Operacja i leczenie kolana Jelenia Góra

Filtruj wyniki:

Zmień zabieg 

Mapa

KCM Clinic

Jelenia Góra, ul. Bankowa 5-7
9,1 / 10  •  Znakomita  •  1030 opinii

Zabieg przebiegł bezproblemowo.Jestem w trakcie rehabilitacji ale już w tej chwili czuję poprawę. 9 dni po operacji mogłam odstawić leki przeciwbólowe... ~ Małgorzata B (Artroskopia lecznicza stawu kolanowego, lek. Jarosław Dawiskiba)

  • Operacja kolana od 2000 zł
  • Endoproteza stawu kolanowego od 15000 zł
  • Artroskopia diagnostyczna stawu kolanowego 3900 zł
  • Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) od 8900 zł
  • Konsultacja ortopedyczna 180 zł

Inne placówki w pobliżu Jeleniej Góry

Operacje i leczenie kolana Jelenia Góra - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie kolana w Jeleniej Górze na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 400 zł za usunięcie implantów / zespoleń metalowych z kończyny dolnej natomiast najwyższa cena w Jeleniej Górze wynosi do 15950 zł (endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie kolana w Jeleniej Górze?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie kolana w Jelenia Góra placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie kolana w Jeleniej Górze

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 32 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie kolana w innych miastach.

Operacje i leczenie kolana w Jeleniej Górze - gdzie najlepiej?

Artroskopia kolana stała się złotym standardem w diagnostyce uszkodzenia łąkotki i więzadeł, a także odgrywa ogromną rolę w zarządzaniu nimi. Rocznie na całym świecie wykonywanych jest ponad 600 tysięcy artroskopowych operacji, z czego 85% z nich to operacje kolana. Zdecydowana większość doświadczyła niewielkiego lub żadnego dyskomfortu w trakcie procedury, a poprawę stabilności stawu po zabiegu i okresie rehabilitacji odczuło 64% pacjentów.

Metody w leczeniu stawu kolanowego

Jak wyjaśnia lek. med. Jarosław Dawiskiba, specjalista ortopedii i traumatologii narządów ruchu KCM Clinic, urazy stawu kolanowego, liczne wysięki czy choroby chrząstki stawowej są wskazaniami do wykonania artroskopii kolana w celu leczenia stanu zapalnego kolana oraz  usuwania jego ciał wolnych. Zabiegi wykonywane są w ramach Oddziału Ortopedii i Traumatologii Sportowej z Kliniką Chirurgii 1 Dnia, gdzie wykonywane są wysokospecjalistyczne zabiegi operacyjne Video-Artroskopii diagnostyczno – operacyjnej stawu kolanowego, a także pourazowa rekonstrukcja więzadeł krzyżowych z wszczepem implantów tytanowych i biowchłanialnych.

Zabiegi artroskopowe i rekonstrukcyjne w zakresie Gabinetu Prywatnego na ul. Letniej 2 oraz we współpracy z KCM Clinic świadczy specjalista II stopnia z ortopedii, lek. med. Wojciech Patkowski, który jest jednym z pionierów artroskopii na Dolnym Śląsku, pierwszy zabieg wykonując na początku lat 90. XX w. Jest certyfikowany w zakresie artroskopii kolana, chirurgii ręki oraz medycyny sportowej. Oprócz operacji przy użyciu artroskopu, w ramach praktyki, wykonuje unikatowe w regionie operacje przeszczepu łąkotki oraz rekonstrukcje chrząstki stawowej z materiałów allogennych.

W Poradni Promed przy ul. Różyckiego 6, zlokalizowany jest punkt konsultacyjny Kliniki Chirurgii Kolana Artros, z siedzibą w Poznaniu. To jedna z nielicznych w Polsce placówek medycznych wyspecjalizowanych w diagnostyce i leczeniu chondromalacji rzepki, zmian zwyrodnieniowych i urazów kolana. Klinika jest autorskim pomysłem specjalisty ortopedy, lek. med. Henryka Grudniewicza, a oprócz oferty zabiegowej, placówka organizuje stacjonarne turnusy rehabilitacyjne w Radzyniu koło Sławy nad jeziorem sławskim. 

43 km od Jeleniej Góry, w Lubaniu, porady ortopedyczne, diagnozę i leczenie operacyjne chorób i urazów narządów ruchu, w ramach Prywatnej Praktyki Ortopedycznej oferuje ortopeda, lek. med. Jarosław Mączyński. Ordynator Oddziału Ortopedii i Chirurgii Urazowej Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze, od 2004 r. zajmuje się problemem alloplastyki (wszczepiania) dużych stawów, głównie stawu kolanowego i biodrowego. W zakresie usług wykonuje m.in. zabiegi protezoplastyki zarówno pierwotne, jak i rewizyjne oraz zabiegi rekonstrukcyjne stawów i złamań okołoprotezowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych wszczepów i systemów rewizyjnych.

Artroskopię stawu kolanowego i inne zabiegi na kończynach w trybie jednego dnia wykonamy w Poradni Ortopedycznej Centrum Medycznego Stomadent w Bolesławcu, gdzie przyjmuje specjalista ortopeda traumatolog, lek. med. Ryszard Bronowicz. Jego główną specjalizacją są uszkodzenia narządu ruchu oraz zwyrodnienia stawów. Poradnia realizuje usługi w ramach umowy z NFZ i posiada swoje placówki także w Legnicy oraz we Wrocławiu.

W artroskopowych technikach leczenia stawów specjalizuje się ortopeda, lek. med. Tomasz Mazur, który zabiegi artroskopowe w ramach kontraktu z NFZ oraz Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej wykonuje na Oddziale Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej Szpitala Latawiec w Świdnicy. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (PTMS) i jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Zabiegi artroskopowe są zaplanowane w ofercie i będą wykonywane w ramach chirurgii jednego dnia w Centrum MK Medic.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie kolana w pobliżu Jeleniej Góry, w miejscowościach: Bolesławiec oraz Legnica.

Więcej na temat operacje i leczenie kolana

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…