Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Jelenia Góra

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Pacjenci z Jeleniej Góry wybierają także placówki z Legnicy (46 km od centrum Jeleniej Góry)

Pro Medical Clinic Advanced

Legnica, ul. Fabryczna 22 (46 km od Jeleniej Góry)
9,8 / 10  •  Znakomita  •  868 opinii
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1000 zł
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... od 1000 zł
 • Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszcze... od 1000 zł
 • Bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuro... od 1000 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 100 zł
Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • licówki metodą Flow Injection
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Jeleniej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Jeleniej Góry na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym natomiast najwyższa cena w Jeleniej Górze wynosi do 1000 zł (zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym).

Ile kosztuje usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Jeleniej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Jeleniej Góry:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Jeleniej Góry

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
  Legnica, Fabryczna 22(45 km od Jeleniej Góry)

  od 1000 zł
  do 1000 zł

 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
  Legnica, Fabryczna 22(45 km od Jeleniej Góry)

  od 1000 zł
  do 1000 zł

 • Bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
  Legnica, Fabryczna 22(45 km od Jeleniej Góry)

  od 1000 zł
  do 1000 zł

 • Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
  Legnica, Fabryczna 22(45 km od Jeleniej Góry)

  od 1000 zł
  do 1000 zł

Posiadamy również ofertę w 55 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w innych miastach.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Jeleniej Górze - gdzie najlepiej?

Kwas hialuronowy można podawać w większość miejsc na ciele, różnić się może skład preparatu i jego konsystencja, zależne od efektów, jakim służy zabieg. W przypadku redukcji zmarszczek na twarzy, szyi czy dekolcie, stosuje się preparaty płynne, które podaje się w wybranych miejscach, a efekt uzyskuje się praktycznie natychmiast. Minimalnie bolesna procedura wymaga znieczulenia miejscowego i trwa kilkanaście minut. Po około 8 miesiącach zabieg wymaga powtórzenia, a każda kolejna iniekcja kwasu hialuronowego wzmacnia efekt i przedłuża jego działanie.  

Odmładzanie w Jeleniej Górze – usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Innowacyjne zabiegi, spowalniające proces starzenia się skóry z wykorzystaniem preparatów Macrolane oraz Galderma na bazie kwasu hialuronowego stosuje w swojej praktyce lek. med. Jarosław Wilk, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia i lekarz medycyny estetycznej. Członek Towarzystwa Medycyny Estetycznej PTL oraz Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, oprócz zabiegów odmładzających z wykorzystaniem wypełniaczy bądź nici liftingujących, specjalizuje się w procedurach laserowych oraz chirurgii estetycznej w zakresie twarzy (m.in. blefaroplastyka) oraz ciała (przeszczep tłuszczu).

Zmarszczki statyczne czoła, brody, zmarszczki wokół oczu i ust, bruzdy oraz cienie pod oczami kwasem hialuronowym korygują lekarze AM Cosmedic, a preparaty te stosują również w zakresie przywracania objętości tkanek policzków, warg oraz grzbietów dłoni. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest tu również do estetycznej korekty warg sromowych większych oraz zwiększenia napięcia i elastyczności skóry tej okolicy. W zakresie procedur anti-aging, ofertę placówki stanowią również iniekcje Botoxu, kwasu polimlekowego oraz osocza bogatopłytkowego – Regeneris.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym jest także jedną z propozycji NZOZ Laser, który stosuje preparaty o różnej gęstości, m.in. do redukcji zmarszczek (Juvederm, Perfectha), do powiększania ust, do modelowania kształtu twarzy – kości policzkowych, policzków, brody (Voluma) oraz do korekcji blizn. Duże dawki kwasu hialuronowego z grupy koncentratów HA, jak np. R-FINE (2 ml) są tu również stosowane w ramach mezoliftu i poprawy struktury wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk. Procedury odmładzające obejmują ponadto Botox i  Autologic therapy z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Pacjenci szukali zabiegu usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w pobliżu Jeleniej Góry, w miejscowościach: Kamienna Góra.

Więcej na temat usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…