Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Leczenie ginekomastii Kielce - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie ginekomastii w Kielcach na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 1600 zł za chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej natomiast najwyższa cena w Kielcach wynosi do 15000 zł (chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej).

Ile kosztuje leczenie ginekomastii w Kielcach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie ginekomastii w Kielce placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie ginekomastii w Kielcach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie ginekomastii w innych miastach.

Leczenie ginekomastii w Kielcach - gdzie najlepiej?

Z problemem ginekomastii, czyli przerostu tkanki tłuszczowej lub gruczołowej w obrębie męskich piersi, zmagają się mężczyźni w każdym wieku. Na szczęście w chwili obecnej nie brakuje placówek, w których ofercie znajduje się leczenie tego schorzenia. Warunkiem koniecznym do poddania się leczeniu operacyjnemu ginekomastii jest dobry ogólny stan zdrowia oraz prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych.

Leczenie ginekomastii gruczołowej i tłuszczowej w Kielcach – gdzie można się na nie udać

W Kielcach pacjenci, zmagający się z problemem ginekomastii, szukać pomocy mogą w Centrum Medycyny i Estetyki, w którym do leczenia ginekomastii tłuszczowej stosuje się preparat Aqualyx, niszczący komórki tłuszczowe, które transportowane są do wątroby i następnie wydalane z organizmu. Do ośrodka udać się można także na leczenie łysienia (zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, mezoterapia skóry głowy HairCare), oferta obejmuje ponadto leczenie nadmiernej potliwości pach i dłoni toksyną botulinową typu A, redukcję zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego oraz niechirurgiczną korekcję brody, policzków i nosa.

Operację ginekomastii w Starachowicach, które znajdują się około 32 km od Kielc, wykonać może lek. med. Sybilla Piekarska, chirurg plastyczny, która doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Szukać u niej pomocy mogą pacjenci, zmagający się z ginekomastią gruczołową. Udać się do niej można także na plastykę powłok brzusznych. Jej oferta obejmuje ponadto m.in. korekcję odstających uszu, plastykę rozerwanego płatka ucha, lifting chirurgiczny twarzy, korekcję nosa w części chrzęstnej i kostnej oraz plastykę chirurgiczną powiek górnych i dolnych.

W Starachowicach leczenie ginekomastii w swojej ofercie posiada także Centrum Medyczne VISUS, w którym przeprowadzany jest pełen wachlarz procedur z zakresu chirurgii plastycznej. Do placówki udać się można na leczenie ginekomastii gruczołowej (prawdziwej), w ośrodku pacjenci poddać się mogą również plastyce powłok brzusznych. Oferta Centrum obejmuje ponadto plastykę twarzy po podrażnieniu nerwu twarzowego, korekcję nosa w części chrzęstnej i kostnej, wycięcie guza i tkanki podskórnej oraz usunięcie zmiany z plastyką płatową skóry.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie ginekomastii w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna, Starachowice oraz Busko-Zdrój.

Więcej na temat leczenie ginekomastii

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…