Inne placówki w pobliżu Jeleniej Góry

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Jeleniej Górze

W Jeleniej Górze posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Jeleniej Górze jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny

w Gabinet Chirurgiczny Stanisław Sinicki

9,3 / 10
lek. Bartłomiej Stach

urolog

w Pro Medical Clinic Advanced

Leczenie stulejki chirurgiczne Jelenia Góra - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 5 placówkach w Jeleniej Górze. Najniższa cena wynosi 1235 zł w LUX MED Wałbrzych, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 1687 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Jeleniej Górze?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w Jelenia Góra placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Jeleniej Górze - gdzie najlepiej?

Stulejka (z łac. phimosis), czyli zwężenie napletka prącia, to jedno ze schorzeń męskich narządów płciowych, którego nie należy lekceważyć: nieleczona stulejka może prowadzić do poważnych powikłań. Wśród nich można wymienić stan zapalny (spowodowany brakiem odpowiedniej higieny), załupek (uwięźnięcie napletka w rowku zażołędziowym) czy bliznowacenia (spowodowane przez zrośnięcie się uszkodzeń napletka). Skutkiem nieleczonej stulejki jest także brak możliwości współżycia, które prowadzi do problemów psychologicznych. Zabieg chirurgiczny leczący stulejkę to niezbyt skomplikowana procedura, która może być przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym (w zależności od progu bólu pacjenta).

Gdzie można wyleczyć stulejkę w Jeleniej Górze

Operacji stulejki wraz z plastyką napletka można poddać się w Jeleniej Górze w szpitalu KCM Clinic. Z innych zabiegów chirurgicznych na męskich narządach płciowych przeprowadzane są tutaj także operacje krótkiego wędzidełka prącia, operacje wodniaka jądra czy zabiegi wycięcia mięska cewkowego i torbieli okołocewkowej. Ponadto lekarze przeprowadzają tutaj także inne zabiegi urologiczne, takie jak endoskopowe usunięcie zwężenia moczowodu laserem holmowym, endoskopowe usunięcie guza pęcherza moczowego, endoskopowe usunięcie ciała obcego z pęcherza moczowego czy operację endoskopowej waporyzacji prostaty.

Leczeniem operacyjnym stulejki na terenie Jeleniej Góry zajmuje się także lek. med. Daniel Wacławski, chirurg ogólny (specjalizacja I stopnia od 1998 roku) oraz urolog (specjalizacja II stopnia od 2002 roku). Swoje doświadczenie urologiczne zdobywał w Centrum Medycznym Promed w Jeleniej Górze oraz w pracując w Poradni Urologicznej w jeleniogórskiej Przychodni Lekarzy Specjalistów. Oprócz chirurgii stulejki, w trybie ambulatoryjnym przeprowadza także zabiegi leczenia krótkiego wędzidełka, punkcje wodniaków jądra oraz leczy zmiany na prąciu, mosznie i jądrach.

Leczenie chirurgiczne stulejki to także jeden z zabiegów urologicznych, oferowanych przez lek. med. Alama Bouhaouli, specjalistę chirurgii ogólnej I stopnia (specjalizacja w 1996 roku) oraz specjalistę urologii II stopnia (specjalizacja w 2000 roku), który swoje doświadczenie urologiczne (również z zakresu przeprowadzania operacji stulejki) zdobywał w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej na Oddziale Urologicznym oraz w Poradni Urologicznej Szpitala Specjalistycznego z Przychodnią EuroMediCare mieszczącym się we Wrocławiu. Dr Bouhaouli w swojej praktyce lekarskiej zajmuje się również łagodnym przerostem gruczołu krokowego oraz niepłodnością męską. 

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Jeleniej Góry, w miejscowościach: Kamienna Góra oraz Bolesławiec.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…