Lekarze wykonujący leczenie nadpotliwości w Kielcach

W Kielcach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa leczenie nadpotliwości w Kielcach jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Ewa Piotrowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, w trakcje specjalizacji z dermatologii

w Centrum Medyczne Plus Med

Leczenie nadpotliwości Kielce - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadpotliwości w Kielcach na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 23 zł za stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową natomiast najwyższa cena w Kielcach wynosi do 1600 zł (stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową).

Ile kosztuje leczenie nadpotliwości w Kielcach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadpotliwości w Kielce placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadpotliwości w Kielcach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadpotliwości w innych miastach.

Leczenie nadpotliwości w Kielcach - gdzie najlepiej?

Nadmierna potliwość (nadpotliwość, z łac. hyperhidrosis) to schorzenie, które przez lata traktowano jako kłopotliwą przypadłość, niewymagającą leczenia. Obecnie stosuje się kilka metod leczenia tego problemu. Jedną z takich technik jest iniekcja toksyny botulinowej. Preparat wstrzykuje się w miejsce nadmiernej potliwości za pomocą bardzo cienkiej igły. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Pełne efekty procedury widoczne są po około 14 dniach i utrzymują się przez około 8 miesięcy (rezultaty terapii zależne są od indywidualnych predyspozycji pacjenta).

Leczenie nadmiernej potliwości w Kielcach – gdzie można się na nie udać

Osoby, zmagające się z problem nadmiernej potliwości, w Kielcach pomocy szukać mogą w Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastyczne re vitae. W placówce nadpotliwość leczona jest w niej za pomocą toksyny botulinowej (Botox). W ośrodku stosuje się ją także np. do redukcji poziomych zmarszczek czoła, tzw. kurzych łapek oraz do podniesienia powiek. W Klinice wykonuje się także zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (np. wolumetria policzków, usuwanie zmarszczek) oraz osocza bogatopłytkowego (np. twarz, szyja, dekolt, owłosiona skóry głowy) oraz lipolizę iniekcyjną i laserową oraz mezoterapię skóry.

Zabiegi usuwania nadmiernej potliwości przeprowadza również dr n. med. Tomasz Rostalski, specjalista dermatolog i wenerolog oraz lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Na miejscową nadpotliwość dłoni, stóp i pach stosuje aplikację preparatu toksyny botulinowej. Wykorzystuje ją także do leczenia migreny. Udać się do niego można również na zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (usuwanie zmarszczek, wypełnianie ust), rewitalizację skóry głowy mezoterapią oraz laserową depilację i usuwanie zmian naczyniowych na twarzy i szyi.

Na leczenie nadpotliwości udać się można także do lek. med. Ryszarda Wilka, specjalisty chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej, który do usuwania problemu nadmiernej potliwości wykorzystuje toksynę botulinową. Stosuje ją również do korekcji zmarszczek. Przeprowadza także zabiegi z użyciem np. kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia, osocza bogatopłytkowego oraz nici liftingujących. Jego oferta obejmuje ponadto szeroką gamę procedur laserowych (np. terapia przebarwień, leczenie rumienia, fotoodmładzanie, leczenie trądziku).

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadpotliwości w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna, Starachowice oraz Busko-Zdrój.

Więcej na temat leczenie nadpotliwości

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…