Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Kielcach

W Kielcach posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach.

lek. spec. Roman Sławek

specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii dziecięcej

w Prywatny Gabinet Chirurgiczny dla Dorosłych i Dzieci Lek. Roman Sławek

10 / 10

Leczenie stulejki chirurgiczne Kielce - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 3 placówkach w Kielcach. Najniższa cena wynosi 900 zł w Prywatny Gabinet Chirurgiczny dla Dorosłych i Dzieci Lek. Roman Sławek, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 1033 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Kielcach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w Kielce placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Kielcach - gdzie najlepiej?

Sprzęt medyczny w Prywatny Gabinet Chirurgiczny dla Dorosłych i Dzieci Lek. Roman Sławek Sprzęt medyczny w Prywatny Gabinet Chirurgiczny dla Dorosłych i Dzieci Lek. Roman Sławek

Stulejka (łac. phimosis) to jedno ze schorzeń męskiego przyrodzenia, które może być wrodzone lub nabyte. Stulejka to zwężenie ujścia napletka, która uniemożliwia całkowite lub częściowe zsunięcie się go z żołędzi. Można więc wyróżnić stulejkę pełną - gdy napletek całkowicie nie odsłania żołędzi, oraz stulejkę niepełną. W tej drugiej wyróżniamy jeszcze trzy warianty: gdy możliwe jest tylko częściowe odsłonięcie żołędzi, gdy możliwe jest pełnie odsłonięcie żołędzi, ale tylko bez erekcji, oraz gdy możliwe jest pełnie odsłonięcie żołędzi w czasie erekcji, ale powoduje to ból i nacisk. Operacyjne leczenie stulejki polega na usunięciu części lub całości napletka.

Chirurgiczne leczenie stulejki na terenie Kielc

Kieleckim lekarzem, zajmującym się leczeniem stulejki za pomocą zabiegu chirurgicznego, jest lek. med. Paweł Wrona, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1997 roku) oraz urolog (specjalizacja od 2004 roku), który doświadczenie z przeprowadzania zabiegów na męskich narządach płciowych zdobywał na Oddziale Urologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze. Lekarz ten posiada od 2004 roku tytuł FEBU (certyfikat Fellow of the European Board of Urology) potwierdzający jego wysokie kwalifikacje w zabiegach z zakresu urologii. Oprócz chirurgicznego leczenia stulejki przeprowadza również przezcewkowe usunięcie kamieni z pęcherza moczowego czy operacyjne leczenie kamicy nerkowej.

Kolejnym lekarzem, do którego może udać się pacjent z Kielc i okolic na zabieg stulejki, jest lek. med. Tomasz Leksowski, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1994 roku) oraz urologii (II stopnia od 2000 roku), który w 2000 roku zdał europejski egzamin urologiczny i posiada tytuł FEBU. Doświadczenia z przeprowadzania operacji stulejki oraz innych zabiegów urologicznych nabywał w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze na Oddziale Urologii. Wśród przeprowadzanych przez niego zabiegów, oprócz plastyki napletka w stulejce, można wymienić korektę krótkiego wędzidełka, operację wodniaka jądra i operację torbieli nasiennych a także operację żylaków powrózka nasiennego.

Leczenie stulejki chirurgiczne oferowane jest także przez Przychodnię Urologiczną Uromedyk. Placówka ta proponuje także inne zabiegi i leczenie schorzeń męskiego układu płciowego z zakresu  zaburzeń erekcji, przedwczesnego wytrysku, łagodnego przerostu stercza oraz kamicy moczowej. Ponadto można poddać się tutaj także zabiegowemu leczeniu, innych niż stulejka chorób prącia, czy leczeniu nowotworów układu moczowo-płciowego.

 

Sprzęt medyczny w Prywatny Gabinet Chirurgiczny dla Dorosłych i Dzieci Lek. Roman Sławek Sprzęt medyczny w Prywatny Gabinet Chirurgiczny dla Dorosłych i Dzieci Lek. Roman Sławek

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Kielc, w miejscowościach: Skarżysko-Kamienna, Starachowice oraz Busko-Zdrój.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…