Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

4,7 / 5  - 25 opinii
Wnętrza, wystrój Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Recepcja, poczekalnia Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Recepcja, poczekalnia Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet zabiegowy Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Recepcja, poczekalnia Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Kadra Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Kadra Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet zabiegowy Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet konsultacyjny Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet zabiegowy Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet zabiegowy Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet konsultacyjny Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Kadra Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Kadra Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Udogodnienia dla pacjentów Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Udogodnienia dla pacjentów Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Udogodnienia dla pacjentów Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Recepcja, poczekalnia Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Recepcja, poczekalnia Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Recepcja, poczekalnia Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Widok ogólny Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Wnętrza, wystrój Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gemma - Centrum Medycyny Intymnej - logo

Opis placówki

Gemma – Centrum Medycyny Intymnej to unikalne miejsce w Kielcach, zajmujące się problemami zdrowotnymi sfery intymnej kobiet. Przeprowadzamy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów  z zakresu nowoczesnej ginekologii estetycznej. Pomagamy pozbyć się przykrych dolegliwości oraz poprawić wygląd i atrakcyjność okolic intymnych, co znacząco wpływa na poprawę codziennego komfortu życia i ogólnego samopoczucia kobiety. Wykonujemy bezbolesne, małoinwazyjne zabiegi związane z leczeniem wysiłkowego nietrzymania moczu, poporodowego rozluźnienia pochwy oraz menopauzalnej suchości pochwy. Proponujemy także min. laserową redukcję blizn np. po cesarskim cięciu, wybielanie okolic intymnych, jak również modelowanie warg sromowych i labioplastykę. Oferujemy też pełną gamę produktów z zakresu nowoczesnej antykoncepcji.

Gwarantujemy naszym Pacjentkom innowacyjne, skuteczne i bezpieczne technologie, jak również preparaty posiadające certyfikaty jakości polskie i światowe. Jako pierwsi i do tej pory jedyni w Kielcach posiadamy ultranowoczesny, innowacyjny laser MonaLisa Touch włoskiej firmy Deka, który jest nowoczesną alternatywą do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych i terapii hormonalnych.

Na bieżąco poszerzamy ofertę leczenia oraz podnosimy nasze kwalifikacje. Dokładamy wszelkich starań, by każda Pacjentka, która skorzysta z naszych usług, czuła się komfortowo i bezpiecznie. W tworzeniu planu leczenia ściśle współpracujemy z Pacjentem, pomagając wybrać zestaw zabiegów dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Dbamy także o Nasze Pacjentki przyjeżdżające z daleka (w tym również z zagranicy), oferując im bezpłatny transfer z lotniska w Krakowie.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Gemma przyjmują lekarze specjaliści wykorzystujący sprzęt zabiegowy najwyższej światowej klasy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Pacjentkom najlepszy standard wykonywanych procedur i pełne bezpieczeństwo.

Jako jedyni w regionie używamy systemu laserowego SmartXide2 V2LR włoskiej firmy DEKA, przeznaczonego do wykonywania zabiegów MonaLisa Touch. Stanowią one nowoczesny i małoinwazyjny sposób leczenia schorzeń i defektów intymnych. SmartXide2 V2LR (Vulvo-Vaginal Laser Reshaping) to laser CO2 cechujący się wielofunkcyjnością w zastosowaniu w ginekologii estetycznej. Jest przeznaczony do modelowania pochwy i sromu, jego zaawansowana technologia umożliwia szybkie i bezbolesne odmłodzenie miejsc intymnych – tak pod względem kosmetycznym, jak i funkcjonalnym.

Wykonujemy nim m.in. bezbolesne, niechirurgiczne zabiegi rewitalizacji i lifting pochwy, a także sromu oraz leczymy wysiłkowe nietrzymanie moczu. Działanie systemu polega na głębokiej stymulacji tkanek pochwy poprzez połączenie kilku technologii, w tym struktury D-Pulse oraz wiązki lasera CO2 o odpowiednio dobranych parametrach.

Udogodnienia dla pacjentów

Gemma – Centrum Medycyny Intymnej tworzy doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra lekarzy oraz personelu pomocniczego. Posiadamy nowoczesne urządzenia zabiegowe i staramy się, aby wszystkie procedury były przeprowadzane w przyjaznej atmosferze. Nasz zespół bardzo dba o dobre samopoczucie Pacjentek, a także o zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa i dyskrecję. Przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

  • Eleganckie gabinety – wnętrza Centrum zostały zaprojektowane i urządzone tak, aby Pacjentki podczas konsultacji oraz zabiegów czuły się swobodnie i komfortowo,

  • Przyjazną poczekalnię – pozwalającą na zrelaksowanie się przed wizytą w gabinecie,

  • Luksusowy transport do kliniki – oferujemy Pacjentkom bezpłatny transfer z lotniska w Krakowie,

  • Kompetentny personel –  personel Gemma zapewnia nie tylko pełną dyskrecję, ale również troszczy się o komfort oraz zadowolenie Pacjentek,

  • Pakiety zabiegów i bony – oferujemy atrakcyjne pakiety zabiegowe w promocyjnych cenach oraz bony świąteczne na zabiegi,

  • Bezpłatny parking – zapewniamy Pacjentkom bezpłatne miejsca parkingowe przy samym Centrum,

  • Raty – w naszym Centrum istnieje możliwość rozłożenia kosztów leczenia na raty.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej w Kielcach.

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gemma - Centrum Medycyny Intymnej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Gemma – Centrum Medycyny Intymnej oferuje bogaty zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu  ginekologii estetycznej z wykorzystaniem systemu MonaLisa Touch oraz m.in. kwasu hialuronowego. Specjalizujemy się w laserowym liftingu pochwy, nieinwazyjnym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu i menopauzalnej suchości pochwy. W profesjonalny sposób przywracamy radość z życia seksualnego oraz atrakcyjność i funkcjonalność miejsc intymnych Oferowane zabiegi przeznaczone są dla Pacjentek w każdym wieku, zwłaszcza po porodach naturalnych, w okresie menopauzalnym, a także kobiet mających problem z atrakcyjnością miejsc intymnych i komfortem życia intymnego. 

Nasze zabiegi to nowoczesny sposób na uniknięcie inwazyjnych operacji chirurgicznych, powikłań i długiej rehabilitacji. Oferujemy m.in.:

 • zabiegi laserowe MonaLisa Touch, stosowane w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu, poporodowego rozluźnienia pochwy i menopauzalnej atrofii pochwy, a także w korekcji warg sromowych oraz w labioplastyce, jak również przy wybielaniu miejsc intymnych oraz redukcji blizn.

 • zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego – w tym powiększanie warg sromowych większych i punktu G.

 • lifting krocza nićmi Vaginal Narrower, który pozwala pozbyć się problemów i defektów kosmetycznych związanych ze zbyt szerokim wejściem do pochwy po wielokrotnych porodach naturalnych.

Oferujemy specjalne pakiety zabiegów rewitalizujących i menopauzalnych. Posiadamy także szeroką ofertę z zakresu nowoczesnej antykoncepcji min. założenie wkładki antykoncepcyjnej Jaydess, Mirena czy implantu podskórnego IMPLANON NXT.

Opinie z internetu

Placówka Gemma - Centrum Medycyny Intymnej została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 25 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,7

25 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (1 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,3 / 5  (18 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (7 ocen placówki na Facebook.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Centrum Medycyny Intymnej Gemma to unikalne miejsce w Kielcach, zajmujące się problemami zdrowotnymi sfery intymnej kobiet. Placówka przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz ich funkcje seksualne, pozbyć się wstydliwego problemu nietrzymania moczu, tym które chcą podnieść komfort własnego życia, poprawić samoocenę, ułatwić przeżywanie w pełni doznań erotycznych przez siebie i swoich partnerów. Klientki dzwoniąc do mnie pytają o możliwość umówienia wizyty u dr Michała Jarosińskiego. Posiada on specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Klientki uważają go za świetnego specjalistę. Ponadto mówią, że jest miły i delikatny. W plebiscycie Lekarz Roku przeprowadzonym w powiecie kieleckim w 2015 dr Jarosińki zajął 6 miejsce w specjalizacji ginekologia i otrzymał 1433 głosy." - Olga D. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Halina
18 maja 2017
5,0
5,0 - Halina
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (maj 2017)
Lekarz:  
lek. Michał Jarosiński
 
Szczegóły

Zespół

W Centrum Gemma przyjmuje profesjonalna kadra lekarzy specjalistów wykonujących zabiegi na najwyższym światowym poziomie. Z pasją uczestniczą w kursach, szkoleniach oraz konferencjach krajowych i międzynarodowych, stale podnosząc swoje kwalifikacje z zakresu ginekologii estetycznej. Posiadają certyfikaty umiejętności takich jak zaawansowane techniki laserowe, korekcja zaburzeń statyki miednicy mniejszej i leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej.

Certyfikaty

Kadra Centrum Medycyny Intymnej Gemma nieustannie pogłębia swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach krajowych i międzynarodowych z dziedziny ginekologii i ginekologii estetycznej. Lek. Michał Jarosiński, specjalista ginekologii i położnictwa posiada certyfikaty uprawniające do zabiegów laserem MonaLisa Touch, w tym leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, często proszonym o wypowiedź w mediach. Między innymi, w styczniu 2015 roku udzielał wywiadu w wydaniu specjalnym magazynu Party – Medycyna Estetyczna „Nieinwazyjna Laserowa Ginekologia Estetyczna”.

Gabinet Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
Gabinet Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

41 350pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 11:00 - 18:30)

Adres placówki

Gemma - Centrum Medycyny Intymnej
ul. Podklasztorna 120 2
25-708 Kielce

Godziny otwarcia

 • poniedziałek21:00-11:00
 • wtorek18:30-11:00
 • środa18:30-11:00
 • czwartek15:00-8:00
 • piątek15:00-8:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

  Centrum Medycyny Intymnej mieści się na ul. Podklasztornej 120/2 w Kielcach, na rogu ul. Krakowskiej i Podklasztornej, naprzeciwko marketu Lidl. Jest to zaciszna okolica przy południowo-zachodnim wjeździe do miasta, zaledwie 6 minut samochodem do Dworca Głównego.