Zabiegi nićmi liftingującymi Białystok

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Białymstoku

W Białymstoku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Weronika Jaroń

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Humana Medica Omeda

8,8 / 10

Zabiegi nićmi liftingującymi Białystok - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Białymstoku na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 3690 zł za lifting czoła nićmi Aptos natomiast najwyższa cena w Białymstoku wynosi do 4305 zł (lifting policzków nićmi Aptos).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Białymstoku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w białostockich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Białymstoku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Białymstoku - gdzie najlepiej?

Nici liftingujące stosowane są w celu poprawy napięcia, odmłodzenia i wzmocnienia skóry twarzy, redukcji zmarszczek, a także w celu ujędrnienia różnych partii ciała (np. piersi, uda, pośladki). Lekarz dobiera odpowiedni rodzaj i ilość nici, które następnie wprowadza w tkankę podskórną przy użyciu cienkiej, sterylnej igły, w której osadzona jest nić. Lifting wykonywany jest przy użyciu różnego rodzaju nici, które różnią się od siebie budową, materiałem z którego są wykonane, a także długością. Specjalista medycyny estetycznej w trakcie zabiegu może użyć m.in. nici PDO (wykonane z polidoksanonu), Happy Lift (wykonane z polikaprolaktonu), Silhouette Soft (wykonane z kwasu polimlekowego oraz kwasu glikolowego). W użyciu są także nici PDO First Lift Barb 4D, charakteryzujące się specjalnie opracowanym systemem haczyków. Zabieg jest bezbolesny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i trwa od 15 do 60 minut. Pierwsze efekty zauważalne są zaraz po zabiegu, natomiast pełen efekt widoczny jest po 6-7 tygodniach.

Gdzie w Białymstoku można wykonać zabieg nićmi liftingującymi

Nici liftingujące są stosowane w Klinice Chirurgii i Medycyny Estetycznej Noviline, którą prowadzi lek. med. Magdalena Nowicka, specjalista chirurgii, pasjonatka chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Do bezoperacyjnych zabiegów liftingujących dr Nowicka wykorzystuje nici Silhouette Soft, Aptos Excellenc, Light Lift, jak również nowoczesne nici PDO. Zmarszczki likwiduje także przy zastosowaniu botoksu, kwas hialuronowego, wypełniacza Rediesse i prepartu Sculptra.

Również lek. med. Krzysztof Sobolewski, który prowadzi własną Klinikę Medycyny Estetycznej, wykonuje zabiegi liftingujące. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, a doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w w Akademikliniken w Sztokholmie oraz w Klinice dr Andrzeja Sankowskiego w Warszawie. W ramach zabiegów nićmi liftingującymi wykorzystuje produkty Silhouette Soft - biowchłanialne nici ze stożkami.

Zabieg nićmi liftingującymi znajduje się także w ofercie Specjalistycznego Ośrodka Dermatologicznego Dermal w Białymstoku, który działa od 1998 roku. W celu likwidacji i zmniejszenia zmarszczek oraz bruzd specjaliści wykorzystują różnorodne techniki jak np. nici liftingujące Hilo Lift, pomagające odzyskać efekt napięcia oraz wygładzenia skóry, stosują także botox Azzalur, kwas polimlekowy i kwas hialuronowy.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…