Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Kraków

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa usuwanie brodawek / kurzajek w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Karolina Kozicka

dermatolog

w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR, Lea Clinic

lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz rehabilitacji medycznej

w LK MED, Dr Kowalska Clinic

dr n. med. Anna Leśniak

okulista, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w LK MED

lek. Agnieszka Moncznik

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii MEDICOR

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 9 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 300 zł w Dr Kowalska Clinic, najwyższa to 750 zł, natomiast średni koszt to 383 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Krakowie - gdzie najlepiej?

Brodawka wirusowa to zmiana skórna, która wywoływana jest wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Jedną z najskuteczniejszych metod usuwania takich zmian jest laseroterapia. Wykonywana jest ona najczęściej za pomocą lasera CO2, który umożliwia precyzyjne odparowanie tkanki chorobowej. Procedura zazwyczaj przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około kilku minut. Po zabiegu ranę zaleca się dezynfekować preparatem spirytusowym oraz unikać środków drażniących i wysuszających. Przez pierwszy miesiąc (minimum) należy również unikać opalania. Wśród przeciwwskazań do zabiegu wymienia się ciążę oraz karmienie piersią, świeżą opaleniznę i choroby nowotworowe, a także padaczkę oraz zaburzenia krzepnięcia krwi.

Laserowe leczenie brodawek wirusowych w Krakowie – gdzie można je przeprowadzić

Zabieg laserowego usunięcia kurzajki w Krakowie może wykonać lek. med. Paulina Potoczek, lekarz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zabiegach, wykonywanych za pomocą laserów. Procedurę usunięcia brodawki wirusowej przeprowadza za pomocą lasera Harmony Er:Yag 2940 nm Fraxel, którego technologia umożliwia połączenie zalet pracy tradycyjnego lasera erbowego i pracę z wykorzystaniem Pixela.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem znajduje się również w ofercie Centrum Medycznego Novomed. W placówce procedura ta przeprowadzana jest za pomocą lasera frakcyjnego CO2 (typu Fraxel). Urządzenie zapewnia usunięcie zmiany bez uszkodzenia otaczających tkanek, a w trakcie zabiegu usuwana jest zewnętrza warstwa skóry. W Centrum wspomniane zmiany skórne usuwane są także przez ich wymrażanie za pomocą aplikatora na podtlenek azotu Cryo-S, metodą elektrokoagulacji oraz metodą chirurgiczną (klasyczną).

Na laserowe usunięcie kurzajki w Krakowie udać się można także do dr n. med. Aleksandry Szlachcic, specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się m.in. w stosowaniu lasera CO2, za pomocą którego przeprowadza zabieg usunięcia brodawek wirusowych. Przy zastosowaniu urządzenia nie dochodzi do uszkodzenie termicznego otaczających tkanek. Procedura polega na usunięciu zmiany, do którego dochodzi na wskutek jej odparowania pod wpływem emitowanej wiązki. W przypadku zmian powierzchownych zabieg przeprowadzany jest bez znieczulenia.

Pacjenci szukali zabiegu brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…