USG ginekologiczne i położnicze Kielce

USG ginekologiczne i położnicze Kielce - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą USG ginekologiczne i położnicze w Kielcach na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 160 zł za USG ginekologiczne transwaginalne natomiast najwyższa cena w Kielcach wynosi do 300 zł (USG I trymestru).

Ile kosztuje USG ginekologiczne i położnicze w Kielcach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG ginekologiczne i położnicze w Kielce placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen USG ginekologiczne i położnicze w Kielcach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny USG ginekologiczne i położnicze w innych miastach.

USG ginekologiczne i położnicze w Kielcach - gdzie najlepiej?

Badania ultrasonograficzne ginekologiczne i położnicze wykonywane są przez specjalistów ginekologii. USG ginekologiczne pozwala zobrazować poszczególne narządy rodne kobiety oraz wykryć ich ewentualne nieprawidłowości. Badanie USG położnicze przeprowadza się m.in. w celu oceny rozwoju płodu.

Diagnostyka ginekologiczna i położnicza USG w Kielcach

W Kielcach badania ultrasonograficzne ginekologiczne i położnicze wykonuje lek. med. Magdalena Garncarz, specjalistka ginekolog i położnik. Posiada certyfikat USG Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w ginekologii i położnictwie. Należy do Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Kobiety udać się do niej mogą również na cytologię, biocenozę pochwy, posiew z antybiogramem oraz diagnostykę zakażeń HPV. Jej oferta obejmuje ponadto zakładane i usuwanie wkładek antykoncepcyjnych domacicznych (np. Mirena, wkładka miedziana) oraz zakładanie i usuwanie najnowszej generacji implantu antykoncepcyjnego podskórnego Implanon NXT.

Na diagnostykę ultrasonograficzną ginekologiczną i położniczą udać się można również do dr n. med. Jacka Chamerskiego, specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii. Wykonuje badanie USG narządów rodnych dopochwowe oraz badanie USG położnicze ( w 13 tygodniu z pomiarem NT, w 18-22 tygodniu z oceną anatomii płodu i w 33-40 tygodniu z oceną wielkości i stanu płodu, w tym badanie przepływów w tętnicy pępowinowej i w tętnicy środkowej mózgu). Przeprowadza również nieinwazyjne badania prenatalne (test PAPP-A między 10 a 13 tygodniem ciąży, badanie cytologiczne, badanie bakteriologicznie (wymaz z pochwy) oraz posiewy z moczu, pochwy i kanału szyjki macicy. Jego oferta obejmuje ponadto badanie poziomu glukozy na czczo i po obciążeniu 50 gramami glukozy, badanie w kierunku Chlamydia trachomatis i zapis tętna płodu z jednoczesną oceną czynności skurczowej macicy i ruchów płodu.

USG ginekologiczne i położnicze przeprowadzić może także dr n. med. Andrzej Witczak, specjalista ginekologii i położnictwa. Posiada certyfikat ukończenia kursu z zakresu badań ultrasonograficznych w położnictwie i w ginekologii. USG narządu rodnego wykonuje za pomocą głowicy brzusznej i przezpochwowej. Udać się można do niego również na diagnostykę ultrasonograficzną położniczą (ocena rozwoju ciąży i rozwoju płodu, badanie w kierunku wad płodu, badania dopplerowskie, badania genetyczne z oceną ryzyka wystąpienia wad , ocena łożyska i wód płodowych i badanie USG 4D). Jego oferta obejmuje ponadto m.in. USG sutka, testy wirusologiczne (HPV, HSV), testy na obecność zakażenia Chlamydia oraz testy genetyczne wykrywające BRCA1 i BRCA 2.

Pacjenci szukali zabiegu usg ginekologiczne i położnicze w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna, Starachowice oraz Busko-Zdrój.

Więcej na temat USG ginekologiczne i położnicze

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…