Dental Plaza

8,6 / 10   •   Bardzo dobra   •  103 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Dental Plaza
 • Gabinet zabiegowy Dental Plaza
 • Gabinet zabiegowy Dental Plaza
 • Sprzęt medyczny Dental Plaza
 • Udogodnienia dla pacjentów Dental Plaza
Sopot, ul. Aleja Niepodległości 782 A
 • Konsultacja chirurga stomatologa • 200 zł
 • Konsultacja implantologiczna • 250 zł
 • Konsultacja protetyczna • 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Dental Plaza to mieszcząca się w samym sercu Sopotu klinika stomatologiczna oferująca pełną diagnostykę i opiekę stomatologiczną. Dysponujemy trzema niezależnymi gabinetami, które zapewnią Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa. Stawiamy na dialog z pacjentem – dla każdej osoby opracowujemy indywidualny plan leczenia, szczegółowo omawiamy przebieg zabiegów oraz oczekiwane efekty. Dzięki temu pacjent już od pierwszej wizyty czuje się pewnie, wiedząc, czego może się spodziewać. Wysokiej klasy aparatura diagnostyczna i zabiegowa oraz kwalifikacje naszych stomatologów stanowią gwarancję udanego leczenia.

W codziennej pracy wspiera nas nowoczesny sprzęt diagnostyczny, który pozwala rozpoznać zmiany próchnicze, gdy nie są jeszcze widoczne gołym okiem – DIAGNOcam. Jesteśmy jedyną kliniką w Trójmieście dysponującą tym aparatem. Urządzenie umożliwia precyzyjną diagnostykę obrazową bez promieniowania rentgenowskiego. Wykorzystując światło lasera, przesyła obraz bezpośrednio do kamery. Zapewnia całkowicie bezbolesne, minimalnie inwazyjne leczenie próchnicy w pierwszych stadiach jej rozwoju. Do oferty Dental Plaza należy również radiologia stomatologiczna. Na miejscu wykonujemy zdjęcia RTG punktowe, panoramiczne oraz tomografię komputerową 3D struktur kostnych narządu żucia.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu implantologii stomatologicznej. Tytanowe implanty wszczepiane do kości pełnią funkcję sztucznych korzeni zęba, są filarem, na którym osadzamy koronę protetyczną. Swoją budową są maksymalnie zbliżone do naturalnych zębów. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju zabiegów, dzięki czemu leczenie jest efektywne, bezbolesne i bezpieczne. Implanty są bardzo trwałe – prawidłowo pielęgnowane mogą służyć pacjentowi nawet przez kilkadziesiąt lat.

Ważne miejsce w ofercie Dental Plaza zajmuje protetyka stomatologiczna. Uzupełniamy pojedyncze ubytki przy zastosowaniu koron, korygujemy niedoskonałości koloru, kształtu bądź wielkości zębów przednich przy użyciu licówek, a także wzmacniamy częściowo lub całkowicie złamane zęby przy pomocy wkładów koronowo-korzeniowych. Pacjentom z bardziej rozległymi brakami w uzębieniu proponujemy mosty i protezy. Rodzaj odbudowy protetycznej dobieramy w ścisłej współpracy z pacjentem.

Świadczymy usługi w ramach chirurgii stomatologicznej. Przeprowadzamy zabiegi takie jak usuwanie niepowikłanego zęba oraz złożone operacje w obrębie jamy ustnej: dłutowanie korzenia zęba, dłutowanie zęba zatrzymanego oraz zamknięcie zatoki szczękowej. Podcinamy laserowo wędzidełko języka i wargi.

Mamy duże doświadczenie w leczeniu schorzeń miazgi zębowej. Przeprowadzamy leczenie endodontyczne (kanałowe) nawet w najtrudniejszych przypadkach klinicznych, nierzadko ratując zęby przed ekstrakcją. Leczymy zęby o wyjątkowo cienkich lub zakrzywionych kanałach. Wyposażyliśmy klinikę w nowoczesny sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie efektywnych zabiegów. Oferujemy również reendodoncję – powtórne leczenie kanałowe zęba.

Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Skupiamy się w ich trakcie nie tylko na funkcjonalności zębów, ale także na estetyce uśmiechu. Bardzo ważne jest dla nas, aby pacjenci czuli się pewnie, akceptowali swój wygląd i nie wstydzili się uśmiechać. Proponujemy Państwu wybielanie zębów metodą nakładkową oraz zabiegi wybielające z użyciem specjalnej lampy (wybielanie gabinetowe). Wybielamy także zęby martwe.

Do oferty należy stomatologia zachowawcza. Stosujemy wysokiej jakości trwałe wypełnienia, które pozwolą cieszyć się zdrowym i estetycznie wyglądającym uzębieniem przez długi czas. W przypadku wczesnych zmian próchniczych proponujemy Państwu małoinwazyjne leczenie zębów metodą infiltracji, bez konieczności opracowywania ubytku. Leczymy także nadwrażliwość zębów.

Oferujemy usługi z zakresu stomatologii dziecięcej (pedodoncji), w tym leczenie próchnicy bez borowania. Nasi specjaliści z łatwością nawiązują kontakt z małymi pacjentami, cechuje ich świetne podejście do dzieci. Stawiamy na profilaktykę zdrowotną u najmłodszych, od wczesnych lat kształtując w nich prawidłowe nawyki żywieniowe i higieniczne. Wypełniamy ubytki w zębach mlecznych. Do oferty należy również leczenie kanałowe zębów mlecznych oraz ekstrakcje zęba mlecznego. Przeprowadzamy zabiegi profilaktyczne – impregnację i lapisowanie.

Zdrowy, piękny uśmiech idzie w parze z promienną twarzą, dlatego dbamy nie tylko o uzębienie naszych pacjentów, ale także o ich młody wygląd. Wprowadziliśmy do oferty zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Przy pomocy preparatów na bazie kwasu hialuronowego wypełniamy zmarszczki i bruzdy oraz poprawiamy kształt twarzy. Wypełniacze stosujemy także w celu wymodelowania i powiększenia ust.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • DIAGNOcam – nieoceniony w nowoczesnej diagnostyce stomatologicznej sprzęt, który umożliwia wykrycie wczesnych zmian próchniczych bez konieczności stosowania promieniowania rentgenowskiego. To nowa jakość we współczesnej stomatologii, wykorzystująca światło lasera.

 • Aparat RTG – wysokiej klasy aparat rentgenowski do wykonywania zdjęć punktowych, panoramicznych oraz do tomografii komputerowej 3D.

 • Aparatura do zabiegów endodontycznych – dysponujemy szeregiem nowoczesnych urządzeń wspomagających leczenie kanałowe. Posiadamy m.in. mikroskop stomatologiczny, który umożliwia opracowanie nawet najbardziej zakrzywionych i najcieńszych kanałów.


Udogodnienia dla pacjentów

 • Indywidualny plan leczenia – przed przystąpieniem do leczenia lekarz prowadzący omawia z pacjentem plan leczenia, modyfikując go w odniesieniu do potrzeb i oczekiwań danej osoby.

 • Kosztorys leczenia – jeszcze przed zabiegiem mają Państwo pełną wiedzę o całkowitym koszcie leczenia.

 • Atesty i certyfikaty – wszystkie użytkowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne atesty i certyfikaty.

 • Gabinety przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – Dental Plaza to placówka pozbawiona barier architektonicznych, dzięki czemu osoby niepełnosprawne mogą swobodnie przemieszczać się po jej terenie.

 • Trzy komfortowe, przestronne gabinety – do dyspozycji pacjentów oddaliśmy trzy odrębne, doskonale wyposażone gabinety.

 • Leczenie na raty – należność za zabiegi przeprowadzane w naszych gabinetach można opłacić w ratach.

 • Lokalizacja – Dental Plaza znajduje się w Sopocie, w niewielkiej odległości od plaży i mola. Przyjezdni pacjenci często łączą leczenie w Dental Plaza z wypoczynkiem w nadmorskim kurorcie.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Dental Plaza w Sopocie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurga stomatologa
  200
  Konsultacja implantologiczna
  250
  Konsultacja protetyczna
  200
  Konsultacja stomatologiczna
  Przegląd jamy ustnej z założeniem dokumentacji medycznej - 100 zł
  Przegląd jamy ustnej z opracowaniem pełnego planu leczenia - 150 zł
  Konsultacja z poradą - 200 zł
  100
 • Stomatologia

 • Chirurgia szczękowo - twarzowa

 • Medycyna dziecięca

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Dental Plaza została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 8,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 103 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

8,6
/ 10
Bardzo dobra
103 ocen z 2 źródeł
4,3 / 5
(57 ocen placówki na Google.pl)
4,3 / 5
(46 ocen placówki na Facebook.pl)

Zespół

To, co nas łączy, to pasja i powołanie. Stomatologia była wyborem wynikającym z naturalnych predyspozycji i zainteresowań. Miarą naszych umiejętności jest liczba pacjentów zadowolonych z efektów leczenia. Każdy członek zespołu zajmuje się inną dziedziną stomatologii, co pozwala nam wspierać się w trakcie zabiegów, wymieniać wiedzą i konsultować złożone przypadki. Sukcesywnie doskonalimy umiejętności i podnosimy kwalifikacje poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych organizowanych w kraju i za granicą.

Pracę stomatologów Dental Plaza wspierają higienistki stomatologiczne, które asystują przy zabiegach i skupiają się na zapewnieniu pacjentom komfortu i bezpieczeństwa.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Dental Plaza
ul. Aleja Niepodległości 782 A
81-838 Sopot

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:00-19:00
wtorek
9:00-19:00
środa
9:00-19:00
czwartek
9:00-19:00
piątek
9:00-19:00
sobota
9:00-14:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Klinika Dental Plaza znajduje się przy Alei Niepodległości – głównej ulicy w Sopocie, drodze dojazdowej z Gdańska i Gdyni. Od dworca PKP i stacji SKM dzieli nas odległość 400 m, pieszo dotrą Państwo do placówki w ciągu kilku minut.

Bezpłatny parking dla pacjentów znajduje się z tyłu budynku. Aby z niego skorzystać, należy wjechać od ulicy Podjazd.


Najczęstsze pytania o placówkę Dental Plaza

 • Jak oceniana jest placówka Dental Plaza?

  Placówka Dental Plaza została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 103 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Dental Plaza w Sopocie?

  Placówka Dental Plaza z Sopotu posiada w cenniku usług 127 pozycji, m.in z zakresu: stomatologia , chirurgia szczękowo - twarzowa , diagnostyka i badania , konsultacje oraz medycyna dziecięca - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Dental Plaza?

  Dental Plaza znajduje się w Sopocie - ul. Aleja Niepodległości 782 A. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 58 585 56 94

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Dental Plaza?

  Placówka Dental Plaza z Sopotu otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-19:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 09:00 do 14:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…