Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa Jelenia Góra i okolice

Bezpośrednio w Jeleniej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Jeleniej Góry. Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (248 km od Jeleniej Góry) w cenie 4800 zł lub w SALUS Centrum Medyczne Kłodzko (84 km od Jeleniej Góry) gdzie cena za operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa wynosi 3900 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Jeleniej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w 2 placówkach w Jeleniej Górze. Najniższa cena wynosi 3900 zł w SALUS Centrum Medyczne, najwyższa to 4800 zł, natomiast średni koszt to 4350 zł.

Ile kosztuje operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w najbliższej odległości od Jeleniej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa najbliżej Jeleniej Góry:

Posiadamy również ofertę w 4 innych miastach. Sprawdź ceny operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa w innych miastach.

Więcej na temat operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…