Operacja i leczenie przepukliny Białystok

Borykasz się z problemem jakim jest przepuklina? Niezależnie od tego, czy jest to przepuklina pachwinowa czy pępkowa, konieczna będzie ingerencja chirurgiczna! Jeśli planujesz poddać się leczeniu w Białymstoku, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 1 placówek, które posiadają w swoich ofertach operacje przepukliny. Z nami wygodnie umówisz się zarówno na konsultację, jak i na zabieg!

Humana Medica Omeda

Białystok, ul. Fabryczna 39
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  332 opinii
 • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej od 4600 zł
 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki 2800 zł
 • Operacja przepukliny kresy białej z użyciem siatki od 3100 zł
 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem si... 4300 zł
 • Konsultacja chirurgiczna od 180 zł

Operacje i leczenie przepuklin Białystok - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie przepuklin w Białymstoku na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 2800 zł za operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki natomiast najwyższa cena w Białymstoku wynosi do 4600 zł (operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej).

Ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Białymstoku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie przepuklin w białostockich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie przepuklin w Białymstoku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki
  Białystok, Fabryczna 39
  2800+500+700+300=4300 zł operacja + znieczulenie + koszt siatki+ pobyt dzienny

  4300 zł

 • Operacja przepukliny pępkowej z użyciem siatki
  Białystok, Fabryczna 39
  2000 +500+300=2800 zł operacja + znieczulenie+pobyt dzienny

  2800 zł

 • Operacja przepukliny pooperacyjnej jamy brzusznej
  Białystok, Fabryczna 39
  Przepuklina nawrotowa lub pooperacyjna + znieczulenie +pobyt dzienny+ koszt siatki 3800+500 +300+ (koszt siatki w zależności od potrzeby dobierany w czasie kwalifikacji, dedykowany dla konkretnego pacjenta)

  od 4600 zł
  do 4600 zł

 • Operacja przepukliny kresy białej z użyciem siatki
  Białystok, Fabryczna 39
  2300 +500+300/500=3100/3300 zł operacja + znieczulenie+pobyt dzienny/hospitalizacja

  od 3100 zł
  do 3300 zł

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie przepuklin w innych miastach.

Operacje i leczenie przepuklin w Białymstoku - gdzie najlepiej?

Przepukliny powstają na skutek osłabienia powłok brzusznych i są to przypadłości, które leczy się chirurgicznie. Operacje przepuklin wykonuje się w znieczuleniu ogólnym, a wybrana metoda zależy m.in. od rodzaju przepukliny oraz jej wielkości. Lekarze coraz częściej decydują się na laparoskopowe usuwanie przepuklin, co doskonale sprawdza się przy przepuklinach pachwinowych. Taki zabieg można wykonać na przykład w Białymstoku.

Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda Gabinet zabiegowy w Humana Medica Omeda

Gdzie na operację przepukliny w Białymstoku?

Humana Media Omeda to placówka, która oferuje swoim pacjentom kilkanaście wariantów operacji przepukliny, m.in.:

 • operację przepukliny pachwinowej jednostronnej laparoskopowo z użyciem siatki
 • operację przepukliny udowej jednostronnej z użyciem siatki
 • operację przepukliny mosznowej obustronnej z użyciem siatki

Przed każdym z zabiegów wymagana jest konsultacja chirurgiczna, na którą zapraszają dr hab. n. med. Jerzy Głowiński, lek. Andrzej Kupisz, lek. Maciej Kleniewski oraz lek. Jan Murawski.

Leczenie przepukliny na Podlasiu

Centrum Zdrowia Medycyna w Białymstoku oferuje operacje przepukliny udowej u kobiet. Pracuje tu chirurg dr hab. n. med. Piotr Myśliwiec, który specjalizuje się w operacjach techniką laparoskopową. Lekarz współpracuje z chirurgiem ogólnym dr n. med. Piotrem Lisowskim. Lekarze wykonują takie zabiegi jak operacja przepukliny metodą PHS z wszczepieniem siatki prolenowej i leczenie chirurgiczne przepuklin nawrotowych. Zabiegi operacyjne przepuklin najczęściej są przeprowadzane w ramach chirurgii jednego dnia.

Chirurgicznym leczeniem przepuklin w Białymstoku zajmuje się też chirurg dr n. med. Hady Razak Hady. Lekarz specjalizuje się w usuwaniu przepuklin pachwinowych metodą laparoskopową. Pacjenci, którzy zmagają się z dającą przykre dolegliwości gastryczne przepukliną rozworu przełykowego, mogą umówić się na usunięcie jej u dr Hady'ego Razaka. Lekarz pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku, przyjmuje pacjentów także w chirurgicznej poradni przyszpitalnej.

Pozostałe białostockie placówki

Sala operacyjna w Humana Medica Omeda Sala operacyjna w Humana Medica Omeda

Operacje i leczenie przepuklin pachwinowych u dzieci są dostępne w prywatnym szpitalu NZOZ Panaceum. Konsultantem do spraw chirurgii dziecięcej jest tu dr n. med. Jacek Jurkowski oraz chirurg dr Dorota Miller-Famulska. Lekarze przeprowadzają takie zabiegi jak usunięcie przepukliny pępkowej u dziecka, a także diagnozują bóle brzucha.

Szczególnym zagadnieniem są przepukliny dyskowe, w których przypadku interwencja chirurgiczna może być podjęta jedynie przez neurochirurga. W Białymstoku można umówić się do neurochirurga dr Tomasza Łysonia, który konsultuje pacjentów w gabinecie prywatnym. Lekarz kwalifikuje pacjentów do endoskopowych operacji przepuklin dysków kręgosłupa metodą Destandau.

Chirurg dr n. med. Janusz Kuźmiuk ze Szpitala SP ZOZ MSW (Ministerstwa Spraw Wewnętrznych) w Białymstoku wykonuje operacje przepuklin brzusznych i pachwinowych w znieczuleniu ogólnym. Lekarz pełni funkcję ordynatora oddziału chirurgicznego. Szpital dysponuje pracownią endoskopową do badań diagnostycznych. Chirurdzy stosują tu techniki laparoskopowe w leczeniu chirurgicznym przepuklin u dorosłych.

Ile kosztuje operacja przepukliny?

Koszt operacji przepukliny jest uzależniony przede wszystkim od wielkości zmiany oraz wybranej metody zabiegowej. Biorąc pod uwagę te czynniki, za operację przepukliny pachwinowej w Białymstoku zapłacimy od 4300 do 6800 zł.

Więcej na temat operacje i leczenie przepuklin

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…