Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Tomaszów Mazowiecki i okolice

Bezpośrednio w Tomaszowie Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Tomaszowa Mazowieckiego. Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Sthetica Klinika Medycyny Estetycznej w Łodzi (44 km od Tomaszowa Mazowieckiego) w cenie 500 zł lub w Szpital Prywatny Pulsmed w Łodzi (46 km od Tomaszowa Mazowieckiego) gdzie cena za brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Tomaszowa Mazowieckiego - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 5 placówkach w Tomaszowie Mazowieckim. Najniższa cena wynosi 150 zł w Szpital Pulsmed, najwyższa to 500 zł, natomiast średni koszt to 275 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Tomaszowa Mazowieckiego?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Tomaszowa Mazowieckiego:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…