Implanty zębowe Białystok i okolice

Bezpośrednio w Białymstoku nie dysponujemy placówką wykonującą implanty zębowe, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 9 innych klinik z okolicy Białegostoku. Implanty zębowe można przeprowadzić m.in. w Implant-Art w Warszawie (179 km od Białegostoku) w cenie 2900 zł lub w New Look Clinic w Lublinie (217 km od Białegostoku) gdzie cena za implanty zębowe wynosi 3500 zł. W wymienionej placówce implanty zębowe wykonuje stomatolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Implanty zębowe metodą nawigacji MGuide

O pięknym uśmiechu często mówi się jak o wizytówce człowieka. Nic dziwnego – pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, a ubytki w uzębieniu potrafią je zepsuć. Dowiedz się, na czym polega nowoczesna metoda wszczepiania implantów MGuide – bez cięcia, stresu i bólu!

BestWayDent

Warszawa, ul. Krasińskiego 59 lok. 73 (177 km od Białegostoku)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  58 opinii

Sprawnie, niemal bezboleśnie ~ Jolanta (lek. dent. Karolina Trusiewicz)

 • Implanty zębowe od 2700 zł
 • Wszczepienie implantu 2600 zł
 • Wszczepienie mikroimplantu 1000 zł
 • Implant standard od 2700 zł
 • Konsultacja implantologiczna 200 zł

Implanty zębowe najbliżej Białegostoku - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą implanty zębowe najbliżej Białegostoku na podstawie cenników z 9 placówek. Najniższa cena to 2500 zł za implanty zębowe Osstem natomiast najwyższa cena w Białymstoku wynosi do 4000 zł (wszczepienie implantu).

Ile kosztuje implanty zębowe w najbliższej odległości od Białegostoku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi implanty zębowe najbliżej Białegostoku:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen implanty zębowe najbliżej Białegostoku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Implanty zębowe Nobel Biocare
  Olsztyn, Barczewskiego 1(192 km od Białegostoku)

  3200 zł

 • Implanty zębowe Straumann
  Warszawa, Puławska 228(177 km od Białegostoku)

  od 4000 zł
  do 4000 zł

 • Implanty zębowe Alpha Bio
  Olsztyn, Barczewskiego 1(192 km od Białegostoku)

  2800 zł

 • Implanty zębowe MIS
  Warszawa, Puławska 228(177 km od Białegostoku)
  od 2500 zł - MIS C1, od 2000 zł - MIS Seven;

  od 2900 zł
  do 2900 zł

  Warszawa, Krasińskiego 58(177 km od Białegostoku)

  3000 zł

 • Implanty zębowe Osstem
  Warszawa, Babice Nowe, Warszawska 197D(177 km od Białegostoku)

  od 2500 zł
  do 2500 zł

 • Implanty zębowe Astra Tech
  Warszawa, 1 sierpnia 8(177 km od Białegostoku)

  od 3473 zł
  do 3473 zł

 • Implant standard
  Stara Iwiczna, Nowa 6(188 km od Białegostoku)
  Implanty AnyRidge

  3200 zł

  Warszawa, Krasińskiego 59(177 km od Białegostoku)
  Implantacja system typu Standard - 2700 zł Implantacja system typu Premium - 3500 zł

  od 2700 zł
  do 3500 zł

 • Wszczepienie implantu
  Warszawa, Babice Nowe, Warszawska 197D(177 km od Białegostoku)

  od 2700 zł
  do 2700 zł

  Warszawa, Krasińskiego 59(177 km od Białegostoku)

  2600 zł

  Lublin, Diamentowa 29B(214 km od Białegostoku)
  Wszczepienie implantu - Cena obejmuje całościowy szablon zabiegowy, odsłonięcie implantu, śrubę gojącą, kształtowanie dziąsła, zdjęcie szwów, wskazania pozabiegowe, opiekę pozabiegową - 3 500 zł Wszczepienie implantu – przy użyciu cyfrowej implantologii nawigowanej, tzn. szablonu chirurgicznego drukowanego w drukarce 3D Cena obejmuje całościowy szablon zabiegowy, odsłonięcie implantu, śrubę gojącą, kształtowanie dziąsła, zdjęcie szwów, wskazania pozabiegowe, opiekę pozabiegową - 4 000 zł szablon implantologiczny do zabiegu - od 1000-1500 zł

  od 3500 zł
  do 4000 zł

Posiadamy również ofertę w 36 innych miastach. Sprawdź ceny implanty zębowe w innych miastach.

Implanty zębowe w Białymstoku - gdzie najlepiej?

Implantami zębowymi określa się tytanowe śruby z powłoką z kryształów fosforanu wapnia, które, wszczepione w kościach żuchwy lub szczęki, są traktowane przez organizm jako własna kość. Implanty są podbudową do uzupełnienia protetycznego nie tylko jednego, ale także większej ilości zębów, np. do koron, mostów czy protez. Cały proces implantacji składa się z kilku etapów: pierwszym z nich jest wszczepienie implantu z założeniem śruby zamykającej i zszyciem rany. Drugi etap to wymiana śruby zamykającej na gojącą. Następnym krokiem jest zaopatrzenie implantu w odbudowę tymczasową. Kolejny to pobranie wycisku przy pomocy transferu wyciskowego, a ostatnim etapem leczenia implantologicznego jest przykręcenie łącznika protetycznego oraz zamocowanie korony. 

Implanty zębowe w ofercie stomatologów z Białegostoku

Na wszczepienie implantów zębowych do Białegostoku zaprasza Gabinet Stomatologiczny Alfa-Dent. Pacjent ma tutaj do wyboru różne rodzaje systemów implantologicznych, akich jak. Straumann i Zimmer (szwajcarskie), Alpha-Dent (angielskie) oraz AB Implant  i Alpha Bio (izraelskie). W gabinecie, przed przystąpieniem do leczenia implantologicznego, pacjent poddawany jest leczeniu ubytków próchnicowych, usuwaniu osadu i kamienia nazębnego oraz leczeniu schorzeń przyzębia. Ponadto wykonywane jest zdjęcie pantomograficzne szczęk oraz zdjęcia celowane na okolicę planowych wszczepów.

Stomatologiem, zajmującym się na terenie Białegostoku zakładaniem implantów stomatologicznych, jest lek. dent. Bogusława Czarnowska, stomatolog ogólny (I stopnia od 1992 roku) oraz paradontolog (II stopnia od 1998 roku), która z zakresu implantologii szkoliła się na kursach w Polsce i za granicą - ukończyła m.in. "Master in Implant Dentistry" na Uniwersytecie Kalifornijskim (University of California, UCLA), oraz kursy implantologiczne w Szwajcarii, Niemczech, Izraelu i Holandii. W zabiegach implantologicznych proponuje swoim pacjentom amerykańskie implanty zębowe Trabecular Metal Zimmer oraz szwajcarskie systemy implnatologiczne Thommen Medical Inicell.

Implanty zębowe oferowane są również przez, przyjmującą swoich pacjentów w Białymstoku dr n. med. Ewę Duraj, specjalistę stomatologii ogólnej (I stopnia od 1998 roku) oraz chirurgii stomatologicznej (od 2007 roku), posiadającą dyplom z zakresu implantologii, zdobyty na Curriculum of Oral Implantology – Uniwersytetu im J. W. Goethe we Frankfurcie nad Menem, oraz certyfikaty z licznych kursów implantologicznych, np. certyfikat Nobel Biocare z ukończenia kursu implantologicznego "Uzupełnienia natychmiastowe na implantach tymczasowych IPI" (Warszawa, 2002 rok).

Więcej na temat implanty zębowe

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…