Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym Jelenia Góra i okolice

Bezpośrednio w Jeleniej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Jeleniej Góry. Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Pro Medical Clinic Advanced w Legnicy (46 km od Jeleniej Góry) w cenie 1000 zł lub w LUX MED Wałbrzych w Wałbrzychu (42 km od Jeleniej Góry) gdzie cena za usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym wynosi 1100 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

LUX MED Wałbrzych

Wałbrzych, ul. Uczniowska 16(42 km od Jeleniej Góry)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  359 opinii
 • Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1100 zł
 • Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1100 zł
 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym od 1100 zł
 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialurono... od 1100 zł
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 162 zł

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Jeleniej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Jeleniej Góry na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym natomiast najwyższa cena w Jeleniej Górze wynosi do 1100 zł (bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym).

Ile kosztuje usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Jeleniej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Jeleniej Góry:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym najbliżej Jeleniej Góry

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
  Wałbrzych, Uczniowska 16(42 km od Jeleniej Góry)

  od 1100 zł
  do 1100 zł

 • Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
  Wałbrzych, Uczniowska 16(42 km od Jeleniej Góry)

  od 1100 zł
  do 1100 zł

  Legnica, Fabryczna 22(45 km od Jeleniej Góry)

  od 1000 zł
  do 1000 zł

 • Bruzdy nosowo-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
  Wałbrzych, Uczniowska 16(42 km od Jeleniej Góry)

  od 1100 zł
  do 1100 zł

  Legnica, Fabryczna 22(45 km od Jeleniej Góry)

  od 1000 zł
  do 1000 zł

 • Bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
  Wałbrzych, Uczniowska 16(42 km od Jeleniej Góry)

  od 1100 zł
  do 1100 zł

  Legnica, Fabryczna 22(45 km od Jeleniej Góry)

  od 1000 zł
  do 1000 zł

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w innych miastach.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym w Jeleniej Górze - gdzie najlepiej?

Kwas hialuronowy można podawać w większość miejsc na ciele, różnić się może skład preparatu i jego konsystencja, zależne od efektów, jakim służy zabieg. W przypadku redukcji zmarszczek na twarzy, szyi czy dekolcie, stosuje się preparaty płynne, które podaje się w wybranych miejscach, a efekt uzyskuje się praktycznie natychmiast. Minimalnie bolesna procedura wymaga znieczulenia miejscowego i trwa kilkanaście minut. Po około 8 miesiącach zabieg wymaga powtórzenia, a każda kolejna iniekcja kwasu hialuronowego wzmacnia efekt i przedłuża jego działanie.  

Odmładzanie w Jeleniej Górze – usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Innowacyjne zabiegi, spowalniające proces starzenia się skóry z wykorzystaniem preparatów Macrolane oraz Galderma na bazie kwasu hialuronowego stosuje w swojej praktyce lek. med. Jarosław Wilk, specjalista chirurgii ogólnej II stopnia i lekarz medycyny estetycznej. Członek Towarzystwa Medycyny Estetycznej PTL oraz Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych, oprócz zabiegów odmładzających z wykorzystaniem wypełniaczy bądź nici liftingujących, specjalizuje się w procedurach laserowych oraz chirurgii estetycznej w zakresie twarzy (m.in. blefaroplastyka) oraz ciała (przeszczep tłuszczu).

Zmarszczki statyczne czoła, brody, zmarszczki wokół oczu i ust, bruzdy oraz cienie pod oczami kwasem hialuronowym korygują lekarze AM Cosmedic, a preparaty te stosują również w zakresie przywracania objętości tkanek policzków, warg oraz grzbietów dłoni. Kwas hialuronowy wykorzystywany jest tu również do estetycznej korekty warg sromowych większych oraz zwiększenia napięcia i elastyczności skóry tej okolicy. W zakresie procedur anti-aging, ofertę placówki stanowią również iniekcje Botoxu, kwasu polimlekowego oraz osocza bogatopłytkowego – Regeneris.

Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym jest także jedną z propozycji NZOZ Laser, który stosuje preparaty o różnej gęstości, m.in. do redukcji zmarszczek (Juvederm, Perfectha), do powiększania ust, do modelowania kształtu twarzy – kości policzkowych, policzków, brody (Voluma) oraz do korekcji blizn. Duże dawki kwasu hialuronowego z grupy koncentratów HA, jak np. R-FINE (2 ml) są tu również stosowane w ramach mezoliftu i poprawy struktury wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk. Procedury odmładzające obejmują ponadto Botox i  Autologic therapy z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Więcej na temat usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…