Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

9,8 / 10   •   Znakomita   •  70 opinii
 • Gabinet Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki
 • Gabinet Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki
 • Kadra Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki
 • Kadra Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki
Lubań, ul. Fabryczna-Osiedle 8A
 • Konsultacja chirurgiczna • 150 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

W Gabinecie Chirurgicznym prowadzonym przez lek. Stanisława Sinickiego pacjenci mogą poddać się szeregowi zabiegów z zakresu chirurgii. Od samego początku kariery zawodowej specjalista skupia się na estetyce i dokładności pracy, dzięki czemu osoby korzystające z jego usług mają pewność, że zabieg będzie wykonany bardzo starannie. Inspiracją dla doktora jest chirurgia plastyczna i naczyniowa, ponadto tradycyjną chirurgię łączy z medycyną estetyczną. Spektrum przeprowadzanych przez niego procedur sukcesywnie się powiększa.

Oferta gabinetu obejmuje diagnostykę i leczenie chorób chirurgicznych oraz zagadnienia natury proktologicznej. Doktor Sinicki stosuje nowoczesne techniki diagnostyczne, a także wdraża innowacyjne metody terapii schorzeń, z jakimi zwracają się do niego pacjenci. Udziela pomocy chorym z dolegliwościami takimi jak m.in. przewlekłe rany, owrzodzenia o przeróżnej etiologii, a także zespół stopy cukrzycowej. W codziennej pracy wykorzystuje wszelkie możliwości swojego gabinetu zabiegowego wraz z jego wyposażeniem.

W ramach diagnostyki doktor wykonuje badania USG – tarczycy, jamy brzusznej, a także USG Doppler żył kończyn dolnych.

Przeprowadza drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym. Zajmuje się chirurgicznym opracowywaniem ran, korekcją blizn i nacinaniem ropni. Usuwa zmiany skórne (włącznie z badaniem histopatologicznym). Istnieje możliwość usunięcia zmiany z zamknięciem ubytku płatem przeniesionym z sąsiedztwa bądź płatem skóry pełnej/pośredniej grubości. Pacjenci mogą również poddać się zabiegowi usunięcia zmian skórnych laserem chirurgicznym CO2. W zakres świadczonych w gabinecie usług wchodzi ponadto chirurgiczne usuwanie wrastających paznokci, leczenie zanokcicy (włącznie z nacięciem) oraz wyłyżeczkowanie odcisku.

Wśród nowoczesnych metod leczenia, jakie wykorzystuje doktor, można wymienić zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP), w pełni biokompatybilnego materiału o wszechstronnym zastosowaniu. W swoim gabinecie przeprowadza tzw. wampirzy lifting, przy użyciu osocza koryguje blizny i rozstępy, wykorzystuje preparat również przy leczeniu problemu nadmiernego wypadania włosów – ostrzykuje owłosioną skórę głowy. Wykonuje iniekcje osocza bogatopłytkowego do- i okołostawowo.

W ramach medycyny estetycznej doktor Sinicki zajmuje się modelowaniem i powiększaniem ust przy pomocy preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Jego gabinet odwiedzają również mężczyźni niezadowoleni z rozmiarów swojego członka – wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, specjalista wdrożył do oferty zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym.

Spektrum zabiegów wykonywanych przez doktora obejmuje leczenie nadpotliwości toksyną botulinową. Preparaty botoxu stosowane są także w leczeniu szczeliny odbytu. Do usług proktologicznych oferowanych w gabinecie należy ponadto anoskopia oraz zabiegi nacinania zakrzepu okołoodbytowego.

Doktor Sinicki pomaga osobom borykającym się z dolegliwościami żylnymi. Usuwa chirurgicznie niewydolne żyły poprzez zabiegi tzw. szydełkowania żył, czyli miniflebektomie metodą Varady-Muller. Przeprowadza skleroterapię, lecząc drobne żylaki, a także guzki krwawnicowe (zabieg połączony z anoskopią).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W gabinecie doktora Sinickiego znajduje się szereg nowoczesnych urządzeń medycznych, dzięki którym pacjenci mogą liczyć na minimalnie inwazyjne, a przy tym efektywne leczenie. Do wyposażenia należy, między innymi, laser chirurgiczny CO2 koreańskiej firmy Dana, aparat ultrasonograficzny z funkcją USG Doppler Duplex oraz medyczny zestaw do separacji osocza bogatopłytkowego (T-LAB, Ycellbio Medical). W codziennej pracy doktor wykorzystuje również preparaty renomowanych producentów (m.in. Juvederm, Macrolane).


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki Lubań.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  Kontrola po zabiegu/zmiana opatrunku po wykonanym w gabinecie zabiegu - BEZPŁATNA
  150
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 70 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

9,8
/ 10
Znakomita
70 ocen z 4 źródeł
5,0 / 5  (3 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(3)
(3)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,6 / 5  (11 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (21 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (35 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

5,0
Pochwała
Alicja , 13 stycznia 2021
5,0 - Alicja
Profesjonalizm
Zabieg: 
Leczenie żylaków nóg (styczeń 2021)
Lekarz: 
lek. Stanisław Sinicki
5,0
Lekarz ok
Peszel , 1 września 2020
5,0 - Peszel
Szybka obsługa
Zabieg: 
Powiększanie penisa własnym tłuszczem (sierpień 2020)
Lekarz: 
lek. Stanisław Sinicki
 
Szczegóły
5,0
Zabieg jest nieprzyjemny ale mało bolesny
Dominik (Województwo dolnośląskie) , 12 października 2019
5,0 - Dominik
Wszytsko jest w jak najlepszym porządku
Krótki czas oczekiwania, brak kolejek, bardzo dobry wywiad z pacjentem
Zabieg: 
Powiększanie penisa własnym tłuszczem (wrzesień 2019)
Lekarz: 
lek. Stanisław Sinicki
 
Szczegóły

Zespół

Gabinetem kieruje lek. Stanisław Sinicki, doświadczony specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej. Przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób chirurgicznych, zajmuje się także pomocą pacjentom z problemami proktologicznymi. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą procedury z dziedziny medycyny estetycznej.

lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny

9,0 / 10

Lek. Stanisław Sinicki to specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Sukcesywnie poszerza zakres wiedzy i doskonali umiejętności praktyczne poprzez udział w szkoleniach i kursach. Odbył również szereg staży – pracował m.in. na Oddziale Chirur... więcej »

Zadzwoń: 75 717 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki.


Filmy

Kanał YouTube - dr Stanisław Sinicki
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki
ul. Fabryczna-Osiedle 8A
59-800 Lubań

Godziny otwarcia

 • poniedziałeknieczynne
 • wtorek15:00-18:00
 • środanieczynne
 • czwarteknieczynne
 • piąteknieczynne
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Gabinet doktora Sinickiego znajduje się przy ul. Fabrycznej-Osiedle 8A w Lubaniu, miejscowości położonej w województwie dolnośląskim, na Pogórzu Izerskim, nad rzeką Kwisą. Dzięki lokalizacji w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej numer 30 pacjenci mogą łatwo dojechać do niego z dowolnego punktu.


Najczęstsze pytania o placówkę Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

 • Jak oceniana jest placówka Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki?

  Placówka Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,8 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 70 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki Lubań?

  Placówka Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki Lubań posiada w cenniku usług 211 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , chirurgia ogólna , urologia , dermatologia oraz ginekologia estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki?

  Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki znajduje się Lubań, Lubań, ul. Fabryczna-Osiedle 8A. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 75 717 70 23

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki?

  Placówka Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki Lubań otwarta jest średnio 3 godzin dziennie, w poniedziałki jest zamknięta, we wtorki od 15:00 do 18:00, w środy jest zamknięta, w czwartki jest zamknięta, a w piątki jest zamknięta. W weekend placówka jest zamknięta.