Twoja Klinika

9,3 / 10   •   Znakomita   •  85 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Twoja Klinika
 • Recepcja, poczekalnia Twoja Klinika
 • Wygląd zewnętrzny Twoja Klinika
 • Gabinet zabiegowy Twoja Klinika
 • Gabinet zabiegowy Twoja Klinika
 • Wnętrza, wystrój Twoja Klinika
 • Gabinet zabiegowy Twoja Klinika
 • Gabinet konsultacyjny Twoja Klinika
 • Gabinet zabiegowy Twoja Klinika
 • Wyposażenie Twoja Klinika
 • Wygląd zewnętrzny Twoja Klinika
 • Wygląd zewnętrzny Twoja Klinika
Białystok, ul. Młynowa 38 lok. 4/2
 • Konsultacja chirurgiczna • 200 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 150 zł
 • Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Twoja Klinika to nowoczesny ośrodek na Podlasiu oferujący pacjentom usługi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, a także specjalistyczne konsultacje lekarskie. Wiemy, jak w oparciu o nowoczesne technologie pomóc pacjentom w przywróceniu atrakcyjnego wyglądu, odmłodzeniu oraz rewitalizacji skóry i całego ciała, łącznie z miejscami intymnymi.

Jako jedyni na Podlasiu posiadamy nowoczesną aparaturę medyczną, na którą składa się System Dermalux Tri-Waves, dzięki którym możemy zaoferować pacjentom innowacyjną fototerapię światłem ledowym, mającą szerokie zastosowanie w zabiegach dermatologicznych i estetycznych, a także laser Fotona QX MAX, osiągający najwyższą na rynku moc impulsu w trybie Q-Switch i dający możliwość przeprowadzenia szeregu zabiegów dermatologii i medycyny estetycznej. Posiadamy również najnowszej generacji laser C02- Fotona Pentagon Grand.

W celu dogłębnej rewitalizacji skóry, jej odmłodzenia i wygładzenia zmarszczek przeprowadzamy zabieg laserowego frakcjonowania 3D. Procedura polega na wytworzeniu mikrouszkodzeń głęboko w skórze, a powstałe podrażnienia stymulują fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Rezultatem zabiegu jest radykalne wygładzenie i ujędrnienie skóry dojrzałej. Twoja Klinika, jako jedyna placówka w Polsce, posiada końcówkę do tego typu lasera umożliwiającą wykonywanie zabiegów frakcyjnych metodą nieablacyjną. Oznacza to, że pacjent po zabiegu nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, tak jak w przypadku zabiegów ablacyjnych.

W ramach zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera Fotona QX MAX pacjenci mają możliwość usunięcia tatuażu (włącznie z kolorowym) lub makijażu permanentnego w sposób bezpieczny, bezbolesny i-, co najważniejsze, bez blizn. Dotychczasowe usuwanie tatuaży odbywało się na drodze chirurgicznej. Wykorzystanie mocy lasera Fotona QX MAX sprawia, iż jego wiązka działa precyzyjnie na miejsce, w które wprowadzono barwnik, nie uszkadzając skóry wokół. Do pełnego usunięcia tatuażu niezbędnych jest kilka sesji – w zależności od jego wielkości oraz koloru. Wykorzystanie wiązki laserowej Q-switch pozwala także na szybkie, bezpieczne i bezbolesne usuwanie przebarwień i zmian pigmentacyjnych wywołanych nadmierną ekspozycją na słońce czy terapią hormonalną. Światło lasera jest pochłaniane przez barwnik (melaninę), a gdy osiągnie on wystarczająco wysoką temperaturę, ulega zniszczeniu. Początkowo zmiany przybierają ciemniejszy, szarawy odcień, by w ciągu około 2 tygodni złuszczyć się i całkowicie zniknąć. Tuż po zabiegu można nałożyć makijaż, aby zakryć zaciemnione miejsce i od razu wrócić do codziennych zajęć. W ten sam sposób można stosować laser w terapii leczenia trądziku. Wiązka lasera ma działanie przeciwbakteryjnie i przeciwzapalne, ogranicza produkcję sebum oraz niszczy bakterie wywołujące zmiany trądzikowe. Dodatkową zaletą zabiegu jest poprawa jędrności skóry i jej widoczne wygładzenie oraz obkurczenie porów.

W Twojej Klinice wykonujemy także zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, rewitalizujące skórę, poprawiające jej gęstość, koloryt i napięcie. Są stosowane również w leczeniu blizn potrądzikowych i łysienia. Zabiegi z osoczem są uznawane na jedne z najbezpieczniejszych procedur medycyny estetycznej ze względu na całkowitą biokompatybilność wykorzystanego materiału (powstałego na bazie krwi pacjenta) oraz brak ryzyka w postaci reakcji alergicznej.

Twoja Klinika, jako jedyna tego typu placówka na Podlasiu, oferuje pacjentom fototerapię światłem przy użyciu lamp ledowych Tri-Waves. System Dermalux jest bezpieczny, bezinwazyjny i stosowany z powodzeniem zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Lampy Tri-Wave są wykorzystywane m.in. w celu odmłodzenia i rewitalizacji skóry, likwidacji blizn, cellulitu i przebarwień oraz w leczeniu wszystkich odmian trądziku, łuszczycy, bielactwa, oparzeń czy wypadania włosów. Dzięki wykorzystaniu ich właściwości w łagodzeniu stanów zapalnych przyspieszenia gojenia się ran i podrażnień. Są stosowane pomocniczo także u dzieci w leczeniu atopowego zapalenia skóry (AZS). Światło ledowe jest bezpieczne dla maluchów, łagodzi świąd i zmniejsza częstotliwość stosowania kremów i emolientów. Ich regularne stosowanie powodują spadek infekcji bakteryjnych i widoczną poprawę wyglądu skóry dziecka. Fototerpię stosuje się także w celu szybszej regeneracji i łagodzenia bólu po wszystkich zabiegach dermatologii i medycyny estetycznej. Efekty działania Lampy są widoczne już po pierwszej sesji, a z dobrodziejstw jej światła można korzystać bezpiecznie cały rok.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentek, Twoja Klinika oferuje laserowe zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, wykonywane przy użyciu lasera frakcyjnego Pentagon Grand CO2. Dzięki niemu mamy możliwość w sposób nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny poprawić elastyczność pochwy i pobudzić włókna kolagenowe, które poprawiają napięcie i elastyczność ścianek pochwy. Przekłada się to na zwiększenie satysfakcji z życia intymnego kobiet. W ten sam sposób można również pomóc pacjentkom cierpiącym z powodu wysiłkowego nietrzymania moczu. Problem dotyka wielu kobiet po porodach oraz pań, u których z wiekiem naturalnie zmniejsza się produkcja kolagenu. Poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu w powięzi łonowo-cewkowej wiązka lasera przyczynia się do realnej i odczuwalnej poprawy warunków prawidłowego trzymania moczu.

Laser frakcyjny ma także szerokie zastosowanie w innych zabiegach medycyny estetycznej, w tym podczas usuwania znamion skórnych (brodawek, naczyniaków, włókniaków), rozstępów oraz w zabiegach fotoodmładzania skóry. Twoja Klinika wykonuje również resurfacing skóry przy pomocy lasera CO2. Zabieg polega na równomiernym i kontrolowanym uszkodzeniu powierzchni skóry, która zostaje w ten sposób pobudzona do wzmożonej regeneracji. Proces postępuje bardzo szybko, a co najważniejsze, w trakcie regeneracji nie powstają blizny ani strupki. Zabiegowi można poddać skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Ofertę Twojej Kliniki uzupełnia szereg innych zabiegów o silnych właściwościach odmładzających, odświeżających i wygładzających np. zabieg Skinboosters, wywołujący głębokie i długotrwałe nawilżenie wysuszonej skóry twarzy i dłoni. Odzyskanie młodego i wypoczętego wyglądu gwarantują także nici liftingujące Aptos, które cechuje natychmiastowy rezultat i brak okresu rekonwalescencji. Nici można stosować razem z iniekcjami z kwasu hialuronowego bądź toksyny botulinowej.

Pomagamy osobom cierpiącym z powodu zwyrodnień stawów. Wykonujemy dostawowe iniekcje kwasu hialuronowego – metoda leczenia pozwala na wzrost lepkości i elastyczności płynu stawowego, a także na zwiększenie poślizgu chrząstki stawowej, dzięki czemu udaje się zahamować rozwój choroby, wyeliminować lub opóźnić w czasie konieczność zastosowania leczenia zabiegowego. Efektem zabiegów jest niemal natychmiastowa likwidacja dolegliwości bólowych i znaczna poprawa ruchomości stawu.

Wykorzystujemy możliwości, jakie we współczesnej medycynie stwarzają komórki macierzyste. Do naszej oferty wprowadziliśmy zabiegi Lipogems, polegające na przeszczepie tkanki tłuszczowej wzbogaconej o komórki macierzyste w zmienione chorobowo miejsca. Stosujemy terapię Lipogems w leczeniu trudno gojących się ran, oparzeń oraz zmian zwyrodnieniowych stawów. Ponadto metoda pozwala na rekonstrukcję tkanek kostnych i chrzęstnych oraz znajduje zastosowanie w leczeniu degeneracji krążków międzykręgowych. Może być wykorzystywana również w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.

Nowością w naszej ofercie są zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w ortopedii i medycynie sportowej. Osocze bogatopłytkowe pozyskiwane jest z krwi pacjenta, a jego działanie polega na polega na pobudzeniu chorej tkanki do procesu regeneracyjnego. W ten sposób leczymy m.in. zapalenia kości, stawów i ścięgien, zmiany chorobowe chrząstki stawowej oraz urazy łąkotki i wiązadeł. Osocze bogatopłytkowe przyspiesza regenerację po zerwaniu mięśni i urazach stóp.

Wykonujemy korekcje odstających uszu. Operacje przeprowadza doświadczony chirurg plastyk, który wykazuje się nie tylko rozległą wiedzą, ale też rozbudowanym zmysłem estetycznym i dokłada wszelkich starań, aby „nowe” uszy w pełni odpowiadały wyobrażeniom pacjentów. Zabiegowi poddają się przede wszystkim osoby cierpiące z powodu kompleksów bądź żartów otoczenia na temat odstających uszu. Korekcja uszu jest prostym zabiegiem, trwa ok. 1,5 godziny, polega na nacięcie tylnej powierzchni ucha i odseparowaniu skóry w celu odsłonięcia chrząstki. Następnie chrząstkę modeluje się i odgina w kierunku kości czaszki. Ostatnim etapem zabiegu jest założenie szwów, które mają za zadanie utrzymać nowy kształt ucha. Operację wykonuje się u dorosłych oraz u dzieci powyżej 6. roku życia.

Oferujemy zabiegi małej plastyki brzucha. Z oferty korzystają kobiety i mężczyźni borykający się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i zwiotczałej skóry w obrębie fałdu brzusznego. Zabieg polega na usunięciu fałdu skórno-tłuszczowego brzucha i może być połączony z liposukcją. Operację przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym, a wszystkie szczegóły są ustalane indywidualnie z pacjentem w czasie konsultacji przedzabiegowych.

Wykonujemy blepharoplastykę, czyli plastykę powiek (górnych i dolnych). Wskazaniem do zabiegu jest nadmiar zwiotczałej skóry na powiece górnej, widoczne przez skórę przepukliny tłuszczowe, wynikające z osłabienia struktury powiek oraz brak elastyczności skóry. Plastykę powiek wykonuje się nie tylko ze względów estetycznych. Czasem opadające powieki utrudniają widzenie – wówczas mówimy o wskazaniach zdrowotnych. To prosty zabieg, którego efekty spektakularnie odmładzają spojrzenie.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Nowością w naszej ofercie jest modelowanie warg sromowych kwasem hialuronowym. Wskazaniem do zabiegu jest: spadek libido, suchość pochwy, a także nawracające infekcje intymne, otarcia i podrażnienia. Kwas hialuronowy wpływa na poziom nawilżenia warg sromowych oraz stymuluje produkcję kolagenu, co zapewnia efekt odmłodzenia. Po zabiegu wargi sromowe są odpowiednio wymodelowane i uwypuklone, co zapobiega częstym infekcjom i pozwala czerpać zwiększoną przyjemność ze współżycia.

Wykonujemy zabiegi laserowego obkurczania warg sromowych mniejszych. Procedura jest polecana kobietom odczuwającym dyskomfort podczas współżycia, a także cierpiącym z powodu nawracających infekcji układu moczowo-płciowego i częstych podrażnień.

Oferta Twojej Kliniki obejmuje również drobne zabiegi chirurgiczne, w tym usuwanie zmian skórnych, leczenie wrastających paznokci, jak również usuwanie naczyniaków.

Twoja Klinika oferuje pacjentom specjalistyczne konsultacje lekarzy: dermatologa, pediatrów, endokrynologa i chirurga.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej placówki.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Twoja Klinika to nowoczesna placówka posiadająca w swoim wyposażeniu wysokiej klasy sprzęt,  taki jak m.in.:

 • Laser Fotona QX MAX – wielofunkcyjny laser o czterech długościach fal i najpotężniejszej na rynku mocy impulsu w trybie Q-Switch. Jest wykorzystywany do usuwania tatuaży i przebarwień, frakcjonowania czy leczenia trądziku.
 • Laser frakcyjny Pentagon Grand CO2 – urządzenie, które cechuje wysoka jakość i bezpieczeństwo. Jest połączeniem lasera frakcyjnego i chirurgicznego, wykorzystywanym w zabiegach z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej.
 • System lamp ledowych Dermalux Tri-Waves – innowacyjny system do fototerapii wykorzystujący ledowe diody generujące długości fal światła czerwonego, niebieskiego i bliskiej podczerwieni (NIR) z zachowaniem pożądanej mocy i bezpieczeństwa. Fototerapia z wykorzystaniem lamp Tri-Waves ma szerokie zastosowanie w dermatologii oraz medycynie estetycznej.

Udogodnienia dla pacjentów

Podlaska klinika powstała z myślą o wymagających pacjentach. Posiada szereg udogodnień, które sprawią, że będą się Państwo czuli w niej bezpiecznie i pewnie. Zapewniamy, między innymi:

 • Indywidualne podejście – każdy pacjent otrzymuje indywidualny plan leczenia wraz z protokołami zabiegowymi sporządzonymi przez naszych specjalistów z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań leczonej osoby.
 • Fachową kadręnasz personel posiada kwalifikacje oraz doświadczenie niezbędne w trakcie wykonywanych zabiegów. Ponadto specjaliści z Twojej Kliniki prowadzą szkolenia dla innych lekarzy w zakresie wykonywanych w ośrodku procedur medycznych.
 • Przestronne wnętrza – ośrodek posiada przestronne, nowoczesne wnętrza urządzone z myślą o maksymalnym komforcie naszych pacjentów oraz lekarzy.
 • Dogodne formy płatności – oferujemy naszym pacjentom możliwość płatności kartą albo rozłożenia jej na dogodne raty.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Twoja Klinika w Białymstoku.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  koszt odliczany od ceny zabiegu
  200
  Konsultacja dermatologiczna
  150 zł - konsultacja profesorska z zakresu dermatologii i medycyny esetycznej
  150
  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej
  150
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  koszt odliczany od ceny zabiegu
  100
  Konsultacja okulistyczna
  150
  Konsultacja onkologiczna
  150
 • Stomatologia

 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Okulistyka

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Twoja Klinika została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 85 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,3
/ 10
Znakomita
85 ocen z 3 źródeł
4,7 / 5  (17 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(12)
(12)
Bardzo dobra:
(5)
(5)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,4 / 5  (29 ocen placówki na Google.pl)
4,8 / 5  (39 ocen placówki na Facebook.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Twoja Klinika to nowoczesne i unikatowe miejsce na mapie Podlasia. Oferta placówki uwzględnia najnowocześniejsze światowe trendy w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej, endokrynologii i pediatrii. Usługi dedykowane są kobietom, mężczyznom oraz dzieciom. Placówka oferuje pomoc w zwalczaniu oznak starzenia się skóry, a także w leczeniu dokuczliwych schorzeń, takich jak: przebarwienia, łuszczyca czy bielactwo. Oferta obejmuje również usuwanie tatuaży, nawet tych kolorowych. Można skorzystać również z szerokiej gamy zabiegów laseroterapii oraz terapii światłem LED. Dbając o zdrowie najmłodszych klinika oferuje porady medyczne w zakresie gastroenterologii, nefrologii, hematologii, neurologii (w szczególności neurorozwojowe podstawy prawidłowego rozwoju dziecka w okresie wczesnodziecięcym oraz zaburzenia psychoruchowe u dzieci) oraz pediatrii. Ostatnio umawiałem najwięcej wizyt do Pana dr Tomasza Konończuka. Klienci nie mogą się go nachwalić. Zgodnie z tym co mówią, doktor jest profesjonalistą w swoim fachu, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania oraz rzetelnie informuje, jaki efekt jest w stanie osiągnąć, zależy mu na pacjencie oraz jego zadowoleniu, co można stwierdzić po oferowaniu darmowej wizyty kontrolnej. Informuje również o przeciwwskazaniach do zabiegu. Poza tym jest przesympatyczną osobą, dzięki czemu można ze spokojem poddać się zabiegowi, bez zbędnego stresu. Sam zabieg przebiega w przyjaznej atmosferze. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania." - Jerzy L. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(17 opinie)

E
8 października 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Twoja Klinika, Białystok
Bardzo miły personel, profesjonalna pomoc, polecam
Ocena specjalisty:
lek. Ewa Godlewska, Okulista
Bardzo miła p. dr. ewa godlewska, wszystko co chcialam wiedzieć cierpliwie mi wytłumaczyła, wyszlam bardzo zadowolona. nic na siłę, decyzję podejmę sama, zero namawiania
Przydatna opinia?
(0)
(0)

B
8 września 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Super klinika
Twoja Klinika, Białystok
Bardzo miła atmosfera. pełen komfort.
Wszystko było ok
Ocena specjalisty
lek. Tomasz Konończuk, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Duża wiedza. pełen profesjonalizm. wyczerpujące odpowiedzi na wiele pytań
Ocena leczenia:
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej, lipiec 2017
Nic nie bolało. efekt mógłby być lepszy ale mam wyrzut do siebie że mało ćwiczyłam
Przydatna opinia?
(0)
(0)

E
12 października 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Opinia o wizycie w mojej klinice
Twoja Klinika, Białystok
Piękny obiekt. miła obsługa
Podczas zabiegu brakowało mi w tle muzyki relaksującej. mimo,nczułamczcz
Ocena specjalisty:
lek. Ewa Godlewska, Okulista
Pani ewa godlewska, lekarz okulista wprowadziła mnie w temat. mówiła też o komplikacjach jakie mogą, ale nie muszą wystąpić.
Ocena leczenia:
Operacje plastyczne powiek, wrzesień 2021
Zabieg trwał ponad godzinę. bólu nie czułam.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

A
24 sierpnia 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Bardzo dobra
Twoja Klinika, Białystok
Bardzo miły personel
Ocena leczenia:
Konsultacja okulistyczna, sierpień 2021
Bardzo miło i konkretnie
Przydatna opinia?
(0)
(0)

J
17 lipca 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Jestem bardzo zadowolona.
Twoja Klinika, Białystok
Podejście do pacjenta.
Ocena specjalisty:
lek. Hend Malla, Chirurg ogólny
Jestem bardzo zadowolona. jest to świetna lekarka. nie owija w bawełnę. jasno wyraża opinię. dobrze instruuje w postępowaniu pooperacyjnym.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

A
11 czerwca 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w klinice i z zabiegu.
Twoja Klinika, Białystok
Troska o pacjenta.
Ocena specjalisty:
lek. Ewa Godlewska, Okulista
Pełny profesjonalizm, troskliwość i sympatia.
Ocena leczenia:
Plastyka chirurgiczna powiek górnych, maj 2020
Zabieg bezproblemowy, szybkie gojenie i bardzo dobry efekt końcowy.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

D
28 maja 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Poleca twoja klinikę
Twoja Klinika, Białystok
Bardzo profesjonalna i miła obsługa,
Ocena specjalisty:
lek. Hend Malla, Chirurg ogólny
Miła, kompetentna osoba, świetne podejście do pacjenta, polecam.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
22 lutego 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Wszystko przebiegło sprawnie
Twoja Klinika, Białystok
Ocena specjalisty:
lek. Hend Malla, Chirurg ogólny
Ocena leczenia:
Korekcja odstających uszu, listopad 2019
Przydatna opinia?
(0)
(0)

D
11 lutego 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Twoja Klinika, Białystok
Miła i życzliwa atmosfera.
Ocena specjalisty:
lek. Ewa Godlewska, Okulista
Profesjonalne podejście. rzeczowe omówienie zabiegu i pielęgnacji po zabiegu.
Ocena leczenia:
Plastyka chirurgiczna powiek górnych, styczeń 2020
Jestem zadowolona.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

L
24 maja 2019

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Labioplastyka
Twoja Klinika, Białystok
Sympatyczna i profesjonalna obsługa.
Ocena specjalisty:
dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk, Lekarz
Pani doktor to profesjonalna i bardzo sympatyczna osoba. chętnie służy pomocą. serdecznie polecam.
Ocena leczenia:
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych, maj 2019
Efekt niesamowity, szczerze polecam.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Specjaliści pracujący w Twojej Klinice to grupa doświadczonych lekarzy, który posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie praktyczne. W trosce o dobro pacjentów stale doskonalą swoje umiejętności i uczestniczą w profesjonalnych kursach oraz szkoleniach.

Dr n. med. Elwira Matuszewska specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nowotworów, między innymi płuc, przewodu pokarmowego oraz pęcherza moczowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu raka piersi, prostaty, a także skóry. więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

lek. Hend Malla

chirurg ogólny

9,7 / 10

Lek. Hend Malla oferuje w Twojej Klinice pacjentom zabiegi z zakresu tzw. małej chirurgii. Wykonuje m. in. ambulatoryjne zabiegi wycięcia zmian skórnych, usunięcia kaszaków, korekcji blizn i wiele innych. Doktor Malla posiada duże doświadczenie w prze... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

lek. Paweł Kozłowski

lekarz chorób zakaźnych

Lek. med. Paweł Kozłowski udziela porad i konsultacji pacjentom wymagającym pomocy specjalisty z zakresu chorób zakaźnych, chorób wątroby. Doktor Kozłowski kwalifikuje i wykonuje szczepienia dla osób podróżujących do rejonów odmiennych klimatycznie o ... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

lek. Ewa Godlewska

okulista

8,9 / 10

Lek. med. Ewa Godlewska udziela porad i konsultacji pacjentom ze schorzeniami narządu wzroku o różnej etiologii. W swojej codziennej praktyce okulistycznej wykonuje m.in. zabiegi plastyki powiek górnych oraz plastyki nieprawidłowego ustawienia powiek ... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

Lek. med. Małgorzata Sutuła udziela porad i konsultacji w zakresie pediatrii. W obszarze jej zainteresowań medycznych znajdują się: hematologia, gastroenterologia i neurologia, ze szczególnym uwzględnieniem neurorozwojowych podstaw prawidłowego rozwoj... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

Dr n. med. Renata Roszkowska udziela porad i konsultacji w zakresie pediatrii, gastroenterologii i nefrologii dziecięcej. Zajmuje się leczeniem zakażeń i kamicy układu moczowego, bólów brzucha i objawów dyseptycznych oraz motoryki przewodu pokarmowego... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

W centrum zainteresowań medycznych dr n. med. Agnieszki Kuczyńskiej znajduje się medycyna rozrodu. Doktor udziela specjalistycznych porad i konsultacji w tym zakresie. Zajmuje się także zagadnieniami z zakresu ginekologii estetycznej, w tym głównie pr... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

lek. Tomasz Konończuk

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

0,0 / 10

Lek. med. Tomasz Konończuk specjalizuje się w medycynie estetycznej. Przedmiotem jego szczególnych zainteresowań zawodowych są zabiegi z zastosowaniem preparatów na bazie toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego. Jego gabinet... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer


Dr n. med. Maria Sołdatow oferuje pomoc i konsultacje w zakresie chirurgii ogólnej oraz medycyny estetycznej. Przeprowadza zabiegi lipotransferu z wykorzystaniem tkanki tłuszczowej pacjenta oraz zabiegi medycyny estetycznej z użyciem nici liftingujący... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

Dr n. med. Agnieszka Mikucka-Niczyporuk zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadza procedurę rewitalizacji miejsc intymnych przy użyciu lasera CO2 oraz iniekcji z kwasu hialuronowego, a także wykonuje zabiegi las... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

Lek. med. Paulina Kiluk udziela porad i konsultacji w zakresie chorób skóry. Specjalizuje się w leczeniu łuszczycy z wykorzystaniem właściwości lamp ledowych. Ponadto specjalizuje się w leczeniu trądziku (zwykłego i różowatego), łojotokowego zapalenia... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

dr n. med. Marek Niczyporuk

dermatolog, wenerolog

Dr n. med. Marek Niczyporuk specjalizuje się w dermatologii i zabiegach medycyny estetycznej. Udziela porad i konsultacji dermatologicznych. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów przy użyciu osocza bogatopłytkowego oraz szeregu zabiegów przeciwdziałającyc... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

lek. Agnieszka Łebkowska

lekarz chorób wewnętrznych

Lek. med. Agnieszka Łebkowska udziela porad i konsultacji w zakresie chorób wewnętrznych. Pomaga pacjentkom, m. in. borykającym się z problemem nieregularnych miesiączek, nadmiernego owłosienia oraz cierpiącym z powodu zespołu policystycznych jajników... więcej »

Zadzwoń: 85 686 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Twoja Klinika.

lek. Tomasz Konończuk


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 10:00 - 18:00)

Adres placówki

Twoja Klinika
ul. Młynowa 38 lok. 4/2
Białystok

Godziny otwarcia

 • poniedziałek10:00-18:00
 • wtorek10:00-18:00
 • środa10:00-18:00
 • czwartek10:00-18:00
 • piątek10:00-18:00
 • sobotana telefon
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Twoja Klinika mieści się w Białymstoku przy ul. Młynowej 38 lok. 4/2, ok. 1,5 kilometra od Dworca Kolejowego i Autobusowego. Odległość od granicy z Białorusią (przejście graniczne w Bobrownikach) wynosi ok. 50 kilometrów. Najbliższe międzynarodowe lotnisko, Port Lotniczy im. Chopina w Warszawie, dzieli od kliniki niewiele ponad 200 kilometrów.


Najczęstsze pytania o placówkę Twoja Klinika

 • Jak oceniana jest placówka Twoja Klinika?

  Placówka Twoja Klinika została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 85 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Twoja Klinika w Białymstoku?

  Placówka Twoja Klinika z Białegostoku posiada w cenniku usług 354 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , stomatologia , chirurgia ogólna , dermatologia oraz ginekologia estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Twoja Klinika?

  Twoja Klinika znajduje się w Białymstoku, Białystok, ul. Młynowa 38 lok. 4/2. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 85 686 90 50

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Twoja Klinika?

  Placówka Twoja Klinika z Białegostoku otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, w poniedziałki od 10:00 do 18:00, we wtorki od 10:00 do 18:00, w środy od 10:00 do 18:00, w czwartki od 10:00 do 18:00, a w piątki od 10:00 do 18:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty na telefon , natomiast w niedziele jest zamknięta.