Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

5,0 / 5  - 41 opinii
Kadra Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki
Kadra Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki
Leczenie, terapia Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

Opis placówki

W Gabinecie Chirurgicznym prowadzonym przez lek. Stanisława Sinickiego pacjenci mogą poddać się szeregowi zabiegów z zakresu chirurgii. Od samego początku kariery zawodowej specjalista skupia się na estetyce i dokładności pracy, dzięki czemu osoby korzystające z jego usług mają pewność, że zabieg będzie wykonany bardzo starannie. Inspiracją dla doktora jest chirurgia plastyczna i naczyniowa, ponadto tradycyjną chirurgię łączy z medycyną estetyczną. Spektrum przeprowadzanych przez niego procedur sukcesywnie się powiększa.

Oferta gabinetu obejmuje diagnostykę i leczenie chorób chirurgicznych oraz zagadnienia natury proktologicznej. Doktor Sinicki stosuje nowoczesne techniki diagnostyczne, a także wdraża innowacyjne metody terapii schorzeń, z jakimi zwracają się do niego pacjenci. Udziela pomocy chorym z dolegliwościami takimi jak m.in. przewlekłe rany, owrzodzenia o przeróżnej etiologii, a także zespół stopy cukrzycowej. W codziennej pracy wykorzystuje wszelkie możliwości swojego gabinetu zabiegowego wraz z jego wyposażeniem.

W ramach diagnostyki doktor wykonuje badania USG – tarczycy, jamy brzusznej, a także USG Doppler żył kończyn dolnych.

Przeprowadza drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym. Zajmuje się chirurgicznym opracowywaniem ran, korekcją blizn i nacinaniem ropni. Usuwa zmiany skórne (włącznie z badaniem histopatologicznym). Istnieje możliwość usunięcia zmiany z zamknięciem ubytku płatem przeniesionym z sąsiedztwa bądź płatem skóry pełnej/pośredniej grubości. Pacjenci mogą również poddać się zabiegowi usunięcia zmian skórnych laserem chirurgicznym CO2. W zakres świadczonych w gabinecie usług wchodzi ponadto chirurgiczne usuwanie wrastających paznokci, leczenie zanokcicy (włącznie z nacięciem) oraz wyłyżeczkowanie odcisku.

Wśród nowoczesnych metod leczenia, jakie wykorzystuje doktor, można wymienić zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP), w pełni biokompatybilnego materiału o wszechstronnym zastosowaniu. W swoim gabinecie przeprowadza tzw. wampirzy lifting, przy użyciu osocza koryguje blizny i rozstępy, wykorzystuje preparat również przy leczeniu problemu nadmiernego wypadania włosów – ostrzykuje owłosioną skórę głowy. Wykonuje iniekcje osocza bogatopłytkowego do- i okołostawowo.

W ramach medycyny estetycznej doktor Sinicki zajmuje się modelowaniem i powiększaniem ust przy pomocy preparatów na bazie kwasu hialuronowego. Jego gabinet odwiedzają również mężczyźni niezadowoleni z rozmiarów swojego członka – wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, specjalista wdrożył do oferty zabiegi powiększania penisa kwasem hialuronowym.

Spektrum zabiegów wykonywanych przez doktora obejmuje leczenie nadpotliwości toksyną botulinową. Preparaty botoxu stosowane są także w leczeniu szczeliny odbytu. Do usług proktologicznych oferowanych w gabinecie należy ponadto anoskopia oraz zabiegi nacinania zakrzepu okołoodbytowego.

Doktor Sinicki pomaga osobom borykającym się z dolegliwościami żylnymi. Usuwa chirurgicznie niewydolne żyły poprzez zabiegi tzw. szydełkowania żył, czyli miniflebektomie metodą Varady-Muller. Przeprowadza skleroterapię, lecząc drobne żylaki, a także guzki krwawnicowe (zabieg połączony z anoskopią).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W gabinecie doktora Sinickiego znajduje się szereg nowoczesnych urządzeń medycznych, dzięki którym pacjenci mogą liczyć na minimalnie inwazyjne, a przy tym efektywne leczenie. Do wyposażenia należy, między innymi, laser chirurgiczny CO2 koreańskiej firmy Dana, aparat ultrasonograficzny z funkcją USG Doppler Duplex oraz medyczny zestaw do separacji osocza bogatopłytkowego (T-LAB, Ycellbio Medical). W codziennej pracy doktor wykorzystuje również preparaty renomowanych producentów (m.in. Juvederm, Macrolane).

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki Lubań.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

Oferta gabinetu obejmuje diagnostykę USG, leczenie schorzeń wymagających interwencji chirurgicznej (w znieczuleniu miejscowym), usługi proktologiczne oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Pełną listę świadczonych usług mogą Państwo poznać dzięki poniższemu cennikowi:

Opinie z internetu

Placówka Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 41 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

5,0

41 ocen
(z 2 źródeł)
5,0 / 5  (2 ocen placówki na Kliniki.pl)
5,0 / 5  (6 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (35 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

Peszel
1 września 2020
5,0

Lekarz ok

5,0 - Peszel
Szybka obsługa
Zabieg:  
Powiększanie penisa własnym tłuszczem (sierpień 2020)
Lekarz:  
lek. Stanisław Sinicki
 
Szczegóły
Dominik
(Województwo dolnośląskie)
12 października 2019
5,0

Zabieg jest nieprzyjemny ale mało bolesny

5,0 - Dominik
Wszytsko jest w jak najlepszym porządku
Krótki czas oczekiwania, brak kolejek, bardzo dobry wywiad z pacjentem
Zabieg:  
Powiększanie penisa własnym tłuszczem (wrzesień 2019)
Lekarz:  
lek. Stanisław Sinicki
 
Szczegóły

Zespół

Gabinetem kieruje lek. Stanisław Sinicki, doświadczony specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej. Przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób chirurgicznych, zajmuje się także pomocą pacjentom z problemami proktologicznymi. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzą procedury z dziedziny medycyny estetycznej.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki.

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

75 717pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki
ul. Fabryczna-Osiedle 8A
59-800 Lubań

Godziny otwarcia

  • poniedziałeknieczynne
  • wtorek18:00-16:00
  • środanieczynne
  • czwarteknieczynne
  • piąteknieczynne
  • sobotanieczynne
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Gabinet doktora Sinickiego znajduje się przy ul. Wrocławskiej w Lubaniu, miejscowości położonej w województwie dolnośląskim, na Pogórzu Izerskim, nad rzeką Kwisą. Dzięki lokalizacji w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej numer 30 pacjenci mogą łatwo dojechać do niego z dowolnego punktu.