Humana Medica Omeda

Białystok, ul. Fabryczna 39
9,0 / 10  •  Bardzo dobra  •  413 opinii

Miałam robione pełne podniesienie piersi, jestem w pełni zadowolona z efektu. ~ Gosia (Powiększanie biustu, dr n. med. Dorota Żukowska)

  • Powiększanie piersi własnym tłuszczemzadzwoń
  • Powiększanie piersi implantami anatomicznymizadzwoń
  • Powiększanie piersi implantami okrągłymizadzwoń
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Klinika Carella

Białystok, Al. 1000 Lecia Państwa Polskiego 10 lok. 2B
9,9 / 10  •  Znakomita  •  527 opinii
  • Powiększanie piersi implantami od 20000 zł
  • Powiększenie piersi z jednoczesną mastopeksją od 23000 zł
  • Powiększanie piersi implantami anatomicznymi od 20000 zł
  • Powiększanie piersi implantami okrągłymi od 20000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 250 zł

Lekarze wykonujący powiększanie piersi w Białymstoku

W Białymstoku posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa powiększanie biustu w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr Christoffer Ingves

chirurg plastyczny

w Klinika Carella

9,8 / 10
dr n. med. Weronika Jaroń

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Klinika Carella

8,6 / 10
dr n. med. Dawid Groth

chirurg plastyczny

w Klinika Carella

Powiększanie piersi Białystok - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą powiększanie piersi w Białymstoku na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 20000 zł za powiększanie piersi implantami anatomicznymi natomiast najwyższa cena w Białymstoku wynosi do 23000 zł (powiększenie piersi z jednoczesną mastopeksją).

Ile kosztuje powiększanie piersi w Białymstoku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie piersi w białostockich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen powiększanie piersi w Białymstoku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie piersi w innych miastach.

Powiększanie piersi w Białymstoku - gdzie najlepiej?

Zaburzenia wielkości, proporcji bądź zmiany wyglądu piersi wskutek przebytych diet, ciąży lub urazów to najczęstsze powody decyzji o zabiegu korekcji piersi. Operacja ich powiększenia polega na wprowadzeniu implantów silikonowych pod mięsień piersiowy z małego nacięcia, zwykle w fałdzie podpiersiowym lub na brzegu brodawki. Protezy piersiowe są dobierane indywidualnie w zależności od preferencji pacjentki i jej budowy anatomicznej. Cena implantów jest doliczana do całej procedury, a różnice w kwocie zależą od producenta, rodzaju silikonu oraz wielkości wkładek.

Chirurgiczna korekcja rozmiaru piersi w Białymstoku

Zwiększenie rozmiaru małych piersi lub ich równoczesne powiększenie i podniesienie biustu to możliwości, jakie w oferuje Oddział Chirurgii Plastycznej Humana Medica Omeda – wysokospecjalistycznego szpitala chirurgiczno-ortopedycznego. Procedurę poprzedza konsultacja w celu doboru odpowiedniej wielkości i rodzaju wkładki oraz omówienia techniki zabiegu. Przeprowadza się go w znieczuleniu ogólnym z cięć skórnych w fałdzie podpiersiowym lub z cięcia okołootoczkowego (przy małym rozmiarze protez i dużej otoczce), a oferta obejmuje implanty okrągłe i anatomiczne. Procedura przewiduje jednodniowy pobyt w szpitalu. Zakres chirurgicznej korekcji piersi obejmuje tu również ich zmniejszenie (mammoplastyka).

Powiększenie piersi z zastosowaniem implantów realizuje w swojej praktyce lek. med. Zbigniew Giedrojć Juraha, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, który tytuł specjalisty i dyplom z wyróżnieniem otrzymał na Royale Collage of Surgeons w Londynie (1969). Były Ordynator i Kierownik Kliniki Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej w uniwersyteckim szpitalu w Nijmegen w Holandii, wykładowca lowa University (USA) oraz twórca ośrodków chirurgii estetycznej w Europie, m. in. w Venlo, jest autorem metody korekcji nosa, która zyskała uznanie na całym świecie (1976) i specjalistą w zakresie chirurgii podzespołów twarzy. W swojej praktyce chirurgicznej, oprócz powiększania piersi, wykonuje także zabieg ich podniesienia lub zmniejszenia, a w powiększaniu piersi implantami stosuje protezy okrągłe i anatomiczne.

Więcej na temat powiększanie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…