Laserowe usuwanie naczynek Jelenia Góra i okolice

Bezpośrednio w Jeleniej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą laserowe usuwanie popękanych naczynek, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Jeleniej Góry. Laserowe usuwanie popękanych naczynek można przeprowadzić m.in. w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki Lubań (39 km od Jeleniej Góry) w cenie 300 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Laserowe usuwanie popękanych naczynek najbliżej Jeleniej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą laserowe usuwanie popękanych naczynek najbliżej Jeleniej Góry na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 300 zł za ramiona - usuwanie popękanych naczynek laserem natomiast najwyższa cena w Jeleniej Górze wynosi do 300 zł (ramiona - usuwanie popękanych naczynek laserem).

Ile kosztuje laserowe usuwanie popękanych naczynek w najbliższej odległości od Jeleniej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi laserowe usuwanie popękanych naczynek najbliżej Jeleniej Góry:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen laserowe usuwanie popękanych naczynek najbliżej Jeleniej Góry

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny laserowe usuwanie popękanych naczynek w innych miastach.

Więcej na temat laserowe usuwanie popękanych naczynek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…