FERTILITA

 • Szpital FERTILITA
 • Szpital FERTILITA
 • Szpital FERTILITA
 • Szpital FERTILITA
Katowice, ul. Wita Stwosza 41
 • Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności • 300 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Jako Centrum Leczenia Niepłodności "Fertilita" pomagamy osobom chcącym doświadczyć rodzicielstwa. Oferujemy kompleksowe usługi medyczne z dziedziny leczenia niepłodności. Zajmujemy się wszystkim tym, co z medycznego punktu widzenia przyczyni się do poprawienia płodności. Zapewniamy zarówno konsultacje, szeroką diagnostykę, jak i realizujemy powszechnie znane zabiegi, wśród których należy wymienić zapłodnienie pozaustrojowe metodą "in vitro".  

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii medycznych i polegamy na swoim bogatym doświadczeniu, by osiągnąć pożądany dla wielu par rezultat, ale przede wszystkim, aby otoczyć ich należytym bezpieczeństwem i komfortem. Uważamy się za prawdziwych profesjonalistów w zakresie przywracania płodności i utwierdza nas w tym zaufanie, którym darzą nas nasi pacjenci. 

Chcemy wspomnieć o realizowanym przez nas projekcie badawczo-rozwojowym wspomaganym z publicznych dotacji. Ma on na celu zwiększenie szans na uzyskanie potomstwa przez pary, którym nie udaje się to poprzez klasyczną drogę "in vitro". Polega na wykorzystaniu komórek macierzystych pochodzących z fragmentów kory jajnika. W projekcie tym uczestniczą nasi wybitni fachowcy – włoscy profesorowie Francesco Silvetsris i Simone Palini.

Jako że leczenie powinno rozpoczynać się od wyczerpującej rozmowy, zapraszamy na konsultacje i badania, podczas których bacznie przyjrzymy się wszelkim predyspozycjom zdrowotnym lub ocenimy stan rozwoju płodu. Mowa m.in. o badaniach prenatalnych, badaniach nasienia, histeroskopii diagnostycznej, testach HBA czy posiewie bakteriologicznym

Oczywiście nasi specjaliści zajmują się również prowadzeniem ciąży i udzielają pełnego wsparcia medycznego tym parom, które mogą cieszyć się z prawidłowego zapłodnienia. 

Na uwadze mamy zabezpieczanie płodności. Prowadzimy badania nad tym, aby ochronić ją podczas terapii onkologicznej lub przy przedwczesnej niewydolności jajników. Obraną metodą jest pozyskanie komórek jajowych z komórek macierzystych jajnika. Procedura przebiega następująco, komórki macierzyste jajnika (OSC) są wykorzystywane w celu ich namnożenia, a później podlegają różnicowaniu w kierunku komórek jajowych. Dzięki temu udaje się otrzymać dużą liczbę prawidłowych komórek rozrodczych. Wtedy naukowcy mogą przeprowadzić wnikliwą diagnostykę pozyskanych jajeczek – brana pod uwagę jest ich budowa i genetyka. Ta metoda jest szansą m.in. dla pacjentek z rakiem piersi lub guzami ginekologicznymi; a zwłaszcza dla pacjentek z przedwcześnie wygasającą funkcją jajnika oraz tych będących przed leczeniem onkologicznym – wtedy nasi specjaliści bezpłatnie wykonują dla nich procedurę pozyskania komórek jajowych z komórek macierzystych. Co więcej, takie pacjentki mogą liczyć na bezpłatny zabieg in vitro wraz z badaniem preimplantacyjnym uzsykanych zarodków.  


Udogodnienia dla pacjentów

Tekst o udogodnieniach max ok 6-10 wierszy, można wypunktować z opisami jeśli jest materiał

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w FERTILITA w Katowicach.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja z zakresu diagnostyki i leczenia niepłodności
  Obserwacja cyklu - 150 zł
  Drożność jajowodów - 1000 zł
  300
 • Ginekologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Leczenie niepłodności

 • Diagnostyka i badania


Opinie pacjentów


Zespół

Zespół medyczny kliniki Fertilita składa się z doświadczonych pielęgniarek, embriologów i lekarzy na czele z dr n. med. Krzysztofem Grettką, będącym prekursorem  leczenia niepłodności z wykorzystaniem technik „in vitro” w województwie śląskim. Kadra wspierana jest też przez wybitnych włoskich profesorów – Francesco Silvestrisa i Simone Paliniego. 

dr n. med. Anna Cygal

specjalista ginekologii i położnictwa

Leczone choroby: - zaburzenia miesiączkowania, - endometrioza, - bolesne miesiączkowanie, - niepłodność, - zespół policystycznych jajników, - patologia ciąży, - menopauza, - andrologia, - diagnostyka i leczenie niepłodności. więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

dr n. med. Jacek Magnucki

ginekolog, ginekolog-położnik

8,0 / 10

Przeprowadzane zabiegi: zabiegi laparoskopowe,, histeroskopie,, inseminacje,, terapia hybrydowa progestagenna, wlewy immunostabilizacyjne z intralipidu, kroplówki z immunoglobulinami, szczepienia immunologiczne, terapia lekami immunomodulacyjnymi, sterydoterapia, terapia heparynami drobnocząsteczkowymi, badanie elastograficzne USG Voluson E8 w przypadku nawracających i nawykowych poronień,, zabiegi aparatem EVA RF w przypadku zaburzeń seksualnych o podłożu fizycznym, zespołów bólowych miednicy małej czy zespołu luźnej pochwy,, rewitalizacja pochwy za pomocą aparatu Mona Lisa Touch,, nieinwazyjne i bezbolesne zabiegi zwężania wnętrza ścian pochwy, wykorzystując urządzenie UltraVera HIFU. więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer


FilmyRejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 17:00)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
FERTILITA
ul. Wita Stwosza 41
40-042 Katowice

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:00-17:00
wtorek
9:00-17:00
środa
9:00-17:00
czwartek
9:00-17:00
piątek
9:00-17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Adres kliniki: ul. Wita Stwosza 41, Katowice. Placówka znajduje się w budynku szpitala Geomedical. 


Najczęstsze pytania o placówkę FERTILITA

 • Jakie usługi oferuje FERTILITA w Katowicach?

  Placówka FERTILITA z Katowic posiada w cenniku usług 39 pozycji, m.in z zakresu: ginekologia , leczenie niepłodności , diagnostyka i badania , konsultacje oraz medycyna regeneracyjna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z FERTILITA?

  FERTILITA znajduje się w Katowicach - ul. Wita Stwosza 41. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 31 39

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka FERTILITA?

  Placówka FERTILITA z Katowic otwarta jest średnio 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…