Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Jelenia Góra

Lekarze wykonujący znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Jeleniej Górze

W Jeleniej Górze posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa usuwanie znamion i pieprzyków w Jeleniej Górze jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, flebolog

w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

9,3 / 10

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Jelenia Góra - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 2 placówkach w Jeleniej Górze. Najniższa cena wynosi 150 zł w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki, najwyższa to 300 zł, natomiast średni koszt to 225 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Jeleniej Górze?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w Jelenia Góra placówkach:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Pacjenci szukali zabiegu znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w pobliżu Jeleniej Góry, w miejscowościach: Kamienna Góra, Bolesławiec, Wałbrzych oraz Legnica.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…