Aparat ortodontyczny - ortodonta Białystok

Aparat ortodontyczny Białystok - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą aparat ortodontyczny w Białymstoku na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 2100 zł za aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk) natomiast najwyższa cena w Białymstoku wynosi do 3100 zł (aparat ortodontyczny stały kryształowy (1 łuk)).

Ile kosztuje aparat ortodontyczny w Białymstoku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi aparat ortodontyczny w białostockich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen aparat ortodontyczny w Białymstoku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk)
  Białystok, Komisji Edukacji Narodowej 50-25

  od 2100 zł
  do 2100 zł

 • Aparat ortodontyczny stały porcelanowy (1 łuk)
  Białystok, Komisji Edukacji Narodowej 50-25

  od 2900 zł
  do 2900 zł

 • Aparat ortodontyczny stały kryształowy (1 łuk)
  Białystok, Komisji Edukacji Narodowej 50-25

  od 3100 zł
  do 3100 zł

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny aparat ortodontyczny w innych miastach.

Aparat ortodontyczny w Białymstoku - gdzie najlepiej?

Osoby z wadami zgryzu poddać się mogą leczeniu ortodontycznemu przy pomocy aparatów stałych lub ruchomych. Wybór odpowiedniego aparatu uzależniony jest zarówno od wieku pacjenta, jak i rodzaju wady. Leczenie z wykorzystaniem aparatów ortodontycznych jest procesem długotrwałym, który obejmuje konsultację ortodontyczną, plan leczenia ortodontycznego, właściwe leczenie (założenie aparatu stałego lub wydanie pacjentowi aparatu ruchomego), wizyty kontrolne oraz fazę retencji, czyli stabilizacji ułożenia zębów.

Leczenie wad zgryzu za pomocą aparatów ortodontycznych w Białymstoku – gdzie można się na nie udać

Na leczenie ortodontyczne za pomocą aparatów ortodontycznych udać się można do lek. stom. Katarzyny Skobodzińskiej, specjalistki stomatologii ogólnej i ortodoncji, która w swojej pracy wykorzystuje szczególnie aparaty stałe metalowe, ceramiczne (porcelanowe), kryształowe (porcelanowe) oraz samoligaturujące. Stosuje również aparaty ruchome. Jej oferta obejmuje ponadto leczenie retencyjne za pomocą płytek retencyjnych oraz aparatów retencyjnych stałych.

W Białymstoku założyć aparat ortodontyczny może również lek. stom. Agnieszka Dembowska-Niczyporuk, specjalista stomatolog ogólny i ortodonta. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Udać się do niej można na leczenie ortodontyczne za pomocą aparatu stałego z zamkami kryształowymi, porcelanowymi, metalowymi oraz tytanowymi (dla alergików). Stosuje także aparaty samoligaturujące (Damon System, H4), aparaty elastyczne oraz aparaty Pendulum. W swojej pracy wykorzystuje ponadto aparaty do rozsunięcia szwu podniebiennego ze śrubą Hyrax oraz aparaty ruchome (np. płytka Schwarza, aparat Klammta, aparat Frankle’a).

W Białymstoku aparaty ortodontyczne w leczeniu wad zgryzu wykorzystuje się także w Gabinecie Hościłowicz Stomatologia, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu ortodoncji. W placówce wykorzystuje się aparaty metalowe, kosmetyczne oraz samoligaturujące (metalowe lub kosmetyczne), w ośrodku stosuje się także aparaty lingwalne oraz miniśruby ortodontyczne. Oferta Gabinetu obejmuje ponadto cały szereg procedur z obszaru chirurgii stomatologicznej (np. ekstrakcja zęba mądrości, odsłonięcie lub usunięcie zęba zatrzymanego, resekcja wierzchołka korzenia, podcięcie wędzidełka wargi lub języka).

Więcej na temat aparat ortodontyczny

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…