Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Poznań

Lekarze wykonujący brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa usuwanie brodawek / kurzajek w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 2 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 200 zł w Poradnia chirurgii Poznań, najwyższa to 200 zł, natomiast średni koszt to 200 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Brodawki wirusowe często są określane jako „kurzajki”. Ich pojawienie się na skórze jest efektem działania wirusa HPV, czyli wirusa brodawczaka ludzkiego. Brodawki wirusowe mogą pojawić się u każdego pacjenta  niezależnie od jego wieku. Choć nie stanowią zagrożenia i często ustępują samoistnie, mogą być bardzo uciążliwe, gdy pojawią się np. na stopach. Wówczas przy noszeniu obuwia może występować ból. Jedną z metod usuwania brodawek wirusowych jest użycie lasera CO2. Zabieg taki trwa najczęściej kilka minut, jego efekty są widoczne natychmiast, a na skórze nie pozostaje blizna.

Gdzie w Poznaniu usunąć laserowo brodawki wirusowe / kurzajki?

W Poznaniu pacjentów przyjmuje internista dr n. med. Wojciech Kasprzak, u którego można usunąć laserowo brodawki wirusowe. Doktor Kasprzak praktykuje od 1998 r., w trakcie swojej pracy zawodowej był kierownikiem Kliniki Chorób Wewnętrznych Instytutu Medycyny Uzdrowiskowej. Jest autorem m.in. referatu: „Lasery w medycynie i kosmetologii – dziś i jutro” wygłoszonego w Wyższej Szkole Pielęgnacji Zdrowia i Urody. Do usuwania brodawek wirusowych dr Kasprzak wykorzystuje laser CO2. Jeżeli rodzaj zmiany nie pozwala na przeprowadzenie zabiegu laserowego, pacjent może zdecydować się na metodę chirurgiczną, która również jest w ofercie tego lekarza.

Za pomocą lasera CO2 brodawki usuwa również dermatolog dr n. med. Magdalena Dembińska. Należy m.in. do Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu laseroterapii w dermatologii, m.in. w seminarium „Laseroterapia w dermatologii estetycznej”, które zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Oprócz usuwania brodawek, dr Dembińska zajmuje się również laserowym usuwaniem tatuaży, blizn potrądzikowych czy plam słonecznych.

Brodawki wirusowe / kurzajki – usuwanie laserem CO2 oferuje również chirurg dr hab. n. med. Maciej Biczysko. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Gastroenterologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2012 r. otrzymał stopień naukowy doktora habilitowanego w zakresie chirurgii. Do jego naukowych zainteresowań należą im. alternatywne w stosunku to chirurgicznego metody leczenia brodawek, naczyniaków czy znamion.

Pacjenci szukali zabiegu brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…