.E.R, pozwalające na skuteczną, naturalną rekonstrukcję owłosienia.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Przywiązujemy ogromną wagę do jak najlepszych efektów przeprowadzanych zabiegów, dlatego Centrum DER-MED Kraków wyposażyliśmy w szereg nowoczesnych urządzeń wysokiej klasy. Dzięki nim zabiegi są jeszcze skuteczniejsze, a efekt – jeszcze bardziej spektakularny. Na wyposażeniu naszego Centrum znajdują się m.in.:

 • MONA LISA Touch™ Smart Xide CO2 – innowacyjny laser, który został stworzony z myślą o komforcie intymnym kobiet. Laser wykorzystywany jest w zabiegach regeneracji oraz plastyki miejsc intymnych. Terapie te w znaczącym stopniu poprawiają komfort życia oraz kształtują równowagę i pewność siebie we wszystkich sferach życia. Zabiegi wykonywane a jego użyciem są przede wszystkim bezpieczne, mało inwazyjne, pozwalają w ciągu kilku godzin pozbyć się wieloletnich ograniczeń i dyskomfortu.
 • CUTERA® EXCEL V – nowoczesny, efektywny i bezpieczny laser w walce z szeroko rozumianymi zmianami naczyniowymi i pigmentacyjnymi. Leczenie laserem przynosi spektakularne efekty w postaci całkowitej eliminacji lub znaczącej redukcji zmian naczyniowych, niezależnie od ich pochodzenia i rozległości.
 • CUTERA@ TITAN – urządzenie to umożliwiające niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingującego za pomocą głęboko oddziałującego światła podczerwonego. Ogrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych stymuluje ich przebudowę, co prowadzi do wygładzenia skóry i wyraźnej poprawy jej napięcia. Zabieg z zastosowaniem tego urządzenia jest całkowicie bezpieczny i nie narusza naczyń krwionośnych ani nerwów, a samo urządzenie posiada certyfikaty bezpieczeństwa dla urządzeń medycznych ISO 9001 oraz CE.
 • Laser ACLEARA – laser do leczenia trądziku, który skutecznie likwiduje wszystkie (poza hormonalnymi) przyczyny jego powstawania. Dzięki połączeniu mocy lasera i mechanizmu próżni system ACELARA nie tylko usuwa trądzik, ale także oczyszcza skórę i zmniejsza pory. To jedyne dostępne na rynku urządzenie z certyfikatem amerykańskiej Agencji Żywności i Leków FDA, potwierdzającym jego skuteczność w leczeniu trądziku zaskórnikowego, torbielowatego, krostkowego, a także zwykłego i zapalnego trądziku łagodnego i umiarkowanego.
 • BBL™ Forever Young – innowacyjny laser, który doskonale sprawdza się w walce z upływającym czasem i procesem starzenia się skóry. Urządzenie pozwala na zmianę ekspresji genów mających wpływ na przedłużenie żywotności komórek.  Regularne poddawanie się zabiegom z wykorzystaniem lasera BBL pomaga widocznie wygładzić i oczyścić skórę, jak również poprawić jej napięcie.

 • Body Jet® – precyzyjne urządzenie do usuwania tkanki tłuszczowej, wykorzystywane w zabiegach tzw. liposukcji wodnej, która daje znacznie bardziej satysfakcjonujące efekty niż tracycyjna liposukcja. Body Jet likwiduje tkankę tłuszczową za pomocą kaniul z wodnym strumieniem, którego ciśnienie można regulować. Liposukcja Body Jet uwalnia komórki tłuszczowe z tkanki łącznej, nie uszkadzając jednocześnie ich struktury, dzięki czemu uzyskane w ten sposób komórki można wykorzystać w zabiagach modelowania ciała.
 • N.I.L Liposukcja  – rewolucja w modelowaniu sylwetki, innowacyjna technika liposukcji wibracyjnej uznawana za jedną z najbezpieczniejszych, precyzyjnych i skutecznych metod odsysania tkanki tłuszczowej.

 • Sciton Pro Lipo PLUS – skuteczne urządzenie do lipolizy laserowej z jednoczesnym obkurczaniem nadmiaru wiotkiej skóry. Minimalnie inwazyjny system, który jednocześnie zapewnia doskonałe efekty i pozwala przeprowadzać zabiegi dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Lipoliza urządzeniem Sciton Pro Lipo PLUS charakteryzują się niską inwazyjnością (procedura wykonywana w znieczuleniu miejscowym), mniejszym obrzękiem i jednocześnie większym komfortem Pacjenta.
 • System CoolSculpting by Zeltiq – innowacyjne urządzenie, pozwalające na niechirurgiczne usunięcie tkanki tłuszczowej z brzucha, bioder, ud, ramion oraz pleców, stosowane także w korekcji ginekomastii. Wykorzystuje mechanizm kriolipolizy, czyli chłodzenie tkanki tłuszczowej dla wywołania jej rozpadu. Procedura nie uszkadza innych tkanek, jest nieinwazyjna, całkowicie bezbolesna oraz bezpieczna dla Pacjenta.
 • Laser SCITON ProFractional – najbezpieczniejszy i najbardziej precyzyjny laser do odmładzania skóry i usuwania jej defektów. Pozwala na skuteczne usuwanie blizn, zmarszczek, przebarwień i rozstępów, a dzięki możliwości dostosowania jego działania do konkretnego problemu umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów. To pierwszy w historii laser, który pozwala który pozwala lekarzowi kontrolować wiązkę światła w trakcie zabiegu, oraz programować indywidualny plan leczenia.
 • Lasery Light Sheer Duet – nowoczesne lasery diodowe do trwałej depilacji amerykańskiej firmy Lumenis, będącej światowym liderem w produkcji laserów kosmetycznych i medycznych. Na wyposażeniu naszej placówki znajduje się pełna gama urządzeń tego typu: laser SC, ET, XC oraz najnowszy model – laser Light Sheet Duet, wzbogacony o technologię zasysania skóry, co znacznie skraca czas trwania zabiegu. Warto dodać, że lasery Light Sheer posiadają certyfikat FDA, co świadczy o ich bezpieczeństwie i skuteczności. Mamy największe i najdłuższe doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która wprowadziła 21 lat temu to urządzenie na nasz rynek.
 • S.A.F.E.R. – najnowocześniejsze na świecie urządzenie do przeszczepu włosów, gwarantujące doskonałe, naturalne efekty przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka uszkodzenia cebulek włosów. Zabieg z wykorzystaniem technologii S.A.F.E.R. to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości, a jego najbardziej przełomowym rozwiązaniem jest możliwość wykorzystania włosów nie tylko z głowy, ale także z innych owłosionych powierzchni ciała. Ta metoda różni się od innych także metodą pozyskiwania mieszków włosowych: zamiast powodującego powstawanie blizn wycinania cebulek stosowana jest technologia płytkich mikronakłuć.
 • Q-Graft®  – leczenie komórkami macierzystymi z tłuszczu – pionierski system do pobierania i separacji komórek macierzystych SVF. System All-in-One jest zintegrowany z urządzeniem do liposukcji Body-Jet i pozwala na szybkie pobranie komórek i dokładne ich odseparowanie z tłuszczu. Gwarantuje to uzyskanie komórek o najwyższej funkcjonalności i większej przeżywalności i  niż przy pozyskiwaniu ich innymi metodami. Dzięki tej metodzie leczymy, a nie tylko likwidujemy skutki choroby. Terapia stosowana jest najczęściej w leczeniu urazów sportowych, uszkodzonych ścięgien, stanów związanych ze starzeniem się i zwyrodnieniem. Pomaga przywrócić sprawność i pozbyć się uciążliwego bólu.


Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i satysfakcja naszych Gości jest dla nas najwyższą wartością, dlatego dokładamy starań, by każda wizyta w naszym Centrum przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze. W trosce o samopoczucie Klientów w Centrum DER-MED Kraków wprowadziliśmy następujące udogodnienia:

 • Nowoczesne wnętrza – nasze Centrum mieści się w nowoczesnych, jasnych i przestronnych wnętrzach, rozlokowanych na powierzchni ponad 600m². Na trzech kondygnacjach Centrum, połączonych nowoczesną windą, znajduje się piętnaście elegancko urządzonych i doskonale wyposażonych gabinetów, z których każdy ma swój niepowtarzalny styl i klimat.
 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasi goście oczekują w przestronnej, nowocześnie urządzonej i komfortowej poczekalni, gdzie mogą odprężyć się i napić kawy.
 • Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych – w trosce o komfort Gości niepełnosprawnych, nasza placówka jest całkowicie przystosowana do ich potrzeb. Jako pierwszy obiekt tego typu na terenie Krakowa i jeden z nielicznych w Polsce kompleksowo zadbaliśmy, aby osoby niepełnosprawne mogły bez przeszkód korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych na szeroką skalę. Szerokie, automatycznie otwierane drzwi, specjalnie przystosowane toalety z punktem wezwania asysty oraz szybkobieżna winda spełniająca rygorystyczne standardy europejskie, wpływają na komfort i poczucie bezpieczeństwa osób niepełnosprawnych.
 • Indywidualne podejście – zawsze chętnie odpowiadamy na pytania naszych Gości, doradzamy i dzielimy się naszym doświadczeniem, by jak najlepiej dopasować zabieg do potrzeb konkretnej osoby.
 • Atrakcyjne eventy – nasze Centrum regularnie angażuje się w atrakcyjne akcje i organizuje Dni Otwarte. Dotychczas w ramach tego rodzaju wydarzeń nasi eksperci udzielali porad dla przyszłych panien młodych w zakresie fryzury i makijażu ślubnego w jednym z krakowskich salonów mody ślubnej, a także przeprowadzali bezpłatne badania skóry i udzielali darmowych porad specjalistycznych w ramach Dnia Otwartego Bezpłatne Metamorfozy.
 • Promocje i zniżki – dla naszych gości regularnie udostępniamy atrakcyjne kupony rabatowe, pozwalające skorzystać z nowoczesnych zabiegów w jeszcze niższych cenach.
 • Zabiegi na raty – pragniemy, by nasze zabiegi były dostępne dla szerszego grona osób, dlatego naszym Gościom umożliwiamy skorzystanie z ratalnego systemu płatności za usługi. Wszystkie formalności można przeprowadzić w krótkim czasie, a dodatkowymi zaletami programu jest wysoka kwota finansowania oraz gwarancja najniższej raty.
 • Dla Klienta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Gośćmi zza granicy nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum DER-MED Kraków w Krakowie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja antykoncepcyjna
  Konsultacja chirurgiczna
  250
  Konsultacja dermatologiczna
  250
  Konsultacja ginekologiczna
  Konsultacja ginekologiczna z USG - 280 zł
  250
  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej
  250
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  250
  Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów
  250
  Konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna
  250
 • Chirurgia plastyczna

 • Dermatologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Leczenie łysienia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Centrum DER-MED Kraków została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 151 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,3
/ 10
Znakomita
151 ocen z 3 źródeł
4,6 / 5
(17 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(10)
(10)
Bardzo dobra:
(7)
(7)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,3 / 5
(105 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(29 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Centrum Kosmetyczno-Dermatologiczne Der-Med znajduje się niemal w samym centrum Krakowa. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologii, ginekologii estetycznej i urologii, przeszczepu włosów, liposukcji, zabiegów anti-aging oraz modelowania sylwetki. Zgodnie z informacjami, jakimi dzielą się z nami klienci, w placówce podczas konsultacji specjaliści dostosowują zabiegi indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjentów, dzięki czemu uzyskują świetne efekty. Jednocześnie ceny są całkiem atrakcyjne. Panuje to wspaniała atmosfera, panie na recepcji zawsze służą pomocą, a personel dba, aby pacjenci czuli się komfortowo." - Karolina G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(17 opinie)

M
27 listopada 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Pełen profesjonalizm
Centrum DER-MED Kraków, Kraków
Szybki czas zabiegu, profesjonalizm, miła obsługa
Ocena specjalisty:
lek. Tomasz Mierzwiński, Chirurg ogólny
Pełen profesjonalizm, nie mydli oczu, mówi jak będzie - za i przeciw
Ocena leczenia:
Przeszczep włosów metodą FUE SAFER u kobiet, listopad 2017
Polecam. Szybki powrót do zdrowia, mało komplikacji, a zmiana spora:)
Przydatna opinia?
(0)
(1)

B
22 października 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Zabieg liposukcji
Centrum DER-MED Kraków, Kraków
Wizyta kwalifikująca u lekarza, zabieg i opieka po zabiegu oraz w trakcie kolejnych wizyt endermologii na bardzo wysokim poziomie.
Nie zostałam rzetelnie poinformowana przed zabiegiem, ani w recepcji, ani na wydrukowanej informacji o zabiegu o konieczności dokonania wpłaty całej kwoty za zabieg, a jedynie o zaliczce. Kwotę zabiegu znałam, więc dokonanie przelewu w odpowiednim czasie nie stanowiło problemu. W dniu wyznaczonego terminu zabiegu, kiedy przyjechałam na umówioną godzinę, kiedy czekał już lekarz, zostałam postawiona w niezwykle niekomfortowej sytuacji, kiedy otrzymałam informację w recepcji, że zabieg się nie odbędzie jeśli natychmiast nie dokonam przelewu pozostałej kwoty. Dokonałam oczywiście przelewu przy pomocy telefonu z rwącym się połączeniem internetowym i czekając z lekarzem na informację z recepcji czy przelew już jest widoczny, czy możemy przystępować do zabiegu. Uważam, że takie potraktowanie pacjenta, kiedy wcześniej dzwoniono do mnie kilka razy w związku z zabiegiem i był czas na przekazanie informacji o płatności, za bardzo nieeleganckie i nietaktowne. Dano mi mianowicie odczuć brak zaufania, czy wręcz chęć wyłudzenia czegoś.
Ocena leczenia:
Karboksyterapia, czerwiec 2017
Zabiegi przeprowadzone bardzo profesjonalnie, jestem zadowolona z efektów.
Przydatna opinia?
(11)
(0)

E
14 lipca 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum DER-MED Kraków, Kraków
Ocena specjalisty
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
25 lutego 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Centrum DER-MED Kraków, Kraków
Ocena specjalisty
lek. Małgorzata Ozaist, Chirurg ogólny
Ocena leczenia
Przeszczep brwi, luty 2023
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
11 lutego 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Szczerze polecam
Centrum DER-MED Kraków, Kraków
Bardzo szybki kontakt z recepcją i Paniami tam pracującymi.
Brak jakichkolwiek uwag z mojej strony.
Ocena specjalisty:
lek. Małgorzata Ozaist, Chirurg ogólny
Wysłuchała cel, który chciałabym osiągnąć oraz doradziła co powinnam, a czego nie powinnam robić. Sam zabieg wykonywany przez Panią to pełen profesjonalizm. Dodatkowo jasno i wyraźnie objaśniła mi zalecenia pozabiegowe i pokrótce opowiedziała jak będzie wyglądała dalsza rekonwalescencja.
Ocena leczenia:
Korekcja odstających uszu, styczeń 2023
Zabieg bezbolesny, szybki i efektowny.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

s
16 stycznia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Bardzo zdowolona
Centrum DER-MED Kraków, Kraków
Obsluga, podejscie do pacjenta, atmosfera
Ocena specjalisty:
lek. Małgorzata Ozaist, Chirurg ogólny
Ocena leczenia:
Korekcja odstających uszu, grudzień 2022
Przydatna opinia?
(0)
(0)

I
10 stycznia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Jestem bardzo zadowolona.
Centrum DER-MED Kraków, Kraków
Super zbieg, miły personel i wsparcie dla pacjenta.
Nie bylo takiej sytuacji.
Ocena specjalisty:
lek. Robert Wilk, Chirurg ogólny
Bardzo fachowy, dobrze doradzajacy lekarz. Wykazal duze zainteresowanie podczas zabiegu i po jim. Polecam:)
Ocena leczenia:
Liposukcja Body Jet - brzuch, listopad 2022
Liposukcja Nil ramiona, plecy i wdowi garb
Przydatna opinia?
(0)
(0)

K
9 stycznia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Centrum DER-MED Kraków, Kraków
Miła obsługa i kadra
Ocena specjalisty:
lek. Robert Wilk, Chirurg ogólny
Profesjonalizm i miłe podejście do pacjenta
Ocena leczenia:
Liposukcja Body Jet - uda zewnętrzne i wewnętrzne, grudzień 2022
Przydatna opinia?
(0)
(1)

P
7 lipca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum DER-MED Kraków, Kraków
Wspaniała obsługa i lekarz!
Ocena specjalisty:
lek. Izabela Danielak, Specjalista ginekologii i położnictwa
Kompetentna i bardzo sympatyczna.
Ocena leczenia:
Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym, czerwiec 2022
Efekt zadowalajacy. Zabieg w bardzo miłej atmosferze.
Przydatna opinia?
(0)
(4)

E
29 czerwca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Profesjonalna, mila obsluga pacjenta
Centrum DER-MED Kraków, Kraków
Ocena specjalisty:
lek. Izabela Danielak, Specjalista ginekologii i położnictwa
Profesjonalny lekarz
Ocena leczenia:
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej, czerwiec 2022
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

W naszej codziennej pracy priorytetem jest dostarczanie rozwiązań i procedur medycznych, skutecznych, ale wspieranych także nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą. Zespół DER-MED tworzą zarówno pełni energii młodzi lekarze jak i specjaliści z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Jednak bez względu na staż pracy dbamy o to by byli to specjaliści najlepsi w swojej dziedzinie – tylko tak zrównoważony zespół gwarantuje najskuteczniejsze terapie i opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Zaufanie Pacjentów budujemy przede wszystkim przez otwartą komunikację i partnerskie relacje. Problemy zdrowotne naszych Pacjentów traktujemy wnikliwie i wieloaspektowo starając się dostarczać możliwie najskuteczniejszych terapii.

Zdrowie jest zawsze najważniejsze.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

Leczone choroby: - diagnostyka i leczenie chorób ginekologicznych, - zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, m.in. NTM (nietrzymanie moczu), labioplastyka, RF ginekologiczny, plastyka poporodowa. więcej »

Zadzwoń: 12 202 pokaż numer


Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Centrum DER-MED Kraków.


Certyfikaty

Centrum DER-MED Kraków jest doskonale wyposażoną, nowoczesną placówką, która na pierwszym miejscu stawia komfort i zadowolenie Gości. To nastawienie na satysfakcję odwiedzających w połączeniu z systematycznym poszerzaniem oferty o nowe zabiegi i jeszcze bardziej nowoczesny sprzęt zaowocowało licznymi nagrodami i wyróżnieniami, jakimi uhonorowane zostało nasze Centrum. Krakowska placówka Centrum DER-MED zdobyła zaszczytny tytuł Najlepszy Salon Kosmetyczny w Polsce w konkursie „Super Salon 2012” – jednym z najbardziej cenionych w branży kosmetycznej konkursów, organizowanym regularnie już od dwudziestu lat. Oprócz tego uzyskaliśmy zaszczytne trzecie miejsce w VI edycji ogólnopolskiego konkursu SPA Prestige Awards 2011 w kategorii „Najlepsze Day SPA”, zostaliśmy także odznaczeni wyróżnieniem „Salon Beauty”, przyznawanym najlepszym gabinetom kosmetycznym w kraju. Te prestiżowe wyróżnienia to dla nas dodatkowa mobilizacja, by nieustannie dążyć do doskonałości i spełniania najwyższych standardów.

Niewątpliwym atutem DER-MED jest także bardzo szeroka i systematycznie poszerzana oferta różnorodnych zabiegów, które pozwalają naszym Gościom spełnić marzenia o pięknym wyglądzie, poprawić Naturę lub całkowicie odmienić swój wizerunek. Szeroki zakres zabiegów oraz zaangażowanie personelu są doceniane przez naszych Gości: po czternastu latach funkcjonowania na rynku możemy poszczycić się tysiącami zadowolonych Klientów, którzy regularnie do nas wracają i polecają nasze usługi bliskim i znajomym. Kompetencje i szeroką wiedzę naszych specjalistów doceniają nie tylko Klienci: nasza placówka została Ekspertem ds. Piękna w programie „Sposób na faceta”, emitowanym w Polsat Cafe. Całość programu, prowadzonego przez Joanne Liszowską, odbywała się w krakowskim oddziale Centrum DER-MED Kraków, a nasi eksperci pomagali uczestniczkom przejść całkowitą metamorfozę.

 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków
 • Gabinet Centrum DER-MED Kraków

Filmy

PATIENT EXPERIENCE - przeszczep włosów, Centrum DER-MED Kraków

Niskie raty

Przy współpracy z Kliniki.pl oraz Comfino.pl placówka Centrum DER-MED Kraków oferuje swoim pacjentom do 48 niskich rat na zabiegi i usługi medyczne. Szybka decyzja kredytowa (zazwyczaj 15 minut), proces 100% online, bez zbędnych formalności.

Dostępne niskie raty...
nie odkładaj ważnych spraw na później

Dostępne do 48 niskich rat 1

481 200

Przykład reprezentatywny

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 20:00)
Dostępne do 48 niskich rat - dowiedz się więcej

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Centrum DER-MED Kraków
ul. Krzywa 8 lok. 1
31-149 Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-20:00
wtorek
8:00-20:00
środa
8:00-20:00
czwartek
8:00-20:00
piątek
8:00-20:00
sobota
8:00-15:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Centrum DER-MED Kraków usytuowane jest w samym centrum Krakowa, kilka kroków od Rynku Głównego. Dzięki doskonałej lokalizacji bez trudu można się do nas dostać z każdego zakątka miasta, korzystając ze środków komunikacji miejskiej: najbliższy przystanek tramwajowy (Basztowa Lot, tramwaje linii 2, 4, 14, 18, 19, 20, 24, 64, 69) znajduje się w odległości 200m od placówki, tuż obok zlokalizowany jest przystanek autobusowy (autobusy linii 124, 152, 424, 601, 605, 608, 618, 902). Bez trudu dostaną się do nas także Goście z innych miast, korzystający z transportu kolejowego (od Dworca PKP Kraków Główny dzieli nas około 800m) oraz lotniczego: Port Lotniczy Kraków-Balice jest doskonale skomunikowany z centrum miasta, do którego można dojechać autobusami linii 208 i 902, a także szybkim autobusem szynowym.

Goście spoza Krakowa, którzy wizytę w naszym Centrum zechcą połączyć ze zwiedzaniem miasta i poznawaniem jego atrakcji turystycznych, mogą szybko dotrzeć do atrakcyjnych, wartych uwagi punktów Krakowa. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli DER-MED od Rynku Głównego wraz z Sukiennicami i Bazyliką Mariacką. Tramwajem bądź autobusem można dostać się do położonej w odległości nieco ponad dwóch kilometrów historycznej, urokliwej dzielnicy Kazimierz, warto też odwiedzić Zamek Królewski na Wawelu (1,7 km od placówki). Miłośnicy zieleni mogą pospacerować po pobliskich Plantach lub odwiedzić najstarszy w Polsce Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego (1,6km), a osoby, które wolny czas lubią spędzać w centrach handlowych, z pewnością chętnie wybiorą się do oddalonej o 600m od naszego Centrum Galerii Krakowskiej.


Najczęstsze pytania o placówkę Centrum DER-MED Kraków

 • Jak oceniana jest placówka Centrum DER-MED Kraków?

  Placówka Centrum DER-MED Kraków została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 151 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Centrum DER-MED Kraków w Krakowie?

  Placówka Centrum DER-MED Kraków z Krakowa posiada w cenniku usług 316 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , dermatologia , ginekologia estetyczna , leczenie nietrzymania moczu (ntm) oraz leczenie łysienia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Centrum DER-MED Kraków?

  Centrum DER-MED Kraków znajduje się w Krakowie - ul. Krzywa 8 /1. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 12 202 45 71

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Centrum DER-MED Kraków?

  Placówka Centrum DER-MED Kraków z Krakowa otwarta jest średnio 12 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 08:00 do 15:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…