Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Wrocław

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa usuwanie brodawek / kurzajek we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Paweł Gołaszewski

chirurg ogólny, proktolog, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Błażej Jasiuk

proktolog, chirurg ogólny, flebolog

w GOYA Medical

10 / 10
lek. Dariusz Grzegorczyk

anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DreamLift

9,5 / 10
dr n. med. Magdalena Dzięgała

w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii

w Natura Estetica – dermatologia i medycyna estetyczna (dr Magdalena Dzięgała, dr Mateusz Dzięgała)

lek. Ewa Wesołowska-Szepietowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Adriana Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Wiktor Paskal

w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Monika Kukulska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

dr n. med. Agnieszka Rusin-Tupikowska

dermatolog

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w 10 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 150 zł w NUVAMED, najwyższa to 450 zł, natomiast średni koszt to 276 zł.

Ile kosztuje brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w innych miastach.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Powstawanie kurzajek, czyli najczęściej niebolesnych brodawek zwykłych, powoduje wirus brodawczaka ludzkiego HPV (Human Papilloma Virus). Jego nosicielem jest wielu ludzi, jednak atakuje on dopiero w chwili osłabienia organizmu. Nieleczona brodawka wirusowa tego typu często prowadzi do zarażenia osób z najbliższego otoczenia, dlatego najlepszym wyjściem jest jej usunięcie. Jedną z metod likwidacji kurzajek jest laseroterapia. Zabieg polega na odparowaniu zakażonej tkanki przy pomocy specjalnego lasera. Procedura jest całkowicie bezkrwawa i rzadko występują po niej powikłania. Wykonuje się ją zwykle w znieczuleniu miejscowym przy wykorzystaniu lignokainy lub kremu EMLA. Regeneracja tkanki po wykonaniu zabiegu rozpoczyna się już następnego dnia, kiedy leczony obszar zaczyna pokrywać pierwszy strup.

Gdzie udać się na laserowe usuwanie brodawek wirusowych we Wrocławiu?

Likwidację brodawek wirusowych przy użyciu lasera przeprowadza w swoim gabinecie dermatolog i wenerolog lek. med. Michał Włodarczyk, który specjalizację II stopnia w tym zakresie uzyskał w 1998 roku. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób skórnych zarówno u dzieci, jak i u dorosłych pacjentów. Wykonuje zabiegi laserem chirurgicznym CO2, przy pomocy którego przeprowadza usuwanie kurzajek, tatuaży, włókniaków czy znamion skórnych. Przeprowadza też wycinanie znamion barwnikowych i kaszaków oraz pobieranie wycinków diagnostycznych do badań histopatologicznych.

Brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem można wykonać także w Centrum Terapii Laserowej dr n. med. Marioli Oleszkiewicz. Brodawki wirusowe likwiduje się tam laserem frakcyjnym CO2. W ramach dermatochirurgii pacjenci placówki mogą się poddać usuwaniu znamion i pieprzyków oraz różnego rodzaju blizn. Ponadto, w ofercie centrum znajduje się chirurgiczne wycinanie zmian skórnych.

W przypadku brodawek wirusowych można udać się do dr n. med. Marka Ziarkiewicza, który jest  specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. W 2002 roku uczestniczył w II Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, natomiast cztery lata później wziął udział w konferencji naukowej „Spotkania z dermatologią”. W swoim gabinecie wykonuje szereg zabiegów laserowych, w tym usuwanie kurzajek, naczyniaków oraz malformacji kapilarnych.

Pacjenci szukali zabiegu brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat brodawki wirusowe / kurzajki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…