Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Kielcach

W Kielcach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Kielcach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Powiększanie piersi Kielce - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Kielcach na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 18000 zł za powiększanie piersi implantami anatomicznymi natomiast najwyższa cena w Kielcach wynosi do 19000 zł (powiększanie piersi implantami anatomicznymi).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Kielcach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w Kielce placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Kielcach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Kielcach - gdzie najlepiej?

Powiększanie piersi jest operacją plastyczną, która za pomocą implantów pozwala na zmianę rozmiaru oraz kształtu biustu. Istnieje wiele rodzajów implantów (m.in. anatomiczne, okrągłe, wypełnione solą fizjologiczną lub żelem silikonowym), których dobór dostosowany jest do indywidualnych potrzeb pacjentki. Zabieg powiększania piersi przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa najczęściej około 120 minut. Po zabiegu pacjentka przez około 7 dni powinna nosić specjalny stanik, który wpływa na ukształtowanie ostatecznego wyglądu piersi. Ostateczny rezultat operacji widoczny jest po upływie koło 3 miesięcy od jej wykonania. Zabieg ten wykonuje lekarz specjalista chirurg plastyczny. Powiększanie piersi jest także możliwe z zastosowaniem mniej inwazyjnych metod, takich jak przeszczep własnego tłuszczu pacjentki czy modelowanie preparatem Aquafilling Bodyline.

Placówki w Kielcach, mające w swojej ofercie operację plastyczną powiększenia piersi

W Starachowicach (ok. 50 km od Kielc) znajduje się Centrum Medyczne Visus, które w swojej ofercie posiada. operację zwiększenia rozmiaru piersi. W placówce można też wykonać inne procedury w obrębie biustu, w tym zabieg podniesienia piersi, zmniejszenia piersi oraz plastykę wciągniętej brodawki sutkowej. Przed wykonaniem zabiegu konieczne jest odbycie konsultacji z lekarzem specjalistą.

Operacyjne powiększanie piersi ma w swojej ofercie także katowicka Ortopedica, gdzie dobór implantów firmy Mentor dokonywany jest przez lekarza specjalistę podczas konsultacji medycznej poprzedzającej zabieg. W placówce można przeprowadzić także inne operacje z zakresu chirurgii biustu, w tym podniesienia piersi (z implantami lub bez), zmniejszenie rozmiaru biustu oraz korekcja ginekomastii jednostronnej i obustronnej u mężczyzn.

Re Vitae Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej także oferuje swoim pacjentkom operację powiększenia piersi. Zabiegi wykonywane są z zastosowaniem implantów okrągłych lub anatomicznych, a w ofercie znajdują się także inne zabiegi, modelujące ciało, w tym operacja plastyczna brzucha oraz liposukcja infradźwiękowa z zastosowaniem nowoczesnego systemu N.I.L. EVAsp. Pozyskany w trakcie takiego zabiegu tłuszcz zachowuje wysokie parametry, dzięki czemu można go wykorzystywać do modelowania ciała.

Pacjenci szukali zabiegu powiększanie piersi w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna, Starachowice oraz Busko-Zdrój.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…