Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Szczecin i okolice

Bezpośrednio w Szczecinie nie dysponujemy placówką wykonującą brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Szczecina. Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w PROESTETICA Klinika dr Prager w Poznaniu (187 km od Szczecina) w cenie 200 zł lub w Poradnia chirurgii Bydgoszcz w Bydgoszczy (241 km od Szczecina) gdzie cena za brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wynosi 150 zł. W wymienionej placówce brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem wykonuje chirurg ogólny. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Szczecina - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 3 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 150 zł w Poradnia chirurgii Bydgoszcz, najwyższa to 200 zł, natomiast średni koszt to 183 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Szczecina?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem najbliżej Szczecina:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Kurzajki, zwane również brodawkami, to niewielkich rozmiarów narośle w szarym kolorze. Pojawiają się na różnych częściach ciała, a za ich powstawanie jest odpowiedzialny wirus HPV. Najczęściej brodawki występują u dzieci i dorosłych, u których zdiagnozowano m.in. atopowe zapalenie skóry czy chłoniaka, ale mogą pojawić się u każdego, bez względu na płeć czy wiek. Kurzajkami można się zarazić – wystarczy używać tych samych przyborów kosmetycznych, z których korzysta osoba zarażona. Możliwości leczenia brodawek jest wiele, np. usunięcie zmiany chirurgicznie lub za pomocą krioterapii. Jedną z metod usuwania kurzajek jest laseroterapia.

Gdzie w Szczecinie można się poddać laserowemu usuwaniu brodawek wirusowych / kujarzek?

W Szczecinie swoją siedzibę ma Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser Medica, w którego ofercie znajduje się laserowe usuwanie brodawek wirusowych i kurzajek. Specjaliści zatrudnieni w placówce używają do zabiegów usuwania kurzajek lasera CO2 z funkcjami superpuls i ultrapuls. Dzięki temu urządzeniu proces gojenia jest prawie bezbliznowy. W Centrum wykorzystuje się ten laser również do usuwania niektórych blizn, pieprzyków, tatuaży, włókniaków i naczyniaków rubinowych.

Brodawki wirusowe / kurzajki – usuwanie laserem ma w swojej ofercie praktykujący w Szczecinie lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Piotr Jakub Zawodny. Ukończył on Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie i Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. By pogłębić wiedzę w zakresie laserowego usuwania brodawek wirusowych i kurzajek, wziął udział m.in. w szkoleniu „CO2 Treatment with the use of carbomed leds”.

Laserowe usuwanie brodawek wirusowych czy kurzajek oferuje także dermatolog dr n. med. Piotr Bojko. Jest on członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W obrębie jego zainteresowań zawodowych leżą m.in. zabiegi wykonywane za pomocą lasera. Dr Bojko brał udział w licznych szkoleniach z zakresu dermatologii, m.in. w sympozjum naukowo-szkoleniowym „Postępy dermatologii – gdzie jesteśmy? Między teorią a praktyką?” i szkoleniu „Techniki laserowe w dermatologii estetycznej”.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…