Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Kielce

Lekarze wykonujący plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Kielcach

W Kielcach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa plastyka warg sromowych w Kielcach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

lek. Ewa Piotrowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, w trakcje specjalizacji z dermatologii

w Centrum Medyczne Plus Med

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych Kielce - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka warg sromowych mniejszych / większych w 3 placówkach w Kielcach. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Prywatna Praktyka Lekarska Sylwia Zagórska, najwyższa to 4000 zł, natomiast średni koszt to 2833 zł.

Ile kosztuje plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Kielcach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Kielce placówkach:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka warg sromowych mniejszych / większych w innych miastach.

Plastyka warg sromowych mniejszych / większych w Kielcach - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej Gabinet zabiegowy w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Labioplastyka, czyli plastyczna korekta warg sromowych mniejszych i / lub większych, to jeden z głównych zabiegów ginekologii estetycznej, który wiąże się ze zmianą ich kształtu i wielkości. Wskazaniami do zabiegu może być przerost, asymetria oraz inne czynniki, będące w ocenie pacjentki źródłem problemu. Istnieją dwie techniki wykonania zabiegu plastyki sromu: metoda Trim, która polega na redukcji przerośniętych warg sromowych mniejszych i usunięciu ciemnych brzegów, oraz Wedge – klinowa resekcja mniejszych warg bez konieczności usuwania ich naturalnych brzegów. W przypadku większych warg, z powodu ich atrofii często stosuje się ich augmentacje z zastosowaniem wypełniaczy.

Plastyka warg sromowych w Kielcach – gdzie wykonywany jest zabieg?

Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje  lek. med. Sybilla Piekarska, specjalista chirurgii ogólnej i specjalista chirurgii plastycznej. Absolwentka Akademii Medycznej w Zabrzu specjalizuje się w labioplastyce i procedurze redukcji warg sromowych mniejszych oraz modelowania warg sromowych większych z zastosowaniem iniekcji kwasem hialuronowym. W swojej praktyce, oprócz zabiegów operacyjnych, wykonuje również mniej inwazyjne procedury medycyny estetycznej z zastosowaniem wypełniaczy. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Modelowanie warg sromowych większych ze wskazań kosmetycznych i medycznych u kobiet w okresie okołomenopauzalnym lub menopauzalnym oferuje Centrum Medycyny Intymnej Gemma, gdzie w ramach procedury specjaliści korzystają z preparatu Desirial. Półgodzinny zabieg polega na podaniu 1 ml implantu na każdą stronę okolicy zabiegowej w celu jej remodelingu. Placówka wyspecjalizowała swoją ofertę w zakresie zabiegów ginekologii estetycznej i jako pierwsza w Kielcach zastosowała w tej kategorii laser MonaLisa Touch  firmy Deka.

Plastyka warg sromowych mniejszych i większych jest także częścią oferty Centrum Medycyny i Estetyki, gdzie w ramach Ginekologii estetycznej oferowany jest zabieg chirurgicznej korekcji przerośniętych warg mniejszych oraz modelowania warg większych z zastosowaniem wypełniacza. W tym pierwszym przypadku, alternatywą dla skalpela jest także laser, zmniejszający inwazyjność procedury. Pozostałą ofertę stanowią zabiegi korygujące tkanki krocza oraz rewitalizujące cały obszar z zastosowaniem kwasu hialuronowego lub osocza bogatopłytkowego.

 

Gabinet zabiegowy w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej Gabinet zabiegowy w Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Pacjenci szukali zabiegu plastyka warg sromowych mniejszych / większych w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna, Starachowice oraz Busko-Zdrój.

Więcej na temat plastyka warg sromowych mniejszych / większych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…