Biopsje Jelenia Góra - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą biopsje w Jeleniej Górze na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 150 zł za biopsja cienkoigłowa tarczycy pod kontrolą USG natomiast najwyższa cena w Jeleniej Górze wynosi do 350 zł (biopsja cienkoigłowa piersi pod kontrolą USG).

Ile kosztuje biopsje w Jeleniej Górze?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi biopsje w Jelenia Góra placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen biopsje w Jeleniej Górze

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Biopsja gruboigłowa piersi
  Jelenia Góra, Bankowa 5-7

  300 zł

 • Biopsja cienkoigłowa piersi
  Jelenia Góra, Bankowa 5-7

  300 zł

 • Biopsja cienkoigłowa piersi pod kontrolą USG
  Jelenia Góra, Bankowa 5-7

  350 zł

 • Biopsja cienkoigłowa tarczycy pod kontrolą USG
  Lubin, Leśna 8

  150 zł

 • Biopsja cienkoigłowa węzłów chłonnych
  Wałbrzych, Uczniowska 16

  230 zł

 • Biopsja gruboigłowa prostaty
  Wałbrzych, Uczniowska 16
  pod kontrolą USG

  300 zł

 • Biopsja cienkoigłowa ślinianek pod kontrolą USG
  Wałbrzych, Uczniowska 16

  200 zł

 • Biopsja sutka
  Wałbrzych, Uczniowska 16

  215 zł

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny biopsje w innych miastach.

Biopsje w Jeleniej Górze - gdzie najlepiej?

Biopsja jest bardzo ważnym badaniem diagnostycznym pomagającym w wykryciu nowotworu. Lekarze mogą pobrać materiał do dalszej analizy z każdej niejasnej zmiany w organizmie:  ze skóry, z tkanek, z kości. W zależności od miejsca pobrania specjaliści muszą zastosować inny rodzaj badania biopsyjnego. 

Zabiegi biopsji w Jeleniej Górze

W Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej w Dziale Diagnostyki Obrazowej pacjentka w Pracowni Mammograficznej może poddać się, z zakresu zabiegów diagnostycznych, biopsji cienkoigłowej stereotaktycznej piersi oraz biopsji gruboigłowej piersi. Są to tzw. biopsje mammotomiczne, w czasie których lekarz korzysta z mammografii cyfrowej (stół stereotaktyczny) oraz z USG. Pracuje tutaj m.in. dr Beata Łomikowska-Mazurek, specjalista radiodiagnostyki (dyplom I stopnia w roku 1996 i II stopnia w 2001 roku). 

Natomiast na Oddziale Ginekologicznym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej lekarze zadbają o wszechstronną diagnostykę w leczeniu swoich pacjentek, wykonując m.in. biopsje narządu rodnego. Jednym z tych lekarzy jest dr n. med. Jerzy Keppel, specjalista położnictwa i ginekologii (I stopnia - 1983 rok oraz II stopnia  - 1987 rok). 

W Pracowni Zabiegowej, działającej przy Oddziale Urologicznym Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej, pacjentom z podejrzeniem zmian wykonuje się biopsję prostaty. Przyjmuje tutaj m.in. dr Alam Bouhaouli, specjalista chirurgii ogólnej (od 1996 roku I stopnia) oraz urologii (od 2000 roku II stopnia). Natomiast w tym samym szpitalu w Pracowni Patomorfologii biopsji cienkoigłowej BAC poddawane są różnego rodzaju zmiany o niejasnym charakterze takich organów jak: węzły chłonne, tarczyca czy ślinianki.

W Karkonoskim Centrum Medycznym działa Poradnia Chorób Tarczycy, gdzie pacjenci z zakresu diagnostyki schorzeń tarczycy są poddawani m.in. biopsjom. Przyjmuje tutaj m.in. dr Grzegorz Osiak, specjalista chorób wewnętrznych (I stopnia od 1989 roku i II stopnia od roku 1994) oraz nefrologii (II stopnia od 1999 roku). Natomiast w Poradni Urologicznej z zakresu diagnostyki schorzeń urologicznych lekarze wykonują m.in. biopsję transrektalną prostaty pod kontrolą USG z badaniem histo-patologicznym i analgezją. Lekarzem wykonującym takie i inne badania jest tutaj dr Tomasz Gede, specjalista chirurgii ogólnej (dyplom I stopnia w roku 1997) oraz specjalista urologii (dyplom II stopnia w roku 2002). W Poradni Chirurgii Ogólnej, Poradni Ginekologicznej oraz Poradni Dermatologicznej specjalista w trakcie zabiegu pobierze biopsję, jeśli będzie taka potrzeba, ze zmian o niejasnym charakterze ze skóry czy narządów rodnych.

Biopsji stercza można również poddać się w Jaworskim Centrum Medycznym, mieszczącym się w Jaworze (ok. 40 km od Jeleniej Góry). Wykonuje ją, w Poradni Urologicznej, dr Jan Kubacki, specjalista chirurgii ogólnej (II stopnia od 1987 roku) oraz specjalista urologii (II stopnia od 1992 roku).

Pacjenci szukali zabiegu biopsje w pobliżu Jeleniej Góry, w miejscowościach: Kamienna Góra, Bolesławiec oraz Legnica.

Więcej na temat biopsje