Operacja i leczenie przepukliny Kielce

Chcesz poddać się operacji przepukliny w Kielcach? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 1 tutejszych klinik, które oferują swoim pacjentom chirurgiczne leczenie tej przypadłości. Zapoznaj się z profilami placówek i umów na konsultację ze specjalistą za pośrednictwem naszego portalu!

Operacje i leczenie przepuklin Kielce - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Kielcach na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 3900 zł za operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki natomiast najwyższa cena w Kielcach wynosi do 4500 zł (operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Kielcach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w Kielce placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Kielcach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki
  Kielce, Warszawska 21
  w cenę zabiegu wliczone są dwie wizyty kontrolne po zabiegu

  od 3900 zł
  do 4500 zł

 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki
  Kielce, Warszawska 21
  w cenę zabiegu wliczone są dwie wizyty kontrolne po zabiegu

  od 3900 zł
  do 4500 zł

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Kielcach - gdzie najlepiej?

Choć przepuklina stanowi defekt kosmetyczny, w istocie jest to poważna przypadłość, z leczeniem której nie wolno zwlekać. Szybko przeprowadzona operacja pozwoli bez większych kłopotów wrócić pacjentowi do pełni sił, przy czym pełna rekonwalescencja może potrwać około trzech miesięcy. W tym czasie należy się oszczędzać i absolutnie nie można dźwigać!

Co to jest przepuklina?

O przepuklinie mówimy, gdy dochodzi do przemieszczenia narządu poza jamę ciała, w jakiej normalnie się on znajduje wskutek pęknięcia lub patologicznego osłabienia struktur mięśniowo-powięziowych. Najczęściej występującym rodzajem tej przypadłości jest przepuklina brzuszna, czyli uwypuklenie otrzewnej i związana z nim zmiana położenia narządów znajdujących się w jamie brzusznej. Przepuklinę brzuszną z reguły operuje się z użyciem siatki, która pozwala na zaopatrzenie rany bez napięcia jej brzegów i zmniejsza ryzyko nawrotu bolesnej przypadłości. Inne rodzaje przepukliny to m.in. przepuklina rozworu przełykowego, przepuklina udowa i przepuklina mosznowa.

Gdzie na operację przepukliny w Kielcach?

W Kielcach przepukliny można pozbyć się np. w Centrum Medycyny Plus Med, które specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii. Do grona tutejszych specjalistów należą m.in. lek. Paweł Bodzenta, lek. Roman Gołąbek, lek. Sybilla Piekarska i lek. Paweł Kundera. Swoim pacjentom mogą oni zaproponować:

 • operację przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki
 • operację przepukliny pępkowej klasycznie
 • operację przepukliny pępkowej z użyciem siatki

W ceny powyższych zabiegów wliczone są dwie wizyty kontrolne po operacji.

Ile kosztuje operacja przepukliny w Kielcach?

Za operację przepukliny pępkowej klasycznie zapłacimy w Kielcach 1500 zł. Droższe są zabiegi z wykorzystaniem siatki - kosztują one 2200 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie przepuklin w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna, Starachowice oraz Busko-Zdrój.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…