Skleroterapia żylaków Sopot

Skleroterapia to skuteczna metoda leczenia żylaków nóg. Bezbolesny i praktycznie nieinwazyjny zabieg, możesz wykonać w jednej z 7 sopockich klinik. Umów się na konsultację, a specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiedniego rodzaju skleroterapii.

Leczenie żylaków nóg

W świadomości pacjentów żylaki często funkcjonują jedynie jako defekt estetyczny. W rzeczywistości jest to znacznie poważniejszy problem. Nadmiernie poszerzone i zdeformowane żyły są objawem nieprawidłowego krążenia krwi, co powinno skłonić chorego do konsultacji z lekarzem.

Inne placówki w pobliżu Sopotu

Lekarze wykonujący skleroterapia żylaków w Sopocie

W Sopocie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa skleroterapia żylaków w Sopocie jest najczęściej wykonywana przez chirurga naczyniowego.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
dr n. med. Włodzimierz Piankowski

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

8,7 / 10

Skleroterapia żylaków Sopot - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą skleroterapia żylaków w Sopocie na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 400 zł za mikroskleroterapia pajączków nóg natomiast najwyższa cena w Sopocie wynosi do 2500 zł (skleroterapia piankowa).

Ile kosztuje skleroterapia żylaków w Sopocie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi skleroterapia żylaków w Sopot placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen skleroterapia żylaków w Sopocie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny skleroterapia żylaków w innych miastach.

Skleroterapia żylaków w Sopocie - gdzie najlepiej?

Skleroterapia to małoinwazyjny zabieg polegający na wstrzyknięciu do światła żyły specjalnego preparatu celem miejscowego uszkodzenia śródbłonka. Iniekcja leku wywołuje zwłóknienie, a następnie zamknięcie żylaka. Wskazaniem do zabiegu są zmiany żylakowate o średnicy od kilku do kilkunastu milimetrów, jak również tzw. teleangiektazje, inaczej pajączki naczyniowe.

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Skleroterapia naczyń żylnych – Sopot

W Sopocie leczenie naczyń żylnych skleroterapią oferuje Centrum Dermatologiczno-Alergologiczne „DERM-AL" Sp. z o.o., zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej 116/5. Do kadry lekarzy placówki należy m.in. specjalista chirurg ogólny, lek. Elżbieta Bednarczyk. Na co dzień doktor zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu chirurgii dermatologicznej oraz leczeniem żylaków i pajączków żylnych.

Skleroterapia żył w Trójmieście

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Pacjenci, którzy woleliby poddać się tej metodzie w Gdańsku lub Gdyni, z łatwością znajdą odpowiadającą ich potrzebom klinikę. W Gdańsku skleroterapię naczyń żylnych oferuje m.in. Lifemedica, centrum medyczne mieszczące się w sąsiedztwie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Do jego zespołu należy kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalności, w tym chirurgii naczyniowej. W centrum działa poradnia chirurgii naczyniowej, gdzie poza skleroterapią pacjenci mogą przejść leczenie z użyciem laserów (EVLT) i jeszcze w tym samym dniu opuścić placówkę. Konsultacje i zabiegi wykonuje m.in. lek. Przemysław Konczalski, specjalista chirurgii ogólnej.

Kolejną kliniką oferującą leczenie tą metodą jest gdańskie centrum zdrowia Swissmed (zlokalizowane przy ul. Wileńskiej 44). Osoby chcące poddać się zabiegowi muszą wcześniej umówić się na konsultację z chirurgiem naczyniowym.

Zabiegi skleroterapii naczyń żylnych kończyn dolnych w Gdańsku przeprowadza także klinika Piękno i Medycyna Dr Pernak oraz Poradnia Flebologiczna dr Joanna Borecka-Sobczak, prowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę flebologii. Placówka zapewnia kompleksową diagnostykę i leczenie, począwszy od skleroterapii pod kontrolą USG, przez terapię z użyciem fal radiowych i laserów (EVLT), a skończywszy na leczeniu operacyjnym żylaków. Do poradni mogą też zgłaszać się osoby z przewlekłą niewydolnością żylną, zakrzepicą żył powierzchownych oraz żył głębokich.

Skleroterapię w Gdyni oferuje m.in. klinika Care Medica, zlokalizowana w obrębie TRITUM Business Park (Nowe Orłowo). To interdyscyplinarna klinika medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu skleroterapia żylaków w pobliżu Sopotu, w miejscowościach: Gdynia, Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat skleroterapia żylaków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…