Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Gdańsk

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa usuwanie brodawek / kurzajek w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
lek. Michał Sut

urolog

w Cambridge Medical

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 5 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 200 zł w Lifemedica, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 456 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Brodawki wirusowe wywołuje wirus brodawczaka ludzkiego HPV. Najczęściej występują one na podeszwach stóp oraz palcach rąk (pojawiać się mogę jednak w dowolnym miejscu na skórze). Jedną z metod ich usuwanie jest laseroterapia. Wśród zalet laserowego usuwania kurzajek wymienia się brak widocznej blizny oraz szybki powrót do codziennej aktywności.

Laserowe leczenie brodawek wirusowych w Gdańsku – gdzie można udać się na zabieg

W Gdańsku zabieg laserowego usuwania kurzajek wykonać może dr n. med. Monika Sikorska, specjalista dermatolog i wenerolog. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Procedurę usunięcia brodawki wirusowej, jak i włókniaków oraz innych zmian skórnych przeprowadza przy zastosowaniu lasera CO2. Jej oferta obejmuje ponadto laserowe usuwanie blizn, chirurgiczne usuwanie zmian skórnych nowotworowych i nienowotworowych oraz zabiegowe leczenie mięczaka zakaźnego.

Na laserowe usuwania brodawek wirusowych w Gdańsku udać się można również do Clinica Dermatologica, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu laseroterapii. W ośrodku do leczenia kurzajek wykorzystuje się laser ablacyjny CO2, za jego pomocą usuwa się także mięczaki zakaźne, brodawki łojotokowe i włókniaki miękkie, a także prosaki oraz kłykciny kończyste. W placówce lasery wykorzystuje się również do leczenia wrastających paznokci (laser ablacyjny CO2), depilacji (laser VENUS) oraz leczenia rozstępów (laser frakcyjny CO2). Oferta kliniki obejmuje także korekcję blizn (laseroterapia, kriochirurgia, chirurgiczne usunięcie), leczenie nowotworów złośliwych (wycięcie chirurgiczne, leczenie kriochirurgiczne, elektrochirurgia) oraz usuwanie łagodnych zmian (wycięcie chirurgiczne, kriochirurgia, elektrochirurgia, techniki łączone).

W Gdańsku brodawki wirusowe / kurzajki usuwa się laserem także w Klinice Anti-Aging INVICTA, w której przeprowadzany jest cały szereg procedur z zakresu dermatochirurgii laserowej oraz laseroterapii. W placówce za pomocą lasera usuwa się również łagodne zmiany skórne, włókniaki i guzki, a także kłykciny kończyste w okolicach narządów płciowych i odbytu, zmiany barwnikowe oraz kępki żółte powiek. Do ośrodka udać się można także na laserową redukcję zmian naczyniowych, laserowe leczenie rumienia, laserowe usuwanie przebarwień oraz laserowe leczenie trądziku.

Pacjenci szukali zabiegu brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…