Leczenie szumów usznych Jelenia Góra i okolice

Bezpośrednio w Jeleniej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie szumów usznych, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Jeleniej Góry. Leczenie szumów usznych można przeprowadzić m.in. w KORE Centrum Fizjoterapii Specjalistycznej w Swarzędzu (189 km od Jeleniej Góry) w cenie 150 zł lub w Szpital Specjalistyczny Centrum Medycznego MAVIT w Katowicach (248 km od Jeleniej Góry) gdzie cena za leczenie szumów usznych wynosi 30 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie szumów usznych najbliżej Jeleniej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie szumów usznych w 2 placówkach w Jeleniej Górze. Najniższa cena wynosi 30 zł w Szpital Specjalistyczny CM MAVIT, najwyższa to 150 zł, natomiast średni koszt to 90 zł.

Ile kosztuje leczenie szumów usznych w najbliższej odległości od Jeleniej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie szumów usznych najbliżej Jeleniej Góry:

Posiadamy również ofertę w 4 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie szumów usznych w innych miastach.

Więcej na temat leczenie szumów usznych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…